Ielts Hazırlık

IELTS HAZIRLIK KURSU PROGRAMI

Ielts Hazırlık Kursu Programı İçeriği

1 - Ielts Hazırlık Kursu ( Birebir Özel Ielts Hazırlık Kursu )
2 - Ielts Hazırlık Kursu ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Ielts Hazırlık Kursu 

IELTS e hazırlıkta, en yeni yöntemler. Tamamen kişiye özgü yöntem ve sistem. Kişinin anlama kapasitesine  ve anlama şekline uygun,  zorlayan ama kesinlikle öğreten sistem. Kavrama tekniğini geliştiren ve genişleten Hazırlık programı. Hazırlık çalışmalarında öğrencinin  aktivitesini ve işlevini arttıran eğitmen ağırlıklı yöntem. Bire bir vaktin nasıl geçtiğini unutturan hazırlık çalışması. Kesinlikle sonuç almaya odaklı hiç bir yerde eşi benzeri olmayan yeni bir Hazırlık sistemi. 

Bu sınavda başarıya giden yol, Ielts Akademik Eğitimin ciddi, güvenilir ve hızlı eğitiminden geçer. Bizimle başarıya daha kısa yoldan ulaşabilirsiniz. En zor eğitimi en kolay hale getirmenin yöntemini bizden öğrenin ve hedefinize ulaşın.

Ielts Hazırlık1 - IELTS HAZIRLIK KURSU ( BİREBİR ÖZEL IELTS HAZIRLIK KURSU ): Bireysel alınan  özel ders programında, uygulama günlerini eğitim almak isteyen aday öğrencinin bizzat kendi belirler. Bu şekilde günlük yaşamında bir değişiklik yapma gereği kalmadan, gereksinin duyulan eğitim alınabilir. Bireysel özel derslerde adayın kaç ders alması gerektiğine, aday öğrencinin seviyesi ve almak istediği score etkiler. Duruma göre ders sayısı belirlenir.

2 - IELTS HAZIRLIK KURSU ( 4 KİŞİDEN OLUŞTURULAN  GRUPLARLA IELTS HAZIRLIK KURSU ): Seviyeleri bir birine çok yakın olan aday öğrencilerden oluşturulan, 4 kişilik gruplara katılarak birebir özel ders nitelik ve kalitesine çok yakın eğitim almak mümkün. Eğitim kalite, nitelik ve özeninden ödün vermemek için gruplar çok az sayıda öğrenciden oluşturulur. Kalabalık gruplarla yapılan eğitimin özensizliğinden kurtulur ve ciddi bir eğitim alınabilir. 

IELTS HAZIRLIK KURSU için  NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • Konusunda uzmanlık düzeyine erişmiş ciddi ve güvenilir hocalarla eğitim alınır.
  • Sınavda yaşamsal bir öneme sahip olan, akademik kelime sayısı özel yöntem ve çalışmalarla geliştirilir ve bilinen kelime sayısı çoğaltılır.
  • Sınavın en zor bölümlerinde uygulanmak üzere, sınav teknikleri ve taktikleri eğitimi verilerek yanıtlandırma kolaylaştırılır.
  • Aday öğrenciler, sınavın 4 modülden oluşan bölümlerinden sadece bir tanesi için de eğitim alabilir.
  • Programda yer alan aday öğrencilere, “ SENET “ yapılmaz. Ödemeler, eğitime katılan öğrencinin istekleri doğrultusunda taksitlendirilir.

    ÖNERİ
  • Sınava katılan aday öğrencilere, gereksinim duydukları score a daha kolay ve kısa yoldan ulaşabilmeleri için birebir özel ders programına katılmaları  önerilir. Özel ders alarak, sınava hazırlanma süresini kısaltır ve her istediğiniz konuda ders sırasında soru sorma kolaylığını elde edilir. Bu şekilde ayrıntılı bilgi edinerek amaca daha kolay, daha rahat ve daha hızlı ulaşılabilir..

web tasarim