İngilizce , İngilizce – Türkçe Çeviri

İngilizce , İngilizce - Türkçe Çeviri Hakkında Bilgi

İngilizce , İngilizce - Türkçe Çeviri Konusunda Açıklama

1 –  İngilizce Dersleri ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersleri  )
2 –  İngilizce Dersleri ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Dersleri  )

 

Er Tercüme şirketi tarafından aşağıdaki alanlarda İngilizce çeviri hizmeti verilmektedir. Ticari Çeviri: Yurt dışı yazışmalar, faturalar, distribütörlük anlaşmaları, mukaveleler, kataloglar vb. belgelerin tercüme edilmesi ticari çeviri alanına girer. Ticari çeviri özellikle şirketler tarafından ihtiyaç duyulur. İngilizce bilmediğiniz için yurt dışı piyasalara açılamamak artık kaderiniz olmayacak. Akademik Çeviri: Bilimsel makaleler, doktora tezleri, ders notları, konferans notları, tavsiye mektupları vb. akademik belgelerin tercüme edilmesi akademik çeviri alanına girer. Finansal Çeviri: Finansal raporlar, finansal sözleşmeler, muhasebe verileri vb. belgelerin tercüme edilmesi finansal çeviri alanına girer. Hukuki Çeviri:  Sözleşmeler, patentler, mahkeme evrakları, kanunlar, soruşturmalar vb. belgelerin tercüme edilmesi hukuki çeviri alanına girer. Hukuki çeviri gerektiren belgeler hukuk alanında ihtisas yapmış tercümanlarımız tarafından aslına uygun olarak hazırlanır.


Edebi Çeviri: Roman, hikâye, şiir gibi sanatsal belgelerin tercüme edilmesi edebi çeviri alanına girer. Edebi çeviri hassasiyet gerektiren çeviri türlerindendir. Edebi çeviri yapacak çevirmenin her iki dildeki kültürel nüanslara özellikle dikkat etmesi gerekir. Tıbbi Çeviri / Medikal Çeviri: Tıbbi çeviri, bir diğer adıyla medikal çeviri tıp alanındaki her türlü belgelerin tercüme edilmesini kapsar. Tıbbi çeviriler daha çok doktorlar ya da bu alanda eğitim alan üniversite öğrencileri tarafından ihtiyaç duyulur. İç hastalıkları, kardiyoloji, cerrahi, dermatoloji, fizik tedavi, jinekoloji, klinik nöroloji, onkoloji, radyoloji, beslenme, embriyoloji, endoskopi, plastik cerrahi, psikiyatri, üroloji, genetik, patoloji, kalp ve damar cerrahisi vb tıp alanlarında ihtiyaç duyduğunuz her tür tıbbi çeviri uzmanlık alanlarımızdandır. Web Sitesi Çevirisi: Uluslararası piyasalarla çalışan ya da çalışmayı arzu eden firmaların web sitelerinin İngilizceye tercüme edilmesi web sitesi çevirisi alanına girer. Web sitesi çevirisi sitenizin yabancılar tarafından kolaylıkla anlaşılmasını sağlar.
İletişim Detayları: Web   : www.ingilizcetercumeler.com Eposta: info@ingilizcetercumeler.com Yanıtla veya Yönlendir için burayı tıklayın Bedava İng. AlıştırmalarReklamlar – Neden bu reklam?Günde 5 Dakika İngilizce Öğrenin + 1 aylık Online Okul yalnızca 1 €! Englishtown.com/Ucretsiz-Ingilizce 512ER Tercume

No Comments Yet.

Leave a reply

web tasarim