Özel İngilizce Dersleri Yds

Özel İngilizce Dersleri Yds Programı 

Özel İngilizce Dersleri Yds Programı İçeriği

1 –  Özel İngilizce Dersleri Yds ( Bireysel – Özel Yds  İngilizce Dersleri  )
2 –  Özel İngilizce Dersleri Yds ( 4 kişi ile yapılan grup Yds İngilizce Dersleri  )

1 –  Özel İngilizce Dersleri Yds ( Bireysel – Özel Yds  İngilizce Dersleri ): Birebir özel İngilizce YDS dersi almanın öğrenciye sağladığı sinerji yanında verdiği güven duygusu, oluşan ortamın güzelliği, öğrenciyi daha çok ve daha sıkı çalışmaya itmesi, derslerin veriliş seviye ve kalitesi ayrıca öğrenci üzerinde oluşturduğu sınavı verebileceğine dair güven artışı ile yararları tartışılmaz bir gerçektir. Üstelik, tüm bu özelliklerin yanı sıra birebir özel İngilizce YDS ders programlarının tamamen öğrencinin başarılı olmasına, yüksek bir skor elde etmesine odaklanmış olması derse katılan tüm öğrencilerin amaç ve hedeflerini gerçekleştirebileceğine olan inancının artmasına neden olur.

Tüm bu özellikleri taşıyan ve kapsam alanına alan bir programın tam olarak tüm özellik, ayrıntı ve incelikleri ile uygulandığında sınava hazırlanan öğrenciyi ne hale getirdiği açıkça ortadadır.

YDS  hazırlık için öğrenciye kaç derslik ve ne tür bir özel İngilizce Dersleri Yds programının  uygulanacağı tamamen öğrencinin geçmiş bilgi ve temeline,  becerisine ve derslerde algılama kapasitesine bağlıdır.

2 –  Özel İngilizce Dersleri Yds ( 4 kişi ile yapılan grup Yds İngilizce Dersleri): Zaman geçtikçe kalabalık gruplarla yapılan İngilizce YDS derslerinin sonuçları ortaya çıktıkça bu tür gruplarla ders almanın yada ondan bir fayda beklemenin boş olduğu görüldü. Kalabalık gruplarla yapılan İngilizce YDS derslerinin  yine grup şeklinde ama kalite artışı sağlamak için sayılarının düşürülmesi gerekir.

Artık, günümüzde grup derslerinde öğrenciler sayısı az olan gruplarda ders almayı tercih eder oldu. Çünkü bu tür derslerde eğitmen öğrencilerle birebir iletişim kurarak onlarla rahatça derslerde ilgileniyor. Ayrıca, buna ek olarak, amacı ve hedefi doğrudan öğrencinin başarısı ve yüksek bir skor almasına kilitlenmiş küçük gruplar için özel hazırlanmış programlarda işin  içine girince ister istemez verilen İngilizce YDS derslerinin kalitesi kalabalık gruplara kıyasla artıyor.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • Hangi tür veya seviyede programa katılırsa katılsın öğrencinin onu üzen ve huzursuz eden " SENET " ile ilgisi yoktur. Öğrenci senet imzalamaz. İsterse ödemelerini taksite de bağlayabilir.
  • Akademik sınava hazırlanan öğrencilere diğerlerinden farklı olarak hangi sınava katılmak isterlerse o sınava ait özel alıştırmalar verilir. Bu yolla, öğrencilerin akademik kelime haznesinde bir artış sağlanır. Bu konuda gelişen ve geliştirilen öğrenci sınavda daha başarılı olma ihtimalini kazanır.
  • YDS hazırlık programlarında görev alan ve programı işleyen eğitmenler kendi konularında uzmanlaşmış, seçkin ve saygın hocalar olduğu gibi ayrıca akademik kariyeri olan kişilerdir.
  • Öğrencilere girdikleri programlar boyunca ayrıca, girecekleri sınava ait bilgilerin yanı sıra sınav teknikleri ve taktikleri dersi de verilir ve öğrencinin sınavda başarılı olma ihtimali yükseltilir.

No Comments Yet.

Leave a reply

web tasarim