Ielts Hazırlık

IELTS HAZIRLIK KURSU PROGRAMI

Ielts Hazırlık Kursu Programı İçeriği

1 - Ielts Hazırlık Kursu ( Birebir Özel Ielts Hazırlık Kursu )
2 - Ielts Hazırlık Kursu ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Hazırlık Kursu 

Ielts Hazırlık1 - IELTS HAZIRLIK KURSU ( BİREBİR ÖZEL IELTS HAZIRLIK KURSU ): IELTS hazırlık kursu platformunda birebir IELTS hazırlık özel kurs almanın ne denli etkili ve verimli sonuçlar verdiğini bilenlerin katılmak istediği bu programlar öğrencilerin sınavdan elde etmek istedikleri tüm sonuçları onlara verebilecek kadar etkin, çağdaş, özel teknik ve bilgiler içeren yapı ve  karakterde her şeyin öğrenci lehine olduğu bir düzenlemedir. Bireysel alınan  özel Ielts hazırlık kurs  programında, uygulama günlerini kurs almak isteyen aday öğrencinin bizzat kendi belirler. Bu şekilde günlük yaşamında bir değişiklik yapma gereği kalmadan, gereksinin duyulan kurs alınabilir. Ielts hazırlık kursu platformunda bireysel özel kurslarda adayın kaç ders alması gerektiğine, aday öğrencinin seviyesi, algılama kapasitesi ve almak istediği score etkiler. Duruma göre ders sayısı belirlenir.

2 - IELTS HAZIRLIK KURSU ( 4 KİŞİDEN OLUŞTURULAN  GRUPLARLA IELTS HAZIRLIK KURSU ): IELTS hazırlık eğitimlerinde 2 veya 3, 4 kişinin bir araya getirilmesi ile oluşturulan öğretilerde Ielts hazırlık kursu almanın tüm olumlu yanlarına rağmen yinede daha uygun olduğu düşünülen toplu kurslara talep var. Bu nedenle, öğrencilerimizi kalabalık grupların sorunlarından uzak kalması ve kaliteli bir eğitim alabilmesi amacı ile, küçük gruplar için öğrencinin IELTS sınavıyla ilgili tüm isteklerini yerine getirebilecek kapasite ve kalitede, öğrencinin her türlü bilgi açığını ve eksik yanlarını kapatan, onları her açıdan sınava tam olarak % 100 hazır hale getiren, IELTS öncesi verdiği soruların çözüm önerileri ile sınavda soruları doğru ve hızlı yanıtlamalarını sağlayan, toplu yapılan ders olmasına rağmen 4 öğrencinin her birine teker, teker ulaşabilen özel programlar hazırlanarak uygulamaya kondu.

Bu Ielts hazırlık kursu programlarında, seviyeleri bir birine çok yakın olan aday öğrencilerden oluşturulan, 4 kişilik gruplara katılarak birebir Ielts hazırlık özel kurs nitelik ve kalitesine çok yakın eğitim almak mümkün. Eğitim kalite, nitelik ve özeninden ödün vermemek için gruplar çok az sayıda öğrenciden oluşturulur. Kalabalık gruplarla yapılan kursların özensizliğinden kurtulur ve ciddi bir eğitim alınabilir.

IELTS HAZIRLIK KURSU için  NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • Ielts hazırlık kursu eğitimlerinde organize edilen IELTS hazırlık kursu  konusunda uzmanlık düzeyine erişmiş, akademik kariyer sahibi  ciddi ve güvenilir hocalarla Ielts eğitimi alınır.
  •  IELTS hazırlık kursu seminerlerinde uygulanan IELTS hazırlık kurslarında  sınavda yaşamsal bir öneme sahip olan, akademik kelime sayısı özel yöntem ve çalışmalarla geliştirilir ve bilinen kelime sayısı çoğaltılır.
  •  IELTS hazırlık kursu departmanında  verilen IELTS hazırlık eğitimlerinde sınavın en zor bölümlerinde uygulanmak üzere kurslarda , " Ielts sınav teknikleri ve taktikleri Hazırlık kursu"  verilerek yanıtlandırma kolaylaştırılır.
  • IELTS hazırlık kursu etkinlikleri bünyesinde yer alan IELTS hazırlık öğretilerinde, aday öğrenciler, sınavın 4 modülden oluşan bölümlerinden sadece bir tanesi için de kurs alabilir.
  • IELTS hazırlık çalışmaları sürecinde düzenlenen Ielts hazırlık kursu programında yer alan aday öğrencilere, asla ve asla yasal bir sorumluluk yükleyen ve kurstan ayrılmalarına hoşa gitmeyen durum da dahi engel olan ve onları huzursuz eden “ SENET “ yapılmaz. Ödemeler, kursa katılan öğrencinin istekleri doğrultusunda taksitlendirilir.

    ÖNERİ
  • IELTS e katılan aday öğrencilere, gereksinim duydukları score a daha kolay ve kısa yoldan ulaşabilmeleri için birebir özel kurs programına katılmaları  önerilir. Özel kurs alarak, sınava hazırlanma süresini kısaltır ve her istediğiniz konuda kurs sırasında soru sorma kolaylığını elde edilir. Bu şekilde ayrıntılı bilgi edinerek amaca daha kolay, daha rahat ve daha hızlı ulaşılabilir..
  • IELTS e hazırlıkta, en yeni yöntemler. Tamamen kişiye özgü yöntem ve sistem. Kişinin anlama kapasitesine  ve anlama şekline uygun,  zorlayan ama kesinlikle öğreten sistem. Kavrama tekniğini geliştiren ve genişleten Hazırlık programı. Hazırlık çalışmalarında öğrencinin  aktivitesini ve işlevini arttıran eğitmen ağırlıklı yöntem. Bire bir vaktin nasıl geçtiğini unutturan hazırlık çalışması. Kesinlikle sonuç almaya odaklı hiç bir yerde eşi benzeri olmayan yeni bir Hazırlık sistemi. 
  • IELTS sınavında başarıya giden yol,  Akademik Eğitimin ciddi, güvenilir ve hızlı eğitiminden geçer. Bizimle başarıya daha kısa yoldan ulaşabilirsiniz. En zor eğitimi en kolay hale getirmenin yöntemini bizden öğrenin ve hedefinize ulaşın.

web tasarim