Lys 5 Hazırlık


LYS 5 HAZIRLIK KURSU PROGRAMI

Lys 5 Hazırlık Kursu Hakkında Bilgi

1 - Lys 5 Hazırlık ( Birebir Özel Lys 5 Hazırlık )
2 - Lys 5 Hazırlık ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Lys 5 Hazırlık )

Lys 5 hazırlık, programına katılmak ve eğitim almak isteyen aday öğrencilere 2 türlü eğitim verilir.


Lys 5 Hazırlık1 - LYS 5 HAZIRLIK ( BİREBİR ÖZEL LYS 5 HAZIRLIK ): 
 Birebir özel ders almak isteyen aday öğrenciler, programın uygulama gün ve saatlerini belirleme hakkı tanınır. Bu şekilde, aday öğrenci günlük yaşamında yapmak zorunda olduğu işlerin dışındaki zamanlarda eğitim alarak  yaşamını aksatmaz. Birebir eğitim almak isteyen aday öğrenciye, kaç ders eğitim verilmesi gerektiği, adayın seviye sınavından elde edilen veriler ve sınavda almak istediği “ NOT “  verilmesi gerek ders sayısında etken olur., yapılan seviye tespit sınavının sonuçlarına bağlıdır.

2 - LYS 5 HAZIRLIK ( 4 KİŞİDEN OLUŞTURULAN GRUPLARLA LYS 5 HAZIRLIK ):  Seviyeleri bir birine olabildiğince denk olan aday öğrencilerden oluşturulan 4 lü gruplara katılarak da birebir özel ders niteliğinde ve kalitesinde eğitim alabilirsiniz. Grup şeklinde yapılan eğitimlerin, birebir özel ders kalitesine yaklaşması ve aynı seviyeyi yakalaması için grupların öğrenci sayısı 4 kişi ile sınırlanmıştır.

LYS 5 HAZIRLIK için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • Lys 5 hazırlık programına katılan ve de özellikle birebir özel ders alan aday öğrencilerin, sınavda elde ettikleri “ NET “ sayısını en az “ 10 TANE “  arttırıyoruz.
  • Lys 5 eğitimini veren eğitmenler kesinlikle, Lys 5 sınavına hazırlık konusunda uzman ve çok deneyimli hocalardır.
  • Programa katılan aday öğrencilere “  SENET “            yapılmaz. Öğrenciler, ödemeleri kendilerine uygun gün ve tarihlerde taksitle yapar.
  • Sınavlara hazırlık aşamasında, sadece İngilizce bilgisi değil yanı sıra Lys 5 sınavın teknik ve taktikleri içinde ayrı eğitim verilir.

ÖNERİ

Lys 5 sınavına katılmak isteyen  aday öğrencilere, daha başarılı olmaları için birebir özel ders almaları önerilir. Özel ders alarak, sınava hazırlanma süresini kısaltır ve her istediğiniz konuda ders sırasında soru sorma kolaylığını elde edersiniz. Bu şekilde ayrıntılı bilgi edinerek amaca daha kolay, daha rahat ve daha çabuk varabilirsiniz.

web tasarim