Ielts Dersleri

IELTS Dersleri  Programı

IELTS Dersleri Programı İçeriği

1 - IELTS Dersleri ( Birebir Özel IELTS Dersleri )
2 - IELTS Dersleri ( 4 Kişilik Gruplarla IELTS Dersleri )

Sonuç odaklı IELTS Eğitmenleri ile Ielts Dersleri

IELTS dersleri merkezindeki IELTS dersleri programları ile IELTS sınavının her bölümünde birçok öğrencinin 6,5'in üzerinde puan almasına yardımcı olan KALİTESİ kanıtlanmış bir IELTS öğretmeni ile IELTS dersleri merkezinde özel hazırlanan Ielts Derslerini birlikte çalışın.

Derinlemesine Çalışma ve Uygulama

IELTS, normal  bir İngilizce sınavı değildir. IELTS dersleri merkezindeki bir uzman ile Ielts Derslerinin yoğun bir şekilde pratiğini yapın ve yüksek puanlar almak için gizli teknikleri öğrenin.

Programınıza Uygun

IELTS dersleri merkezindeki IELTS dersleri programları ile IELTS hazırlığı yapmak, birkaç ay çalışmak veya hafta sonu IELTS dersleri almak isteyip istemediğinize göre değişiklik gösterir.

 


Ielts Dersleri
1 - Ielts Dersleri ( Birebir Özel Ielts Dersleri )IELTS  dersleri ile ilgili gerçekleştirilen  kampanyalar  sürecinde  IELTS  dersleri alanındaki IELTS  dersleri merkezinde özel kurulan ve hizmet veren IELTS dersleri platformunda ki IELTS dersleri öğretilerinde ve düzenli bir şekilde uygulanan IELTS dersleri kategorisinde  verilen birebir özel IELTS dersleri kapsamında, bu tür IELTS dersleri  yöntemi ile özel olarak hazırlanmış başarı ve  yüksek skor odaklı, IELTS sınav teknikleri içeren, IELTS soruları hakkında geniş açıklamalar yapan ve çözüm teknikleri sunan, öğrencinin IELTS için en gerekli ihtiyaçlarından biri olan İngilizce akademik kelimeler konusunda özel alıştırma ve çalışmalarla onların bu konudaki gelişimlerine ve bilgilerine direk olarak katkı sağlayan, örnek çözümlerle öğrenciyi IELTS teknikleri konusunda doğrudan doğruya etkileyen ve onun bu konuda uzmanlaşmasını sağlayan, öğrencilerin bir IELTS  dersleri programında aradığı onları geliştiren tüm özelliklere sahip olan bu tür bir IELTS  dersleri   programına birebir özel IELTS dersleri almak için  katılan ve ders almak isteyen aday öğrenci, IELTS  dersleri birimlerimizde birebir özel IELTS  dersleri almanın karşılığı olarak ders alacağı günleri kendi belirleme ve seçme  hakkı kazanır.

IELTS  dersleri konusunda IELTS  dersleri ana merkezdeki IELTS  dersleri kampüslerinde uygulanacak IELTS dersleri isimli seminerlerde tertiplenen  IELTS dersleri programının kaç dersten oluşacağına, öğrencinin seviyesi, bilgi ve becerisine  ve sınavda almak istediği skora bağlı olarak, uzman bir ekipçe belirlenir ve " kişiye özel ve özgü IELTS dersleri " programı devreye girer.

 2 - Ielts Dersleri ( 4 Kişilik Gruplarla Ielts Dersleri ) : IELTS  dersleri  için yapılan etkinlikler  kapsamında ve IELTS  dersleri seanslarında IELTS  dersleri platformundaki IELTS dersleri departmanlarında gerçekleştirilen  IELTS dersleri etkinlikleri bünyesinde mevcut olan  IELTS dersleri programına zaman, zaman kayıt olan ama birebir özel IELTS  dersleri almak istemeyen öğrenciler için, özel olarak IELTS dersleri eğitim bölümlerimizde hazırlanmış mevcudu az olan gruplara uygulanan  ama birebir özel IELTS dersleri programlarının sahip olduğu tüm özelliklere ve niteliklere sahip olan, toplu derslerin yapılmasına karşın öğrencilerin her birine direk olarak ulaşabilen, içeriğinde var olan IELTS soruları hakkında ki açıklamalarla öğrenciyi bu konuda aydınlatan ve soruların nasıl çözüleceği hakkında fikir veren, öğrencilerin en büyük sorunlarından biri olan bildikleri akademik kelimelerin sayısını önceden hazırlanmış alıştırmalarla çözen ve kalıplar şeklinde verdiği yazım teknikleri ile öğrencinin essay yazmasını kolaylaştıran  bir IELTS dersleri programı olma özelliği taşıyan düzenlemedir.

