İngilizce Dersi

İngilizce Dersi Hakkında Bilgi

İNGİLİZCE DERSİ PROGRAMLARI


1 –  İngilizce Dersi ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersi )

2 –  İngilizce Dersi  ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Dersi  )

1 –  İngilizce Dersi ( Bireysel Özel İngilizce Dersi ) : İNGİLİZCE dersi verilen merkezlerdeki bireysel özel İNGİLİZCE ders programları öğrenciye teke tek uygulandığından bu tür programlarda çok daha çabuk sonuç alınır. Bireysel özel İngilizce ders genelde gün ve saat olarak öğrencinin istekleri doğrultusunda programlanır. Hiç bilmeyenlere yada seviyesi çok düşük olanlara özel İngilizce ders programları olduğu gibi belli bir seviyede olanlara bulundukları seviyeden başlayarak uygulanan özel ders programları da mevcuttur.

 2 –  İngilizce Dersi  ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Dersi  ) : İNGİLİZCE ders  panellerinin toplu bir biçimde uygulandığı grup şeklinde yapılan özel İngilizce ders  programları, uygulamada  seviyeleri denk olan ve seviyeleri denk olan öğrencilerden oluşturulan homojen gruplarla gerçekleştirilir . Seviyelerin denk olması ve grubun 4 kişiden oluşması özel ders programına hız , eğitim kalitesi katar ve grup dersinin özel ders havasında gerçekleştirilmesi sağlanır.

NEDEN BİZ

A. Özel İngilizce ders ve özel İngilizce dersleri programlarının uygulamalarında İngilizceyi gerçekten öğretebilen kaliteli ve işinin uzmanı , tecrübeli hocalar görev yapar.
B.İngilizce eğitiminde derslerde kullanılan materyal inanılmaz derecede önemlidir. Özel  ders programları 4 kitap aracılığıyla işlenir ve öğrenci eğitim boyunca bir derste kaçırdığı bilgiyi diğer bir kitapta yakalayabilir ve bu şekilde derslerden kopmaz.
C. Özel İngilizce dersi isteğe göre şekillendirilir. Konuşma ağırlıklı İngilizce yanı sıra Akademik ağırlıklı ielts, toefl, proficiency, üds, kpds, lys5, kpss gibi sınavlara öğrenciler hazırlanır .
D.İstek halinde her seviyede İngilizce özel ders için özel öğretmen temin edilir.

 

Özel İngilizce Dersi Akademik Seviye

A -  Yds  dersi
B -  Kpds  dersi
C -  Ielts   dersi
D -  Proficiency  dersi
E -  Toefl   dersi
F -  Lys 5  dersi
G -  Genel İngilizce   dersi
K -  Çocuklara  İngilizce dersi

Akademik seviyedeki tüm İngilizce dersleri özel ders olarak verilebildiği gibi istenildiği takdirde 4 kişilik özel grup derslerine de katılabilinir.
Özel  ders alarak çok daha hızlı öğrenebilirsiniz. Özel İngilizce dersinin hızından ve kalitesinden yararlanın .


Genel
İngilizce Dersi :İngilizce eğitimin temelini oluşturan genel İngilizce ders özel  ders uygulaması ile iş adamlarından , bir şirkette çalışan ve seviyesini yükseltmek isteyen veya sıfırdan başlayarak İngilizce öğrenmek isteyen şirket çalışanlarına özel ders programları bireysel yada 4 kişilik gruplar halinde uygulanır.

Kpds  
 Dersi : Senede iki kere yapılan akademik seviyedeki  sınav için katılımcılara özel ders programları ile gereken bilgiler gerçek kpds  eğitmenleri aracılığıyla verilir.

Çocuklara  İngilizce Dersi : Çocuklara özel  ders konusunda uzman  özel öğretmenlerle hizmetinize hazır olan Akademik Eğitim merkezi 7-12 yaş grubuna giren tüm çocuklara özel ders sistemi ile İngilizce öğretmeye hazırdır.

Ielts  Dersi : Ielts  dersi uygulamalarında ielts gt ve ielts academic programlarında sınav konusunda uzmanlaşmış akademisyen  hocalar görev alır. Özel ders programlarında adaylara sınavın çözümünde önemli bir yer tutan  " sınav teknikleri ve sınav taktikleri dersi " verilir.

Üds dersi : Özel ders bireysel olarak birebir uygulandığı gibi istenildiğinde 4 kişilik gruplar şeklinde de  özel  ders verilebilir.

Yds   dersi : Özel ders programları bireysel olarak verildiği gibi arzu edildiğinde 4 kişiden oluşan gruplara da  özel ders programları uygulanabilir .

Toefl    dersi : Koç üniversitesi ve benzeri üniversitelerde geçerli olan toefl pbt sınavına özel ders programları ile adaylar hazırlanır.

Lys 5   : Üniversite giriş sınavı olarak uygulanan lys 5 sınavı için  lisede İngilizce bölümünden mezun olan öğrencilere  Lys 5 özel  ders programları garantili olarak uygulanır.

 

 

No Comments Yet.

Leave a reply

web tasarim