Genel İngilizce Kursları

Genel İngilizce Kursları Programları

Genel İngilizce Kursları Programlarının İçeriği

1 - Genel İngilizce Kursları  ( Birebir Özel Genel İngilizce Kursları )
2 - Genel İngilizce Kursları  ( 4 öğrenciden oluşturulan gruplarla Genel İngilizce Kursları )

Genel İngilizce Kursları uygulanan merkezimizdeki Genel İngilizce kurslarımız, konuşma ve yazma, okuma ve dinleme ve tabii ki akıcılık ve dilbilgisi doğruluğundaki pratik iletişim becerilerinizi geliştirecektir. Bu Genel İngilizce kursuna katılarak dil becerilerinize olan güveninizi artırın.

Genel İngilizce Kursları uygulanan merkezimizdeki nitelikli İngilizce öğretmenlerimiz, düzenli bire bir Genel İngilizce Kursları eğitimleri ile  ihtiyacınız olan bireysel ilgiyi size verecektir. Konuşma ve tartışmalar, rol oyunları ve ikili çalışmalar yoluyla konuşulan İngilizceyi pratik yapma şansınız olacak.

Genel İngilizce Kursları uygulanan merkezimizde yapılan yerleştirme testimiz, seviyenize en uygun sınıfta olduğunuzdan emin olmanızı sağlayacaktır. Haftalık değerlendirmeler ve bireysel eğitimlerdeki ilerlemeniz ile de takip edebileceksiniz. Ayrıca daha hızlı ilerlemek için seçmeli derslerimizden birini veya ikisini seçebilirsiniz.

Kimin için?

Bu Genel İngilizce kursu, genel İngilizce dil becerilerini geliştirmek isteyen 16 yaş ve üstü herkes için uygundur. Genel İngilizce kurslarımız dinamik ve eğlencelidir, ancak aynı zamanda bir meydan okuma da sunmaktadır.

No Comments Yet.

Leave a reply

web tasarim