Ielts Hazırlık Kursu


elts Hazırlık kURSU

IELTS Hazırlık Kursu

IELTS Hazırlık Kursu Programı İçeriği

1 - Ielts Hazırlık Kursu ( Birebir Özel Ielts Hazırlık Kursu )
2 - Ielts Hazırlık Kursu ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Hazırlık Kursu

 • IELTS hazırlık kursu verilen merkezlerimizde ki IELTS hazırlık kursu programları, IELTS sınavına girmeniz için size İngilizce becerilerini ve stratejilerini öğreterek daha iyi bir puan almanıza yardımcı olacaktır.
 • Bu
 • IELTS hazırlık kursu verilen merkezlerimizde ki IELTS hazırlık kursu, IELTS sınavına hazırlık aşamasına odaklanır ve size farklı sınav bölümleri, sınav sürenizi en üst düzeye çıkarmanın yolları ve sınavda karşılaşacağınız soru türleri hakkında bilgi verir. Ayrıca
 • IELTS hazırlık kursu verilen merkezlerimizde ki IELTS hazırlık kursu programlarında, okuma, yazma, dinleme ve konuşma pratiği yapacak, gramer ve kelime bilginizi geliştireceksiniz.
 • IELTS, özellikle İngiltere, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda ve Kanada'da üniversiteye gitmek isteyen öğrenciler için, eğitim ve mesleki amaçlarla yaygın olarak tanınan bir İngilizce dil sınavıdır. IELTS  , İngilizcenin ana iletişim dili olduğu bir ülkede okumayı veya çalışmayı düşünerek uluslararası adaylar tarafından alınması gereken bir İngilizce sınavıdır. IELTS’in üniversiteye kabul için kabul edildiği en popüler ülkeler İngiltere, Avustralya, Yeni Zelanda, ABD ve Kanada’dır. Sınav, temel olarak sınav katılımcılarının dört temel İngilizce becerisinde iletişim kurma becerisini ölçer - dinleme, okuma, konuşma ve yazma. IELTS sınavı IDP Education Australia, British Council ve Cambridge English Language Assessment tarafından ortaklaşa yapılmaktadır.

  IELTS'deki son güncellemeler

  IELTS sınavlarının sayısı 2018 yılında 3,5 milyona ulaştı ve uluslararası yükseköğretim alanında lider oldu. İngiltere ve Avustralya'daki üniversitelerin% 100'ünde kabul edilmektedir. Ayrıca, ABD'deki 3.400'den fazla kurumda ve İngilizce konuşan ülkelerde binlerce kurumda kabul edilmektedir.

  IELTS Sınavı neden gereklidir?

  Avustralya, İngiltere, Yeni Zelanda, ABD ve Kanada gibi İngilizce konuşulan ülkelerde, yurtdışında geçirmenin yanı sıra akademik amaçlı da IELTS 2019 sınavı gerekmektedir. İngiltere Vizesi ve Göçmenlik (UKVI) tarafından, Birleşik Krallık dışında ve içinde başvuran vize başvuruları için onaylanan tek İngilizce Sınavıdır. IELTS puanlarının neden gerekli olduğu konusunda birçok öğrenci kafasını karıştırıyor. Bunun basit cevabı, yabancı üniversitelerin ve vize veren makamların ülkede kalırken iletişim sorunlarının olmayacağından emin olmaları gerektiğidir. İngilizcenin iyi bir şekilde anlaşılması ve güçlü bir şekilde anlaşılması gerekir ve bu nedenle genel IELTS puanlarınız bu kadar önemlidir. Öğrencilerin sahip olduğu bir başka yaygın şüphe, IELTS'in zorunlu bir sınav olup olmadığıdır. Hayır, IELTS tüm üniversite kayıtlarında zorunlu değildir. Birçok üniversite, kabul amacıyla IELTS sınavına bile ihtiyaç duymayabilir. Ancak, IELTS vermezseniz, öğrenci vizesini alma şansınızın vize memurları, IELTS puanları olmadan İngilizce yeterliliğiniz konusunda ikna olamayacağından zarar görebileceğini unutmayın. Bu nedenle, IELTS'te görünmek daha güvenli ve genel olarak en az 6 grup kazanmayı hedefliyor.

  IELTS Türleri

  İki tür IELTS sınavı vardır: IELTS Akademik ve IELTS Genel Eğitimi . Her iki test için dinleme ve konuşma bölümleri aynıdır, ancak yazma ve okuma bölümlerinin konusu, hangi sınava gireceğine bağlı olarak farklıdır. IELTS sınavlarının Okuma, Yazma ve Dinleme bölümleri, aynı gün aralarında bir ara verilmeksizin tamamlanır. Ancak, Konuşma bölümü diğer test tarihinden bir hafta önce veya sonra tamamlanabilir. Bu bilgi testi, test merkezinizden alınabilir. Okuyun:  Yurtdışında okumak istediğiniz hangi kursa verilecek sınavı

  IELTS Akademik Test

  IELTS Academic, yurtdışında yükseköğretim veya profesyonel kayıt için başvuranlar tarafından alınır.

