İngilizce Dersleri Maltepe

 İngilizce Dersleri Maltepe Programı
( Yds, Ielts, İngilizce Sınavı, Proficiency, Lys 5 )

İngilizce Dersleri Maltepe Program İçeriği


1 -  İngilizce Dersleri Maltepe ( Bireysel - Özel  İngilizce Dersleri  )
2 -  İngilizce Dersleri Maltepe ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Dersleri  )

 

1 –  İngilizce Dersleri Maltepe ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersleri ) :  İngilizce Dersleri Maltepe isimli eğitim organizasyonlarında İngilizce Dersleri Maltepe merkezindeki İngilizce Dersleri Maltepe platformunda düzenlenen İngilizce Dersleri Maltepe panellerinde, sıfır olandan  başlayarak  ( Yds, Ielts, İngilizce Sınavı, Proficiency, Lys 5, Yökdil ) gibi akademik sınavlara hazırlanmak isteyen herkese ders verilir. Öğrencinin tüm ön gördüklerini uygulama sırasında hissedeceği, tamamen öğrenci odaklı ve öğrenci dostu, ciddi, güvenilir, öğretici, disiplinli, uygulamada hiç açık verilmeyen İngilizce dersleri Maltepe    programlarından her hangi birine  bireysel olarak dahil olanlar şayet  seviyeleri sıfırsa, hiç İngilizce  bilmiyorsa, Beginner denilen en alt seviyeden dersler başlatılır. Belli bir seviyesi olanlara İngilizce seviye tespit sınavı yapılarak, aday öğrencinin seviyesi belirlenir ve bulunduğu seviyeden dersler başlatılır. Bireysel olarak İngilizce dersleri Maltepe  programlarında yer alan  öğrenci adaylarına  derslerin hangi gün işleneceği konusunda söz hakkı tanınır. Aday öğrenci ders yapmak istediği gün ve saatleri kendi seçer ve tayin eder.  Bu konuda bireysel ders alanlara öncelik tanınır.

 İngilizce Dersleri Maltepe için yapılan etkinliklerdeki  İngilizce Dersleri Maltepe merkezinde kurulan İngilizce Dersleri Maltepe platformundaki İngilizce Dersleri Maltepe seminerlerinde uygulanan İngilizce dersleri Maltepe  programları, kesinlikle öğrencinin yetersiz ve eksik bilgilerini tamamlayan, onaran ve seviyesini yükselten bir nitelik ve yapıda olup, tüm incelik, özellik ve ayrıntıları ile uygulanarak seviyesini yükselten " kişiye özgü ve özel " karakterdedir.

 2 –  İngilizce Dersleri Maltepe ( 4 Kişilik Gruplarla İngilizce Dersleri ) :  İngilizce Dersleri Maltepe forumlarında düzenlenen İngilizce Dersleri Maltepe ünitelerinde ki İngilizce Dersleri Maltepe birimlerimizde grup olarak verilen   İngilizce dersleri Maltepe programlarına dahil olan  adaylara, seviyeleri sıfırsa tespit  sınavı yapılmaz, belli bir seviyesi olanlara , İngilizce seviye sınavı yapılarak seviyeleri belirlenir ve aynı yada denk seviyede olan diğer öğrenci adayları ile birleştirilerek 4 kişilik gruplar kurulur. Mevcudu fazla olan gruplarla İngilizce  ders alınmayacağına inandığımız için, grubu meydan getiren aday öğrenci sayısını  İngilizce Dersleri Maltepe programlarında 4 kişi ile sınırladık. Bu şekilde herkes aynı yada denk seviyede olunca, geliştiren, genişleten, öğreten, çalışmaya imrendiren, iten, yardım eden İngilizce Dersleri Maltepe programları daha rahat uygulama alanı bulsun ve herkes derslere katılabilme imkanına sahip olsun istedik.

Ayrıca  İngilizce Dersleri Maltepe eğitim birimlerindeki İngilizce Dersleri Maltepe etkinlikleri bünyesinde  organize edilmekte olan İngilizce dersleri Maltepe, grubun az sayıda öğrenciden oluşması, aday öğrencilere, derslerde daha rahat soru sorabilme imkanı da sağlasın istedik. Birde, grubu oluşturan aday öğrenci sayısının azlığı, İngilizce derslerini  veren öğretmenin öğrencilerle teker teker ilgilenebilmesi gibi bir imkan kazandırdı. Grup dersleri bireysel  İngilizce dersleri Maltepe  programı niteliğine dönüştü.

 

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • Gerek bireysel özel  İngilizce Dersleri Maltepe programları gerekse grup şeklinde verilen İngilizce dersleri Maltepe  programlarında, İngilizce ders veren öğretmenlerin tamamı, ders verdikleri kendi dalında, yıllarca dersler vermiş, konusunda uzmanlaşmış, bilgi ve becerisi çok deneyimli usta hocalardır.
  •  Türkiye de eğitim demek adeta gramer bilmek şeklinde algılandığı için, diğer bölümlere pek aldırış edilmez. Gramer öğrenince iş bitti sayılır. Oysa gerçek bu değildir. Bu gerçek bilindiğinden, İngilizce Dersleri Maltepe eğitim departmanında tatbik edilen programlarla diğer bölümler üzerinde de önemle durulur. Örneğin, kelime bilgisi konusunda ders alan öğrenciler desteklenir ve bu konuda yaptıkları çalışmalar, çok yakından izlenir .
  •  İngilizce Dersleri Maltepe departmanlarındaki  İngilizce Dersleri Maltepe panellerinde verilen  İngilizce Dersleri Maltepe öğretilerinde, Listening  öğrenenler için hayati bir konuma sahiptir. Bu konunun üzerinde çok durulur. Özellikle ana dili İngilizce olan , native speaker denilen biri ile konuşulduğunda söylenenleri anlayabilmek için, kulağınızın doğru telaffuza çok yatkın olması gerekir. Bu yetenek  listening dersleri ile gelişir.
  •  Writing konusunu kimse pek önemsemez. Özellikle öğrencilerin aklı fikri konuşmakla meşguldür. Oysa yazı yazmak,  bilgilerinizi kullanabileceğiniz ve ne derecede İngilizce bildiğinizi kanıtlayacağınız bir alandır. Bildiğiniz İngilizce ile bir şirkete başladığınızı ve çalıştığınızı düşünün. Kısacık bir e-mail yazmanız için bile yazı yazmanın kurallarını bilmeniz gerekir. Hele bu yazmanız  gereken bir mektup vs. gibi uzun bir metinse, yazı yazmayı bilmezseniz ne duruma  düşeceğinizi kafanızda bir canlandırın bakalım. Yazı yazma  ciddi bir iştir ve eğitimi  İngilizce Dersleri Maltepe platformunda bizden alınır. 

No Comments Yet.

Leave a reply

web tasarim