İngilizce Dersleri Okulu

İNGİLİZCE DERSLERİ OKULU PROGRAMI

İngilizce Dersleri Okulu Program İçeriği

1 - İngilizce Dersleri Okulu ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 - İngilizce Dersleri Okulu ( 4 Kişilik Gruplarla  İngilizce Dersleri )

1 - İngilizce Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Dersleri ): İngilizce Dersleri Okulunda İngilizce dersleri düzenlemek ve İngilizce dersleri gerçekleştirmek amacı ile  yapılan organizasyonlarda İngilizce dersleri seanslarındaki İngilizce Dersleri alanında düzenlenmiş İngilizce Dersleri Okulu merkezinde yer alan İngilizce dersleri okulu platformunda  ve İngilizce dersleri kategorisinde,  özellikle İngilizce öğrenme konusunda acelesi olanlar için İngilizce dersleri okulunda düzenlenen  İngilizce dersleri kapsamında, bu tür bir yöntem ve sistemle özel olarak İngilizceyi çok çabuk öğrenmek ve kısa bir süre içinde işi çözmek veya İngilizce akademik sınavlara % 100 hazırlanmak ve mutlaka başarılı olmak isteyenler için içeriğinde bulundurduğu, İngilizce sınav çözüm teknikleri ve taktikleri hakkındaki bilgilerle, seviyenin nasıl yükseltileceğini gösteren yöntem ve kullanılan sistemlerle, sınava hazırlık çalışmalarına başlayan öğrencilerin bilmedikleri bir durumla karşılaştıklarında baş vurulabilecek bilgi kaynağı olmakla, sıkıştıklarında aradıkları tüm öğretim ve eğitim ile bilgileri bulabilecekleri tarzda  hazırlanmakla, öğrencinin çalışma aşamasında en büyük dostu ve yardımcısı olmakla öne çıkan İngilizce dersleri okulu programlarında yer alanlar sıfırdan başlayarak, Yds, Ielts, Proficiency, Lys 5, Tıp Dil, Yök Dil,  Hazırlık Atlama gibi akademik sınava hazırlık  dersine kadar birebir özel ders alabilir.

İngilizce dersleri sahasında İngilizce dersleri departmanlarındaki  İngilizce Dersleri birimlerinde düzenlenmekte olan İngilizce dersleri için yapılan seminerlerde, özel dersin avantajlarından yararlanmak amacı ile  İngilizce dersleri okul programında yer alan öğrenci, İngilizce dersleri okulu programının uygulama gün ve saatlerini kendi belirler. Bundan amaç, öğrencinin ders almak için özel yaşamında yapmak zorunda olduğu işlerine  engel teşkil etmemektir.

İngilizce dersleri okulu müfredatı ile uyumlu İngilizce dersleri ana kampüslerinde kurulan İngilizce dersleri temel birimlerindeki  İngilizce dersleri panellerinde, öğrencilerin kaç ders alması ve ne tür bir İngilizce dersleri okulu programının uygulanması gerektiği, öğrencinin seviyesine, bilgi ve becerisine vede İngilizce dilini neden öğrenmek istediğine bağlı olarak belirlenir.

İngilizce dersleri konusunda İngilizce Dersleri okulunun dershanelerinde kurulan İngilizce dersleri platformunda  ve İngilizce dersleri eğitim etkinliklerinde verilen İngilizce dersleri ile ilgili süreçte,  tüm bu evrelerden sonra öğrenciye, tüm eksik ve yetersiz bilgilerini içerecek, onaracak, seviyesini yükselterek hazır hale getirecek olan İngilizce dersleri okulu programı, tüm özellik, ayrıntı ve incelikleri ile tamamen " kişiye özgü ve özel " nitelikte olarak uygulanmaya başlayacaktır.

2 - İngilizce Dersleri ( 4 Kişilik Gruplarla  İngilizce Dersleri ) : İngilizce dersleri hakkındaki İngilizce Dersleri okulu  ana kampüslerinde tertip edilmekte olan İngilizce dersleri kategorisinde  ki İngilizce dersleri okulunun sınıflarında özel ders istemeyenler için hazırlanan İngilizce dersleri konusunda verilen seminerlerde,  toplu İngilizce derslerinde özellikle de sayısı azaltılmış ve 4 kişiden oluşturulan bu küçük gruplar için hazırlanmış öğrencinin sınav aşamasında içinde kendisine yararlı olabilecek tüm bilgilerin bulunduğu, kesinlikle öğrencinin yararı düşünülerek hazırlanmış % 100 öğrenci odaklı ve öğrenci dostu, sınav çözüm teknikleri ve taktikleri ile sınavın püf noktaları hakkındaki bilgiler  dahil her türlü ayrıntıya ulaşabilecekleri bu tür İngilizce dersleri okulu programları, genellikle birebir özel ders almaktan pek hoşlanmayan ille de toplu gruplar içinde bulunarak istediği İngilizce derslerini almak isteyenler düşünülerek yapılmış ve hazırlanmış düzenlemelerdir. Bu küçük sınıf görünümlü ama içinde çok güçlü ve yüksek kaliteli  İngilizce derslerinin verildiği gruplarda sıfırdan başlayarak, Yds, Ielts, Proficiency, Lys 5, Tıp Dil, Yök Dil,  Hazırlık Atlama gibi akademik sınava hazırlık  dersine değin  istenilen amaca uygun ve nitelikte  İngilizce dersleri alınabilir.