  IELTS Genel Testi

  IELTS Genel Testi, Kanada, Avustralya ve İngiltere gibi İngilizce konuşan önemli ülkelere göç etmek isteyenler tarafından gerçekleştirilir. Bu test aynı zamanda eğitim programlarına veya ortaöğretime kaydolmak isteyenler veya İngilizce'nin iletişim için kullanılan ana dil olduğu bir ülkede iş deneyimi kazanmak isteyenler tarafından da yapılmaktadır.

  IELTS'in Öne Çıkanları

  Sınav Adı IELTS
  IELTS tam formu Uluslararası İngiliz Dili test Sistemi
  Resmi internet sitesi https://www.ielts.org/
  İçin en popüler Avustralya, Yeni Zelanda ve İngiltere gibi İngilizce konuşulan ülkelere çalışma, çalışma ve göç etme
  Tarafından da kabul edildi Kanada ve ABD
  Tarafından yapılan British Council ve IDP Education Ltd
  Sınav Şekli Bilgisayar ve Kağıt - teslim testi
  IELTS Ücreti 960 tl
  Puan Aralığı 1 (en düşük) ile 9 (en yüksek) arasında bir ölçekte

 1 - IELTS HAZIRLIK KURSU ( Birebir Özel IELTS Hazırlık Kursu ):  IELTS hazırlık kursu ismi altında yapılan etkinliklerde ve IELTS hazırlık kursu konusunda IELTS hazırlık kursu platformunda ki IELTS hazırlık kursu seanslarında düzenlenen IELTS hazırlık kursu seminerlerinde  birebir  özel IELTS hazırlık kursu almanın ne denli etkili ve verimli sonuçlar verdiğini bilenlerin katılmak istediği bu programlar öğrencilerin sınavdan elde etmek istedikleri tüm sonuçları onlara verebilecek kadar etkin, çağdaş, özel teknik ve bilgiler içeren yapı ve  karakterde her şeyin öğrenci lehine olduğu bir düzenlemedir.

IELTS hazırlık kursu için hazırlanan organizasyonlarda ki  IELTS hazırlık kursu seanslarında ve IELTS hazırlık kursu departmanlarında ki IELTS hazırlık kursu isimli organizasyonlarda tertiplenen IELTS hazırlık kursu öğretilerinde bireysel alınan  özel Ielts hazırlık kurs  programında, uygulama günlerini kurs almak isteyen aday öğrencinin bizzat kendi belirler. Bu şekilde günlük yaşamında bir değişiklik yapma gereği kalmadan, gereksinin duyulan kurs alınabilir. Ielts hazırlık kursu platformunda IELTS hazırlık kursu öğretilerinde ki bireysel özel kurslarda adayın kaç ders alması gerektiğine, aday öğrencinin seviyesi, algılama kapasitesi ve almak istediği score etkiler. Duruma göre ders sayısı belirlenir.

2 - IELTS HAZIRLIK KURSU ( 4 KİŞİDEN OLUŞTURULAN  GRUPLARLA IELTS HAZIRLIK KURSU ): IELTS hazırlık kursu kampanyalarında ve IELTS hazırlık kursu dalında ayrıca IELTS hazırlık kursu verilen merkezlerdeki IELTS hazırlık kursu departmanlarında ve IELTS hazırlık kursu için kurulan bölümlerimizde ki IELTS hazırlık kursu eğitimlerinde, 2 veya 3, 4 kişinin bir araya getirilmesi ile oluşturulan öğretilerde Ielts hazırlık kursu almanın tüm olumlu yanlarına rağmen yinede daha uygun olduğu düşünülen toplu kurslara talep var.

Bu nedenle, IELTS hazırlık kursu temel birimlerinde IELTS hazırlık kursu ile uyumlu olarak IELTS hazırlık kursu için hazırlanan dershanelerdeki IELTS hazırlık kursu kampüslerinde ve  özel kurulan IELTS hazırlık kursu için açılan sınıflarda IELTS hazırlık kursu öğrencilerimizin kalabalık grupların sorunlarından uzak kalması ve kaliteli bir eğitim alabilmesi amacı ile, küçük gruplar için öğrencinin IELTS sınavıyla ilgili tüm isteklerini yerine getirebilecek kapasite ve kalitede, öğrencinin her türlü bilgi açığını ve eksik yanlarını kapatan, onları her açıdan sınava tam olarak % 100 hazır hale getiren, IELTS öncesi verdiği soruların çözüm önerileri ile sınavda soruları doğru ve hızlı yanıtlamalarını sağlayan, toplu yapılan kurs olmasına rağmen 4 öğrencinin her birine teker, teker ulaşabilen özel IELTS hazırlık kursu programları hazırlanarak uygulamaya kondu.

