Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy


Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy Programı

Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy Program İçeriği

1 -  Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy ( Bireysel - Özel İngilizce Kursları )
2 -  Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy ( 4 kişi - Grup İngilizce Kursları )

1 - Bakırköy İngilizce Kursları ( Bireysel - Özel İngilizce Kursları ) : Bakırköy İngilizce özel kurs programları İngilizce öğrenmek isteyen adaylara teke tek uygulanır. Bu tür uygulamada bireysel - özel  kurslar, kursa katılanın istediği gün ve saatlere göre programlanır. Öğrencinin isteği ön plandadır. Özel kurs programlarında yer alan öğrencinin belli bir  seviyesi mevcutsa , özel  kurslar o seviyeden başlatılır.

 2 - Bakırköy İngilizce Kursları (4 kişi - Grup İngilizce Kursları ): Grup şeklinde uygulanan  Bakırköy İngilizce kurslarına katılan öğrencilerin, grup kurslarının özel bir kurs  havasında geçmesi, anlaşılabilir olması ve kursun kalitesinin bozulmaması için 4 kişiyle grup kursları sınırlandırılır ve grup  kurs öğrencilerinin seviyelerinin eşit yada en azından denk olmasına özen gösterilir. Bunun sağlanması için  kurslara katılan öğrencilere Seviye Tespit Sınavı uygulanır.

 NEDEN BİZ :

A. Bakırköy İngilizce kurs programlarında, eğitimde en büyük rolü oynayan İngilizce  öğretebilen hocalar görev alır.

B.Bakırköy kurs programları 2 şekilde uygulanır :


1 -
  Konuşma ağırlıklı kurslar: Bu tür  kurslar daha çok seviyesi sıfır olanlar yada düşük olanlar için düzenlenir.

2 -  Akademik ağırlıklı kurslar : Bu tür kurslar uygulamaları daha çok ielts, toefl, proficiency, lys 5, üds, kpds gibi akademik sınavlara hazırlananlar için düzenlenir.

C. Ülkemizdeki İngilizce kurs  programlarında daha çok gramere dayalı bir eğitim verilmesine karşın, Bakırköy İngilizce kurs programlarında vocabulary ( kelime Dağarcığı ) eğitimi önemli yer tutar. Öğrencilere öğrenmeleri gereken kelime listeleri ve bu listelerin beraberinde  kelimelerin akılda kalıcı olmasını ve özümsenmesini sağlayan kelime çalışma teknikleriyle ilgili alıştırmalara verilerek ve daha sonra  kurs programının olmadığı günlerde ve saatlerde İngilizce kelime testleri yapılarak öğrencilerin bu konudaki gelişimi izlenir ve öğrenciler üzerinde öğrenmeye iten bir güç oluşturulur.
D.Belli aralıklarla ( 2 ünitede bir ) testler yapılarak öğrencilerin İngilizce konusundaki durumları yakından izlenir.

 

 

 

No Comments Yet.

Leave a reply

web tasarim