İngilizce dersleri hakkında İngilizce dersleri okulunun kampüslerinde icra edilen İngilizce Dersleri seanslarında ki İngilizce dersleri forumlarında yer alan öğrenciler için özel yöntemlerle hazırlanmış  İngilizce dersleri için hazırlanmış öğretilerde,  grupların 4 kişiden oluşturulması ve küçük gruplar şeklinde İngilizce derslerin verilmesi kalabalık gruplarda öğrencilerin elde edemediği bazı olanakları sağlamak ve onları rahatlatmak amaçlıdır.  Zira, kalabalık gruplarda soru sormak ve yanıt almak kalabalık nedeni ile çok zordur. Oysa, küçük gruplarda bu olanak öğrenci için her an mevcuttur.

Ayrıca, İngilizce dersleri alanında İngilizce dersleri okulu ünitelerinde düzenlenen ve İngilizce dersleri için kurulan özel sınıflarda, mevcudun az olması, eğitmenin işini de kolay bir hale sokar. Öğrencilerle yakından ilgilenebilir ve dersleri çok rahat bir biçimde işler.

ÖZEL İNGİLİZCE DERSLERİ için NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • İngilizce dersleri okulu seanslarında İngilizce dersleri kampüslerindeki İngilizce dersleri için yapılan seminerlerde ve İngilizce derslerinin  bünyesinde, öğrenciler hangi İngilizce dersleri okulu programına katılırsa katılsınlar kesinlikle kendilerine onları bize bağlayan ve istemediklerinde ayrılmalarına yasal bir engel teşkil eden "  SENET "  imzalama gibi bir sorunla karşılaşmazlar. Dilerse öğrenci, haber vermek kaydı  ile, ödeme günlerini kendi belirleyerek ödemelerini taksitle de yapabilir.
  • Ülkemizde verilen İngilizce dersleri ile ilgili eğitimlerde İngilizce derslerde ( vocabulary ) denilen kelime dağarcığı isteyerek veya istemeden de olsa sürekli göz ardı edilir ve adeta üvey evlat muamelesi yapılır. Halbuki, kelime dağarcığı  ne kadar geniş olursa konuşma alanı da o kadar geniş bir alana yayılır  ve her konuda konuşma özgürlüğü ortaya çıkar. Bu gerçek yüzünden , İngilizce dersleri ile alakalı eğitimlerde organize edilen  İngilizce dersleri ve öğretim alanlarında,  gerek genel gerekse akademik seviyedeki sınav hazırlık derslerinde bu konu üzerinde çok durulur.  Özel olarak hazırlanmış kelimelerle ilgili alıştırmalar öğrencilere verilerek, kelime haznelerinin  gelişmesi ve bildikleri kelime sayısının çoğalması için tüm tedbirler alınır ve çalışmalar yapılır.
  • İngilizce dersleri müfredatımız ile uyumlu İngilizce dersleri okulu  ana merkezindeki İngilizce dersleri okulundaki bölümlerimizde verilen İngilizce dersleri hakkında ki eğitimlerde, akademik sınavlara hazırlanmak amacı ile yapılan ve verilen  İngilizce derslerinde, öğrencilere eksik ve yetersiz bilgilerini  giderici ve seviyelerini yükseltici derslerin beraberinde sınavda başarılı olmalarına % 100 yararlı olacak  ve soruları doğru ve hızlı yanıtlamalarına yardım edecek " sınav çözüm teknikleri ve taktikleri " ile ilgili İngilizce dersleri  de verilir.

ÖĞRENCİLERE GEREKLİ ÖĞÜT VE ÖNERİLER

  • Ülke içinde İngilizce özel ders almanın çok pahalı olduğuna dair yaygın bir fikir yıllardır söylenir durur. Oysa, gerçek hiçte sanıldığı gibi değil. Kalabalık gruplarla yapılan İngilizce dersler   uzun zaman alır. Özel dersin diğerine oranla daha kısa zamanda bitmesi , pahalı olmasını önler. Bu nedenle özellikle kesin ve mutlak   başarı isteniyorsa İngilizce özel ders alınmalı.
  • İngilizce öğrenmek isteyenlerin olaydan kopmaması sürekli konu içinde kalarak beyinsel bağını sürdürmesi öğrenmek için olmazsa olmaz bir kuraldır. Bu sebepten ötürü, eğitim alanların olayın içinde kalmak gibi bir çaba göstermesi sürekli İngilizce ile ilgilenmesi çok faydalıdır.
  • Hiç bilinmeyen bir şeyin öğrenilmesi, çok büyük çaba, cesaret, sabır, gayret ve para gerektirir. Yola çıkarken tüm bunlar düşünülmeli ve öyle işe başlanmalı. Yoksa, yarıda kesilen derslerde verilen tüm emekler ve harcanan paralar  heba olur gider.

No Comments Yet.

Leave a reply

web tasarim