İngilizce Dersleri Zeytinburnu

İngilizce Dersleri Zeytinburnu Programı

İngilizce Dersleri Zeytinburnu Programı İçeriği

1 - İngilizce Dersleri Zeytinburnu ( Birebir İngilizce Özel Ders )
2 - İngilizce Dersleri Zeytinburnu ( 4 Kişilik Gruplarla  İngilizce Özel Ders )

Hiç bilmeyenden başlayan IELTS, YDS, LYS 5, PROFICIENCY, YÖKDİL, TIPDİL, HAZIRLIK ATLAMA SINAVI gibi benzeri tüm akademik seviyedeki sınavlara hazırlık dersleri verilir.

1 - İngilizce Dersleri Zeytinburnu ( Birebir İngilizce Özel Ders ): İngilizce Dersleri Zeytinburnu platformunda birebir İngilizce özel ders almanın zevkini, keyfini ve tadını yaşamak, etkinliğini hissetmek, öğrenmenin o kutsal tadına varmak ve gerçekten öğrendiğinize inanmak isterseniz, en güncel ve çağdaş yöntem, sistem ve eğitim teknikleri ile donanmış, öğrencinin amaç ve hedeflerini oluşturabilecek kalite ve özelliklere sahip olan düzenlemelerle destekli, öğrenci dostu olan programlara katılın ve istediğiniz seviyede ve kalitede dersler alın.

İngilizce Dersleri Zeytinburnu platformunda birebir İngilizce özel dersler kapsamında uygulanan bu  programlar taşıdığı özellikler ve nitelikler açısından öyle etkin ve yetkin niteliklere sahip ki öğrenci uygulamalar bitiğinde öğrenmek istediği tüm bilgilere vakıf , amaç ve hedeflerine ulaşmış olur.

İngilizce Dersleri Zeytinburnu platformunda birebir İngilizce Dersleri Zeytinburnu programlarında kaç ders verilmesi gerektiği, öğrencinin istek ve ön gördükleri ile doğru orantılı olarak gerçekleşir.

2 - İngilizce Dersleri Zeytinburnu ( 4 Kişilik Gruplarla  İngilizce Özel Ders ): Geçmişte yaşanmışlar yaşanmamışlara öncülük yapar. Geçmişte kalabalık gruplarla yapılan derslerden, uygulanan programlardan bir türlü olumlu ve verimli sonuçlar elde edilemeyince, insanlar daha küçük, sayıca az ve daha kaliteli İngilizce derslerinin  verilebileceği ortamlar aramaya başladı. Bu kez  İngilizce Dersleri Zeytinburnu platformunda toplu olarak organize edilen İngilizce dersleri kapsamında ortaya küçük gruplarla yapılan çağdaş ve güncel, öğrenci amaçlarını ve hedeflerini gerçeğe dönüştürebilecek sistem ve yöntemleri içeren programlarla desteklenen yeni  ders verme metotları çıktı. Gruplar küçüldü. Öğrenci sayısı 4 kişiye kadar düştü.

İngilizce Dersleri Zeytinburnu platformunda 4 kişilik grup  olarak organize edilen İngilizce dersleri kapsamında 4 öğrenci ile yapılan İngilizce dersleri elbette kalabalık gruplarla yapılana oranla çok daha kaliteli olmaya başladı. Zira,dersleri veren eğitmen her öğrenciye yetişmeye ve onlarla adeta birebir özel ders yaparcasına ilgilenme olanağı buldu.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • İngilizce Dersleri Zeytinburnu platformunda birebir veya toplu olarak organize edilen İngilizce dersleri kapsamında öğrencilere asla onları illede bizden ders almaya zorlayacak ve yasal bir sorumluluk yükleyecek olan "  SENET "  imzalama denilen bir olay yoktur.
  • Ülkemizde dersler sırasında olabildiğince çok sayıda kelime öğrenilmesi üzerinde pek durulmaz. Dersler çoğunlukla dil bilgisi ağırlıklı işlenir. Bizde, İngilizce Dersleri Zeytinburnu platformunda birebir veya toplu olarak organize edilen İngilizce dersleri kapsamında , tüm bilgilerin yanında kelime üzerinde ayrı bir şekilde özenle durulur. Özellikle akademik sınavlara hazırlık dersi alan öğrenciler için hazırlanmış kelime alıştırmaları ile öğrenciler desteklenir ve bu yanlarının gelişmesi, geliştirilmesi ve bildikleri kelime saysının arttırılması için çaba harcanır.
  • İngilizce Dersleri Zeytinburnu platformunda uygulanan İngilizce dersleri kapsamında İngilizce ders veren, programları uygulayan eğitmenler kendi alanlarında uzmanlaşmış, isim yapmış ve akademik kariyeri olan kişilerdir.

ÖĞRENCİLERE ÖNERİLER

  • Aldığınız İngilizce derslerin hakkını mutlaka verin. Gerçekten öğrenmek istiyorsanız derslere katılın. Yoksa, hem bizim hem kendi zamanınızı boşa harcamayın.
  • Öğrenmenin yaşı yoktur. Nereden başlarsanız başlayın asla geç kalmış sayılmazsınız. İngilizce öğrenmek artık lüks olmaktan çıktı ve bir ihtiyaç haline dönüştü.
  • Öğrenmek için çaba harcayın. Dalga geçmeyin. Unutmayın bu dersleri almak için her şeyinizden fedakarlık yaparak bir para ödüyorsunuz. Bunu bir an olsun kafanızdan çıkarmayın.

No Comments Yet.

Leave a reply

web tasarim