IELTS hazırlık kursu seminerlerinde yer verilen IELTS hazırlık kursu branşındaki IELTS hazırlık kursu birimlerinde ve   IELTS hazırlık kursu kampüslerindeki IELTS hazırlık kursu aşamasında düzenlenen Ielts hazırlık kursu programlarında, seviyeleri bir birine çok yakın olan aday öğrencilerden oluşturulan, 4 kişilik gruplara katılarak birebir özel Ielts hazırlık kursu nitelik ve kalitesine çok yakın kurs almak mümkün. Eğitim kalite, nitelik ve özeninden ödün vermemek için gruplar çok az sayıda öğrenciden oluşturulur. Kalabalık gruplarla yapılan IELTS hazırlık kurslarının özensizliğinden kurtulur ve ciddi bir eğitim alınabilir.

IELTS HAZIRLIK KURSU için  NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

 • Ielts hazırlık kursu eğitimlerinde organize edilen IELTS hazırlık kursunda  konusunda uzmanlık düzeyine erişmiş, akademik kariyer sahibi  ciddi ve güvenilir hocalarla Ielts eğitimi verilir.
 • IELTS hazırlık kursu için  IELTS hazırlık kursu seminerlerinde uygulanan IELTS hazırlık kurslarında  sınavda yaşamsal bir öneme sahip olan, akademik kelime sayısı özel yöntem ve çalışmalarla geliştirilir ve bilinen kelime sayısı çoğaltılır.
 • IELTS hazırlık kursu müfredatına özgü IELTS hazırlık kursu departmanında  verilen IELTS hazırlık kursu eğitimlerinde sınavın en zor bölümlerinde uygulanmak üzere kurslarda , " Ielts sınav teknikleri ve taktikleri  IELTS hazırlık kursu "  verilerek yanıtlandırma kolaylaştırılır.
 • IELTS hazırlık kursu branşında ve IELTS hazırlık kursu etkinlikleri bünyesinde yer alan IELTS hazırlık  kursu öğretilerinde, aday öğrenciler, sınavın 4 modülden oluşan bölümlerinden sadece bir tanesi için de kurs alabilir.
 • IELTS hazırlık kursu eğitim alanında ve IELTS hazırlık kursu ile ilgili çalışmalar sürecinde düzenlenen Ielts hazırlık kursu programında yer alan aday öğrencilere, asla ve asla yasal bir sorumluluk yükleyen ve kurstan ayrılmalarına hoşa gitmeyen durum da dahi engel olan ve onları huzursuz eden “ SENET “ yapılmaz. Ödemeler, IELTS hazırlık kursuna katılan öğrencinin istekleri doğrultusunda taksitlendirilir.

  ÖNERİ
 • IELTS e katılan aday öğrencilere, gereksinim duydukları score a daha kolay ve kısa yoldan ulaşabilmeleri için birebir özel IELTS hazırlık kursu programına katılmaları  önerilir. Özel IELTS hazırlık kursu alarak, sınava hazırlanma süresini kısaltır ve her istediğiniz konuda kurs sırasında soru sorma kolaylığını elde edilir. Bu şekilde ayrıntılı bilgi edinerek amaca daha kolay, daha rahat ve daha hızlı ulaşılabilir..
 • IELTS e hazırlıkta, en yeni yöntemler. Tamamen kişiye özgü yöntem ve sistem. Kişinin anlama kapasitesine  ve anlama şekline uygun,  zorlayan ama kesinlikle öğreten sistem. Kavrama tekniğini geliştiren ve genişleten IELTS hazırlık kursu programı. IELTS hazırlık kursu çalışmalarında öğrencinin  aktivitesini ve işlevini arttıran eğitmen ağırlıklı yöntem. Bire bir vaktin nasıl geçtiğini unutturan hazırlık çalışması. Kesinlikle sonuç almaya odaklı hiç bir yerde eşi benzeri olmayan yeni bir hazırlık sistemi. 
 • IELTS sınavında başarıya giden yol,  Akademik Eğitimin ciddi, güvenilir ve hızlı  IELTS hazırlık kursu eğitiminden geçer. Bizimle başarıya daha kısa yoldan ulaşabilirsiniz. En zor eğitimi en kolay hale getirmenin yöntemini bizden öğrenin ve hedefinize ulaşın.

web tasarim