Özel İngilizce Dersi İstanbul

ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ İSTANBUL PROGRAMI 
( YDS, IELTS, LYS 5, PROFICIENCY, İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA )

Özel İngilizce Dersi İstanbul Programı İçeriği 

1 - Özel İngilizce Dersi İstanbul ( Birebir Özel İngilizce Dersi )
2 - Özel İngilizce Dersi İstanbul ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Özel İngilizce Dersi )

1 - ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ İSTANBUL ( BİREBİR ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ): Özel İngilizce Dersi İstanbul etkinlikleri kapsamındaki  Özel İngilizce Dersi İstanbul platformunda düzenlenen özel İngilizce dersi İstanbul seminerlerinde, İngilizce öğrenmek isteyen tüm öğrencilere birebir özel ders verilmesi amacı ile uygulanan özel İngilizce dersi İstanbul etkinlikleri kapsamında  İngilizce öğrenmekte acelesi olanlar, uluslar arası yada yurt içi akademik bir sınava girmek ve mutlaka kazanmak zorunda olanlar, her hangi bir sınavdan akademik olsun olmasın yüksek bir not elde etmek zorunda olanlar, kaliteli ders veren bir yer arayanlar için özel olarak tüm bilgi ve becerilerimizi içine katarak özel sistem ve yöntemlerle % 100 olumlu ve doyurucu sonuçların elde edildiği birebir özel ders alınacak, programlar  yarattık.   Özel İngilizce dersi İstanbul programlarına dahil olarak birebir dilin  hangi dalında ders alınırsa alınsın, bu tür ders alan öğrenci, dersin yapılacağı gün ve saatleri kendi belirleme hakkına sahip olur.

Özel İngilizce Dersi İstanbul forumları bünyesinde  ve Özel İngilizce Dersi İstanbul departmanında ki özel İngilizce dersi İstanbul öğretilerinde, her öğrenci için hazırlanmış özel İngilizce dersi İstanbul etkinliklerinde bu seçim hakkını öğrenci kendi istediği doğrultuda kullanır. Öğrenciye kaç ders verilmesi gerektiğine, almak istediği  dersin türüne yada akademik bir sınava girmek için ders alıyorsa, girmek istediği sınavın ismine göre, uzmanlar kurulu karar verir. Dersler tamamen " kişiye özgü ve özel İngilizce dersi  İstanbul programı  " denilen türde yapılır ve öğrencinin karakterine ve psikolojik yapısına göre yöntem belirlenir.

 2 - ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ İSTANBUL ( 4 kişiden oluşturulan gruplarla ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ ): Özel İngilizce Dersi İstanbul seminerleri bünyesinde yer verilen Özel İngilizce dersi İstanbul'da ki öğretilerde  özel İngilizce dersine karşı olanlar ve toplu bir halde gruplarla ders almak isteyenler veya grup şeklinde yapılan İngilizce dersleri ucuz bulanlar için seviyeleri birbirine denk yada çok yakın  öğrencilerden oluşturulan 4 kişilik gruplarla, her seviye ve her alanda ders alabilmelerini sağladık. Elbette bu grupları oluştururken öğrenci menfaatleri düşünülerek bir takım plan ve projeler geliştirdik.

Bunlardan en önemlisi,  özel İngilizce dersi İstanbul forumlarındaki özel İngilizce dersi İstanbul seminerlerinde çok kalabalık gruplarla işlenen ve uygulanan  özel İngilizce dersi İstanbul programında meydana gelen bazı aksama ve sakıncaların oluşmasını önlemek ve öğrencilerimizin kaliteli ve rahat bir ortamda ders almasını sağlamak  derslerin kalitesini bozmamak ve korumak adına 4 kişiden oluşturduk ve 5. öğrenci almayı yasakladık.

Bu şekilde, Özel İngilizce dersi İstanbul seminerlerinde ki Özel İngilizce dersi İstanbul isimli bölümlerinde grup halinde ders alan öğrenci, grup sayısının az olmasından ötürü kazanılan tüm avantajlardan yararlanır. İstediği gibi soru sorabilir veya ders tekrarı isteyebilir. Özel İngilizce dersi İstanbul programında sayının az olmasının diğer bir getirisi de , İngilizce dersi veren eğitmenin öğrenci ile teker, teker ilgilenebilme imkanı bulmasıdır.

ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ için BİZİ SEÇME NEDENİ

  • Özel İngilizce Dersi İstanbul temel birimlerindeki Özel İngilizce dersi İstanbul  öğretilerinde verilen Özel İngilizce dersi İstanbul etkinlikleri çerçevesinde öğrenci, hangi programa katılırsa katılsın kendisine diğer tüm kurs ve kurumlarda hatta birebir özel derslerde bile yapılan öğrenciyi istemediği durumlarda programdan ayrılamaz hale getiren "  SENET "  uygulamasını kaldırdık. Ödemeler, öğrencinin de onaylayacağı biçimde ve bize de haber vermek kaydı ile taksitle yapılır.
  • İngilizce akademik sınavlara hazırlanmak amacı ile  Özel İngilizce Dersi İstanbul programına katılan ve bu programın verilerinden yararlanarak  İngilizce dersi alan öğrenci, istediği taktirde sadece zayıf yada yetersiz bulduğu tek bir bölüm için bile ders alabilir.
  • Özel İngilizce Dersi İstanbul panellerinde yapılan Özel İngilizce dersi İstanbul etkinlikleri bünyesinde ki Özel İngilizce dersi İstanbul seminerlerinde hem bireysel ders isteyenlere hemde grup derslerine katılmak amacı taşıyanlara verilen özel İngilizce dersi  aracılığı ile İngilizce akademik sınavlara hazırlanan öğrenciler için, sınavda başarı kazanmada en önemli faktörlerden biri olan akademik kelime sayısını çoğaltan, geliştiren ve genişleten önlemler öğrenciyi üzmeyecek bir şekilde alınır.

No Comments Yet.

Leave a reply

web tasarim