Özel İngilizce Dersi

Özel İngilizce Dersi Programı
( YDS, IELTS, PROFICIENCY, HAZIRLIK SINAVI, LYS 5)

Özel İngilizce Dersi Programı İçeriği

1 - Özel İngilizce Dersi Bireysel - Özel İngilizce Dersi )
2 - Özel İngilizce Dersi 4 kişilik gruplarla - Özel İngilizce Dersi )

1 –  Özel İngilizce Dersi ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersi  ) : Dil öğrenmek ve dil öğrenirken öğrendiklerinden mutlu olanlar, en kısa süre içinde dil öğrenerek kendilerine meslek seçmek ve kariyer edinmek isteyenler, hazırlandıkları yurt içi ve yurt dışında geçerli olan akademik sınavlara güvenilir bir biçimde özenle ve dikkatle hazırlanmak ve sınavlardan olabildiğince doyurucu ve olumlu sonuçlar ederek hayatını kurtarmak isteyenler, üniversitede mesleki kariyer edinerek akademik bir ünvan kazanmak isteyenler bire bir özel ders alarak dili  öğrenmenin keyfini yaşayın.  Bu programlar tamamen sizin amaçlarınıza ve hedeflerinize uygun ve uyumlu bir şekilde sonuç alabileceğiniz tarzda hazırlandı. Size sadece çalışmak kaldı. Bu ders programları özel ders bireysel kişiye özel olarak verildiği gibi , istendiği taktirde 4 kişilik gruplara dahil olarak , bireysel özel  ders kalitesinde, istediğiniz rahatlıkta,anlamadığınız yerleri sorarak ve 4 kişiden oluşan bu gruplarda öğretmenin, grubu oluşturan aday öğrencilerle  bire bir ilgilenmesini yaşayarak dili öğrenebilirsiniz.

2 –  Özel İngilizce Dersi ( 4 kişi ile yapılan grup Özel İngilizce Dersi  ) : Akademik sınavlara hazırlananlar, bu sınava hazırlanmak tek başına pek yapılacak bir eğitim çalışması olamaz.  Bu nedenle, bu tür sınavlar için özel olarak hazırlanmış, öğrencinin sınavda rahat yanıt vermesini ve sınavı daha kolay geçmesini de sağlayan akademik sınav çözüm teknikleri ve taktikleri dersleri ile  de takviye edilen bu programlara katılarak son hedefe ulaşmanız mümkün. Özel hazırlanan bu programların içinde yer alarak Yds, Ielts, Proficiency, Tıp Dil Sınavı Hazırlık, e Yds, Lys 5, Yökdil gibi yaşamsal öneme sahip akademik sınavlar için de özel ders alabilir ve amaçlarınıza ulaşabilirsiniz. Kendinize boşu boşuna eziyet etmeyin.Kendinizi bize bırakın bizim denetimimizde İngilizcenin her dalında özel ders programlarına yada kalabalık grup derslerinin tüm sıkıntı, sorun ve problemlerinden arındırılmış ve en fazla 4 öğrenciden oluşan küçük bir sınıf havasında ki toplu derslere katılarak da arzuladığınız sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Her şeyin para olmadığı ve "  gözlerinde dolar  işareti olmayan " öğretmeyi bilen gerçek hocalarla özel  ders programlarında hem görerek hem yaşayarak eğitiminizi tamamlayarak yıllardır özlemini çektiğiniz hayallerinize ulaşın.

 NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK 

  • Sınıfta düzenlenen programlara  zaman ve eğitim içeriği açısından katılmakta zorlukla karşılaşıyorsanız size özel ihtiyaç analizi ve seviye belirleme sınavlarında yer alarak , istediğiniz zaman ve içerik çerçevesinde  tecrübeli ve  eğitim konusunda uzmanlaşmış Türk ve yabancı eğitmenlerden birebir özel ders alabilirsiniz.
  • Sınıf içi derse oranla daha hızlı ilerlemenizi sağlayan bu tür özel program, amaçladığınız düzeye  kısa zamanda ulaşmanızı sağlayacaktır.
  • Ayrıca Sınav İngilizcesine de yönelik özel  ders programları deneyimli ve konusunda uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. 

No Comments Yet.

Leave a reply

web tasarim