IELTS  dersleri hakkında IELTS  dersleri verilen dershanedeki IELTS  dersleri departmanlarında organize edilen ve IELTS dersleri için yapılan forumlarda ki IELTS  dersleri öğretilerinde, yapılan seviye belirleme sınavı  sonuçlarına uygun olarak, aynı yada denk seviyede olan 4 öğrenciden oluşturulan gruplara katılarak IELTS dersleri sınıflarında IELTS dersleri  alınabilir. Gruplar 4 öğrenciden oluşturulduğu için, IELTS derslerini veren eğitmenler rahat hareket edebilir ve her öğrenci ile ilgilenebilir ve iletişim kurabilir. Bu özelliklere sahip olan gruplar da ders kalitesi yükselir ve kalite adeta bir bir özel IELTS dersleri kalitesine ulaşır. Grup sayısının 4 öğrenci ile sınırlandırılmasındaki temel amaç da zaten budur. Kaliteyi korumak.

NEDEN BİZ OLMALIYIZ

  • IELTS  dersleri dalında IELTS  dersleri departmanlarındaki IELTS dersleri için bizi seçmenizin ilk nedeni şu olabilir. Biz IELTS dersleri  almak isteyen öğrenciyi bize % 100 bağlayan ve ayrılmasına engel olan  bu " SENET " imzalatma gibi bir uygulama bizde yoktur. Ödemeler, öğrencilerin kendi durumlarını da düşünerek, bizi de daha önceden bilgilendirerek belirledikleri tarihlerde taksitle yapılır.
  • IELTS  dersleri branşında IELTS  dersleri ana ünitelerindeki IELTS dersleri platformunda  organize edilen IELTS dersleri seminerleri kapsamında verilen IELTS derslerini almak isteyen öğrenci isterse sadece bir bölüm için de IELTS  dersleri  programında yer  alabilir.   Bir örnek vermek gerekirse, öğrenci sadece okuma parçalarını çözemediğini düşünerek yalnızca okuma modülü için dersler alabilir.
  • IELTS  dersleri kategorisine dahil  IELTS  dersleri  ünitelerinde IELTS  dersleri için yapılan panellerdeki IELTS dersleri forumlarında uygulanan, IELTS dersleri seanslarında var olan IELTS dersleri etkinlikleri çerçevesinde uygulanmakta olan IELTS dersleri uygulamalarında, akademik kelimeler konusunda çok ciddi ve kararlı biz çizgimiz var. Sınavda  başarı kazanmak çok fazla sayıda akademik kelime bilmekten geçer. Bu yüzden, IELTS  dersleri alan öğrencilere, özel hazırlanmış akademik kelime alıştırmaları verilerek, bu konuda gelişmelerine ve bildikleri akademik kelime sayısının artmasına katkı sağlanır. Bu süreçte, öğrenciler yakın takibe alınır ve izlenir. Çalışmayan uyarılır.
  • IELTS  dersleri sahasındaki IELTS  dersleri  eğitim alanında IELTS  dersleri verilen eğitimlerdeki  IELTS dersleri kategorisinde  düzenlenen IELTS dersleri ile ilgili organizasyonlarda düzenlenen IELTS dersleri programını uygulayan eğitmenler, IELTS hazırlığı konusunda uzman ve çok deneyimli seçkin hocalardır.

ÖĞRENCİLERE ÖNERİ

  • IELTS sınavında  kesin başarı sağlanmak ve mutlaka olumlu sonuç elde edilmek istenirse hele yüksek skor elde edilmek zorunda kalınırsa mutlaka para endişesi duymadan ve yaşamadan  birebir özel IELTS  dersleri alın. Unutmayın ki bu sınavlar yaşamsal değeri olan çok ciddi olaylardır.
  • IELTS dersleri programlarının kalabalık gruplarla yapılması sonucu, öğrenilmesi gereken konular uzun bir zamana yayılır. Öğrencilerin aldığı ders süresi uzar. Oysa,  dersler özel olarak alındığında, süre daha da  kısalır. Bu kısalma aşağı yukarı bire  üçtür.  Bu nedenle, uzun sürede ödenen fiyatlarla kısa sürede ödenen fiyatlar dengelenir. Fazla bir değişim olmaz.

web tasarim