İngilizce Özel Ders Programı

İngilizce Özel Ders Programı İstanbul

İngilizce Özel Ders Programı İstanbul İçeriği

1 - İngilizce Özel Ders Programı ( Birebir İngilizce Özel Ders Programı )
2 - İngilizce Özel Ders Programı ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Ders Programı)

1 - İNGİLİZCE ÖZEL DERS PROGRAMI ( BİREBİR İNGİLİZCE ÖZEL DERS ): İngilizce özel ders programı için kurulan merkezimizde İngilizce özel ders programı departmanlarında ki İngilizce özel ders programına katılma  konusunda bir sorunu olan, yıllarca kurslara giden veya İngilizce özel ders programına katılan ama buna rağmen İngilizce öğrenemeyenler, kısa bir süre içinde İngilizce öğrenmesi istenenler, İngilizce özel ders programı kategorisinde gerçekleştirilen birebir İngilizce özel dersler  bünyesinde, seviyelerini olduğundan daha yükseğe çıkartmaya karar verenler, yurt içinde yapılan akademik her hangi bir sınava tam, kesinlikle olumlu sonuç elde edecek bir biçimde  ve düzgün  olarak hazırlanmak isteyenler, uluslar arası sınavlara hazırlanmak ve mutlaka yüksek bir skor elde ederek ayrılmak isteyenler, işte bu hazırlanan İngilizce özel ders programı sizlerin istediği tüm güzellikleri size kazandıracak bir halde özel olarak  ve özel sistem ve yöntemlerle hazırlandı. Ayrıca İngilizce özel ders programına katılanlara bazı haklar tanındı.

İngilizce özel ders  programı departmanında hazırlanan İngilizce özel ders programı panellerinde tatbik edilen ve  İngilizce özel ders programı için yapılan organizasyonlarda, birebir verilen İngilizce özel ders programı  içeriğinde bu İngilizce özel ders programlarında birebir yer alarak, her dalda ders almak isteyen öğrenci, derslerin işleneceği ve programın uygulanacağı  günleri kendi isteği doğrultusunda belirler. Böylece, özel yaşamında ders aldığı için hiç bir sorunla karşılaşmaz ve hem ders alır hemde yaşamına devam eder.

İngilizce özel ders programı kampüslerinde yer alan ve İngilizce özel ders programı için yapılan  seminerlerde İngilizce özel ders programı kapsamında, organize edilmekte olan  İngilizce özel dersler etkinliklerinde uygulanan İngilizce özel ders programına katılan öğrenciye kaç ders verileceği,  yapılan seviye sınav sonucundan elde edilen bulgulara ve verilere bakılarak ve de öğrencinin almak istediği dersin türü göz önünde bulundurularak tespit edilir.

2 - İNGİLİZCE ÖZEL DERS PROGRAMI ( 4 Kişiden Oluşan Gruplarla İNGİLİZCE ÖZEL DERS PROGRAMI ): İngilizce özel ders programı departmanlarında kurulan İngilizce özel ders programı kampüslerinde  ve  özel eğitim bölümlerimizde  toplu olarak uygulanan İngilizce özel ders programı  kapsamında; birebir  İngilizce özel ders programına katılmayı sevmeyen kesinlikle gruplara katılarak toplu bir halde ders almak isteyenlere, onları kalabalık gruplarla yapılan derslerde ortaya çıkan bazı sorun ve sıkıntılarda düşünülerek mevcudu az,  en fazla 4 kişiden oluşan gruplarla ders almaları için İngilizce özel ders programı düzenlendi.  Arzu eden öğrenciler, İngilizce seviyeleri eşit yada en azından bir birine çok yakın olan 4 öğrenciden oluşturulmuş gruplara dahil olarak ders alabilirler.

İngilizce özel ders programı için hazırlanmış birimlerimizde İngilizce özel ders etkinlikleri nedeni ile  tertip edilen İngilizce özel ders programları kapsamında  uygulanan İngilizce özel ders programlarında bu 4 kişilik gruplarda İngilizce ders almak öğrenciye, kalabalık gruplar ile yapılan derslerden çok daha fazla avantaj ve getiri  sağlar. Öğrenci ders sürecinde, istediği gibi anlamadığı bir konu  olduğunda soru sorabilir. Kalabalık gruplarda bunu yapmak imkan denecek derecede zordur zaten soru sorulsa da yanıtta alınmaz. Zira, dersleri veren hocanın buna zamanı yetişmez.

Ayrıca, İngilizce özel ders programı seanslarında ki İngilizce özel ders programı derslerinde grup 4 kişiden oluşunca, sayı az olduğundan İngilizce özel ders programını veren eğitmende bu imkandan yararlanır ve her öğrenci ile teker, teker ilgilendiği gibi, hepsi ile iletişim kurabilir.

Tüm bunlar, İngilizce özel ders programı etkinlikleri kapsamında İngilizce özel ders programı  için özel olarak düzenlenen platformlarda  ki İngilizce özel ders programları; grup derslerine katılan öğrencilerin birer avantajıdır ve bu avantaj çoğunlukla öğrenci lehine işler vede dersler tüm bu olanakların yan yana gelmesi ve birleşmesi ile sanki bir özel ders havasına dönüşür.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • İngilizce özel ders programlarında gerçekleştirilen birebir İngilizce özel dersler sürecinde biz, öğrenciye "  SENET  "  yapmayız. Çünkü, yapılan bu senetler yasal olarak öğrenciyi programdan çıkamaz bir hale getiriyor. Bu durum da öğrencide psikolojik baskı oluşturuyor ve onu  huzursuz ediyor. Bu tür bir olaya neden olmamak için senet imzalama olayını kaldırdık. Öğrenci ödemelerini kendi belirlediği zaman dilimleri içinde ve tarihlerinde yapar.
  • İngilizce özel ders programı eğitim etkinliklerindeki İngilizce özel ders programlarında  yer alan ve her dalda eğitim veren hocalar, ders verdikleri konularda uzman ve çok deneyimli eğitmenlerdir ve her şeyden önemlisi dilin  nasıl öğretilmesi gerektiğini bilir.
  • İngilizce özel ders programlarında akademik sınavlara gerek yurt içi gerekse yurt dışı olanlar dahil hazırlanmak isteyenlere ve kayıt olarak ders alanlara, akademik kelimeler konusunda, onların bildikleri yada eksik bildikleri kelimelerin sayıların arttırmak için özel önlemler alınır ve uygulanır. Alınan bu önlemler sonucunda hazırlanan özel alıştırmalarla bu konuda kendilerini geliştirmeleri ve bildikleri akademik kelime sayısını çoğaltmaları sağlanır. 

No Comments Yet.

Leave a reply

web tasarim