Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy


Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy Programı

Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy Program İçeriği

1 -  Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy ( Bireysel - Özel İngilizce Kursları )
2 -  Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy ( 4 kişi - Grup İngilizce Kursları )

İAE platformlarındaki Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy, eğitim birimlerindeki Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy, mesleki eğitim ve uzmanlaşmış dil kurslarında 20 yıldan fazla deneyime sahiptir.

İAE, dünyadaki ve çevrim içi dil merkezlerimizde ki işletme kursları için İngilizce ve işletme İngilizcesi sağlar. Bireyler ve küçük gruplar için çok çeşitli ticari İngilizce kursları sunuyoruz. Özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel programlar tasarlarız. Tamamen kalifiye ve deneyimli dil eğitmenlerimiz en son öğretim yöntem ve teknolojilerini kullanır. Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için sizinle birlikte Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy programlarında detaylı bir kurs planı hazırlıyoruz; bu da İAE platformunda yer alan Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy programlarını İngilizceyi iş veya profesyonel amaçlarla okumak için mükemmel bir yer haline getiriyor.

Bire bir

Bireysel öğrenim, bir dil öğrenmek için en hızlı yoldur. Genel veya uzmanlaşmış bir dile ihtiyacınız olunca, her kurs ihtiyaçlarınız için Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy eğitim departmanlarında Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy programları  tasarlanır ve ilerleme hızınıza uyarlanır.

Belirli hedefleriniz veya sınırlı bir süreniz varsa, mükemmel bir seçenektir. Yurt dışında seyahate çıkacak profesyonellerin ve yöneticilerin veya yabancı bir dilde görüşmeler ve sunumlar için Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy sunumları özellikle uygundur.

Uyarlanabilirlik ve esneklik konusundaki itibarımız, eğitmenlerinizin sahip olabileceğiniz diğer gereklilikleri karşıladığı anlamına gelir.

Mini Grup

Bu ders, genel dilbilgisi ve becerilerin gelişimini işletme diline derinlemesine odaklayarak birleştirir.

Küçük, yoğun grup, müzakere, sunum ve toplantı becerilerini gerçekçi bir durumda uygulamak için ideal fırsatı sunar.

Kültürler arası farkındalık küresel iş ve iletişimde önemlidir. Kurslarımızın uluslararası karışımı ve öğretmenlerimizin tecrübesi, bu değerli bilgiyi kazanmak için mükemmel bir forum sunar.

1 - Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy ( Bireysel - Özel İngilizce Kursları ) :  Bakırköy İngilizce kursları Bakırköy panellerinde Bakırköy İngilizce kursları Bakırköy  departmanlarındaki Bakırköy İngilizce kursları Bakırköy  programları İngilizce öğrenmek isteyen adaylara teke tek uygulanır. Bu tür uygulamada bireysel - özel  kurslar, kursa katılanın istediği gün ve saatlere göre programlanır. Öğrencinin isteği ön plandadır. Özel Bakırköy İngilizce kursları Bakırköy programlarında yer alan öğrencinin belli bir  seviyesi mevcutsa , özel  kurslar o seviyeden başlatılır.

 2 - Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy (4 kişi - Grup İngilizce Kursları ):  Bakırköy İngilizce kursları Bakırköy adında hazırlanan organizasyonlardaki  Bakırköy İngilizce kursları Bakırköy platformunda grup şeklinde uygulanan  Bakırköy İngilizce kursları Bakırköy programına katılan öğrencilerin, grup kurslarının özel bir kurs  havasında geçmesi, anlaşılabilir olması ve kursun kalitesinin bozulmaması için 4 kişiyle grup kursları sınırlandırılır ve grup  kurs öğrencilerinin seviyelerinin eşit yada en azından denk olmasına özen gösterilir. Bunun sağlanması için  Bakırköy İngilizce kursları Bakırköy öğretilerine katılan öğrencilere İngilizce seviye tespit sınavı uygulanır.

 NEDEN BİZ :

A. Bakırköy İngilizce kursları Bakırköy isimli etkinliklerdeki  Bakırköy İngilizce kursları Bakırköy  programlarında, eğitimde en büyük rolü oynayan İngilizce  öğretebilen hocalar görev alır.

B.Bakırköy kurs programları 2 şekilde uygulanır :


1 -
 Bakırköy İngilizce kursları Bakırköy, Konuşma ağırlıklı Bu tür İngilizce  kursları daha çok seviyesi sıfır olanlar yada düşük olanlar için düzenlenir.

2 -  Bakırköy İngilizce kursları Bakırköy de Akademik ağırlıklı kurslar : Bu tür İngilizce kursları uygulamaları daha çok ielts, toefl, proficiency, lys 5, üds, kpds gibi akademik sınavlara hazırlananlar için düzenlenir.

C. Ülkemizdeki Bakırköy İngilizce kursları Bakırköy programlarında daha çok gramere dayalı bir eğitim verilmesine karşın, Bakırköy İngilizce kursları Bakırköy seminerlerinde vocabulary ( kelime Dağarcığı ) eğitimi önemli yer tutar. Öğrencilere öğrenmeleri gereken kelime listeleri ve bu listelerin beraberinde  kelimelerin akılda kalıcı olmasını ve özümsenmesini sağlayan kelime çalışma teknikleriyle ilgili alıştırmalara verilerek ve daha sonra Bakırköy İngilizce kursları Bakırköy programının olmadığı günlerde ve saatlerde İngilizce kelime testleri yapılarak öğrencilerin bu konudaki gelişimi izlenir ve öğrenciler üzerinde öğrenmeye iten bir güç oluşturulur.
D. Bakırköy İngilizce kursları Bakırköy eğitim merkezlerinde belli aralıklarla ( 2 ünitede bir ) testler yapılarak öğrencilerin İngilizce konusundaki durumları yakından izlenir.

 

 

 

Comments are closed.

web tasarim