İngilizce Hazırlık Atlama Sınavı

 İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA SINAVI KURSLARI PROGRAMI

İngilizce Hazırlık Atlama Sınavı Kursları Program İçeriği

1 - İngilizce Hazırlık Atlama Sınavı Kursları ( Birebir Özel İngilizce Hazırlık  Atlama Kursları )
2 - İngilizce Hazırlık Atlama Sınavı Kursları ( 4 Kişilik Gruplarla İngilizce Hazırlık  Atlama Kursları )

1 - İngilizce Hazırlık Atlama Sınavı Kursları ( Birebir Özel İngilizce Hazırlık  Atlama Kursları ): İngilizce hazırlık atlama sınavı platformunda düzenlenen İngilizce hazırlık atlama sınavına hazırlanmak amacı ile birebir özel İngilizce kursu almak üzere programda yer alan öğrenci, programın ne zaman uygulanacağını kendi belirler. İngilizce hazırlık atlama sınavı platformunda düzenlenen İngilizce hazırlık atlama sınav programı öğrencinin seçtiği  gün ve saatlerde uygulanır. Bundan amaç öğrencinin bu şekilde ders almaktan dolayı özel yaşamında meydana gelebilecek olan problem ve aksamaları  önlemek içindir.

Öğrenciye bu sistemde verilmesi gereken ders sayısı yada diğer bir ifade ile uygulanacak programın ders sayısı, öğrencinin seviyesi, sınavına gireceği üniversitenin İngilizce hazırlık atlama sınav özellikleri ve zorluk derecesi, sınavda elde etmek zorunda olduğu skor gibi bir çok faktör rol oynar

İngilizce hazırlık atlama sınavı platformunda uygulanacak İngilizce hazırlık atlama sınav programı kesinlikle, öğrencinin tüm eksik ve yetersiz yanlarını içine alabilen, seviyesini yükselten  ve sınava hazır hale getiren bu amaçlarla düzenlenmiş bir nitelik ve karakterdedir ve aynı zamanda " kişiye özgü ve özel " bir yapıya sahiptir.

2 - İngilizce Hazırlık Atlama Sınavı  Kursları ( 4 Kişilik Gruplarla İngilizce Hazırlık  Atlama Kursları ): Bu yöntemde, İngilizce hazırlık atlama sınavı platformunda toplu olarak organize edilen İngilizce hazırlık atlama sınav programları eşit yada denk seviyeli 4 öğrenciden kurulan küçük gruplara tüm incelik, özellik ve ayrıntıları  ile uygulanır ve öğrenciyi başarıya taşıyacak her tür önlem alınır.

İngilizce hazırlık atlama sınavı platformunda toplu olarak organize edilen İngilizce hazırlık atlama sınav programlarında mevcudun az olaması öğrencilere bazı çok güzel olanaklar sağlar. Mesela, kalabalık grup derslerinde, öğrenci kalabalık nedeni ile pek anlamadığı bir şey olduğunda soru sorabilme ortamı bulamaz.Halbuki, bu küçük gruplarda bunu pekala yapabilir. Eğitmenlerde bu küçük sınıflarda daha rahat İngilizce hazırlık atlama sınavı kurs programını uygulayabilme  imkanına sahiptir. Her öğrenci ile iletişim kurması ve  ilgilenmesi kalabalık gruplara kıyasla daha kolaylaşır.

HAZIRLIK ATLAMA SINAVI KURSLARI  için  NEDEN BİZ

  • İngilizce hazırlık atlama sınavı platformunda toplu olarak organize edilen tüm İngilizce hazırlık atlama sınav programları için geçerli olamak üzere öğrenciye "  SENET "  yapılmaz. Öğrenci isterse ödemelerini takside bağlar ve ödeme yapabilir.
  • İngilizce hazırlık atlama sınavlarında başarılı olabilmenin en önemli unsurudur akademik kelimeler. Ne kadar çok bilinirse sınavda da o derecede  başarılı olunur. Bu nedenle İngilizce hazırlık atlama sınavı platformunda toplu olarak organize edilen İngilizce hazırlık atlama sınav programlarında öğrencilere özel olarak hazırlanmış alıştırmalar verilerek çözülmesi istenir . Bu yolla,  öğrencinin kelime dağarcığı geliştiği gibi bildiği akademik kelime sayısı da çoğalır.
  • İngilizce hazırlık atlama sınavı platformunda toplu olarak organize edilen İngilizce hazırlık atlama sınav programlarında sadece eksik bilgileri tamamlayıcı yöntemler uygulanmaz aynı zamanda öğrencilerin sınavlarda soruları doğru ve hızlı yanıtlamalarına % 100 katkı sağlayan  " İngilizce hazırlık atlama  sınav çözüm teknikleri ve taktikleri " bilgileri de verilir.

ÖĞRENCİLERE ÖĞÜT VE ÖNERİLER

  • İngilizce hazırlık atlama sınavları için kesinlikle özel kurs alınması tavsiye edilir. Özel kurs alındığında tüm bilgi eksikliği ve yetersizliği rahatça çözülür ve en kısa yoldan başarıya giden yol açılır.
  • Şayet özel kurs alınacaksa, hocanın çok iyi seçilmesi gerekir. Bunun için iyi bir çevre araştırması yapmak ve bu alanda başarılı olan hocayı bulmak çok akıllı bir seçim olur. İnternette arama yaparak hoca bulunacaksa iyi soruşturma ve araştırma yapılmalı.
  • Hazırlık sınıfına giderken yada hazırlık atlama sınavının öncesi dönemlerinde mutlaka seviye geliştirici çalışmalar yapmak, olaydan kopmadan özellikle akademik kelimeler üzerinde önemle durmak ve bilinen kelime sayısını çoğaltmak sınav için olağan üstü bir çalışma olur.

No Comments Yet.

Leave a reply

web tasarim