Özel İngilizce Dersi Programları

Özel İngilizce Dersi Programları Hakkında Bilgi

Özel İngilizce Dersi Programları İçeriği ( YDS, IELTS, YÖKDİL, TIPDİL,  PROFICIENCY, LYS 5, HAZIRLIK SINAVI )

 1 - Özel İngilizce Dersi Programları ( Birebir Özel İngilizce Dersi)
2 - Özel İngilizce Dersi programları  ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Özel İngilizce Dersi
.

Özel İngilizce Dersi Programları İngilizce  ile sorunu olan herkese açıktır. Özel İngilizce Dersi Programları aracılığı ile hiç İngilizce bilmeyenler İngilizce öğrenebilecekleri gibi, bilenlerin seviyesini yukarı çekecek  veya akademik sınavlar için hazırlanacaklar olanlar içinde onları düzene sokacak Özel İngilizce dersi programları mevcuttur.

Özel İngilizce dersi programları herkes için her yerde her zaman uygulanır. Bu  programların uygulanmasında hiç kimseye ayrıcalık tanınmaz.

1 - Özel İngilizce Dersi Programları  ( Birebir Özel İngilizce Dersi) : Özel İngilizce dersi programları platformundaki Özel İngilizce dersi programları kategorisinde düzenlenen birebir özel İngilizce dersi programları kapsamında öğrenci dostu, öğrenci sever, çalışmaya itici, sonuç aldırıcı, rahatlatıcı, güven verici ve arttırıcı gibi nitelikleri içinde barındıran ve tüm amacı öğrenciyi başarıya taşımak olan  özel derslerimizden  almak isteyen tüm aday öğrenciler,  birebir özel İngilizce dersi programı almanın ödülü olarak , ders alacakları gün ve saatleri kendi belirler.

Özel İngilizce Dersi Programları departmanlarında düzenlenen Özel İngilizce dersi programları ile ilgili seminerlerde, bireysel olarak uygulanan özel İngilizce dersi programları ile ilgili öğretilerde, bu şekilde içerdiği gerçek, ciddi, tutarlı ve disiplinli  tüm özellikleri ile öğrenciyi amacına ulaştırma hedefi ile dolu olan özel İngilizce ders programına katılan aday öğrenci günlük yaşamında her hangi bir değişiklik yapma ihtiyacı duymaz. Bir taraftan günlük hayatındaki her zaman yaptığı  işlerine devam ederken diğer taraftan da ihtiyacı olan dil dersini özel İngilizce ders programına katılarak alır.

 2 - Özel İngilizce Dersi Programları ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Özel İngilizce Dersi) : Artık kalabalık gruplarla ders yaparak öğretime bir ivme kazandırıldığı var sayımı günümüzde çağdaşlık sınırlarının gerisinde kaldı ve işlevini yitirdi. Geçmiş deneyimler bu tür bir yöntemin hiç bir işe yaramadığını tam tersine toplumda ülkemizde yapılan ve verilen özel İngilizce ders programlarına  olan ilginin azalmasına ve saygının kayıp olmasına yol açtı. Bu nedenlerle  Özel İngilizce dersi programları için kurulan  Özel İngilizce dersi programları departmanlarında İngilizce ders grubunu  oluşturan öğrenci sayısı olabildiğince düşürüldü ve 4 öğrenci de üstü kapalı da olsa bir birlik  sağlandı gibi. Şimdilerde bu yaklaşımdan yola çıkılarak, tüm çalışanlar yada birleşerek grup oluşturanlar, 4 kişilik grup şeklindeki  özel İngilizce ders programına  katılarak grup şeklinde, ihtiyaçları duydukları İngilizce öğretimini  birebir özel  ders kalitesinde alabilir.

Özel İngilizce dersi programları kampüslerinde organize edilen ve özel İngilizce dersi programları hakkında verilen öğretilerde, teke tek tatbik edilen özel İngilizce dersi bağlamında grup şeklindeki  derslerin birebir yapılan İngilizce dersleri kalitesinde ve aynı özelliklerde  olması grup sayısının 4 kişi ile sabit tutulması  sayesinde olur. 4 kişilik gruplara katılan aday öğrenciler sayının az olması nedeni ile özel İngilizce ders programlarının uygulanması sırasında anlamadıkları yerlerle ilgili soru sorabilme imkanı bulabildikleri gibi ders tekrarı bile isteyebilirler. Ayrıca, 4 kişi gibi az sayıda aday öğrenciden oluşan bu gruplarda ders veren  öğretmenler aday öğrencilerle bire bir ilgilenebilir ki buda grup derslerine bireysel  özel İngilizce dersi programları özelliği kazandırır.

AMAÇ

Çağımızda ülkelerin her birinde  ve tüm ticari, sosyal, bilimsel, siyasal konuların ortak dili haline gelen bu dilin  yaygınlaşması ve öğrenmek isteyenlerin sayısının artması ile ülkemizde ve İstanbul da ortaya çıkan kaliteli  özel İngilizce dersi verme ve öğretme açığını kapatmak için olabildiğince uğraşmak ve de İngilizce bilen kaliteli insan toplumunun meydana gelmesine katkı sağlamak.


NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK ?

  • Özel İngilizce dersi programları konusunda anlatılan seminerlerde hem birebir hemde grup  şeklinde ki özel İngilizce dersleri programları bünyesinde yer alan  eğitimlerle öğrenci gerekli olan seviyeye ulaştırılır. Öğretimde en önemli yetenek " öğretmeyi bilmektir". Biz İngilizce  öğretiriz. Yurt dışına, şuraya, buraya gitmenize gerek kalmadan, fazla harcamadan burada, ülkemizde bu işi çözeriz. 
  • Temel bir eğitim alt yapısı olmayan ve yabancı bir dil  öğrenmenin nasıl bir şey olduğunu bilmeyenlerin hata yapması çok kolaydır. İngilizce bilmeyenler 500 kelime bilen birini " ulaşılmaz " gibi görür ama işin rengi bu  değildir. İngilizce bilmekle, öğretmek bir birinden çok uzak iki kutup gibidir.  Biz sadece dili bilmiyoruz. Ayrıca, Özel İngilizce dersi programları ile ilgili olarak kurulan departmanlarda öğrencilere verilen özel İngilizce dersi  programları öğretilerinde bu  dilin  nasıl öğretileceğini de biliyoruz. İşte bizim farkımız bu yaptığımız. 
  • Bir tek kitap defter ve silgi ile İngilizce  öğrenilmez. Özel İngilizce dersi programları ile ilişkili özel bölümlerimizde uygulanmakta olan  özel İngilizce dersi kapsamında ders programlarında  4 kitap ve bir defter kullanılır.
  • Özel İngilizce dersi programları konusunda ki uygulamalarda düzenlenmekte olan  özel İngilizce dersi programları kapsamında İngilizce  eğitiminde hiç kimsenin kullanmak için yanına bile yaklaşamayacağı materyaller kullanılır. Zira,  bu materyalleri kullanmak bilgi , beceri ve cesaret gerektirir.

No Comments Yet.

Leave a reply

web tasarim