Proficiency Hazırlık

PROFICIENCY HAZIRLIK DERS PROGRAMI

Proficiency Hazırlık Ders Programı İçeriği

1  - Proficiency Hazırlık ( Birebir Özel Proficiency Hazırlık Dersi )
2 - Proficiency Hazırlık ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Proficiency Hazırlık Dersi )

Hazırlık programlarında, öğrenciyi sınava hazırlamak için 2 yöntem kullanılır. Kullanılan bu yöntemler her açıdan ciddi ve güvenilir uygulamalardır.

1 - PROFICIENCY HAZIRLIK ( BİREBİR  ÖZEL PROFICIENCY HAZIRLIK DERSİ): Sınavda kesin olarak ve mutlaka başarılı olmak isteyen öğrencilerin tercih ettiği bir yöntemdir. Onlara göre, bu sınavı kazanmanın tek ve en güvenilir yoludur birebir özel ders almak.Bireysel olarak hazırlık eğitimi almak isteyen öğrenciler, tüm taşıdığı özellikler ile öğrencinin sınavı geçmesi için yapılması ve verilmesi gereken öğretim ve eğitim sistemlerini birebir öğrenciye göre düzenleyen, öğrencinin sınav hazırlıkları sırasında akademik kelime bilgisini sahip olduğu verilerle destekleyerek arttıran ve geliştiren, öğrencinin her sorununda yanında olan ve içeriğinde ki bilgi, sınav çözüm teknikleri, sınavın püf noktaları gibi verilerle donanmış , uygulanmasında  ciddiyet ve disiplinin hakim olduğu   programın uygulama gün ve saatlerini bizzat kendi belirler. Kaç ders verilmesi gerektiği, aday öğrencinin sınavına gireceği üniversitenin adına ve sınavın özelliklerine bağlı olarak, ayrıca, aday öğrencinin seviyesine, bilgisine beceri ve algılama kapasitesinin gücüne  göre belirlenir.

2 - PROFICIENCY HAZIRLIK  ( 4 KİŞİDEN OLUŞTURULAN GRUPLARLA PROFICIENCY HAZIRLIK DERSİ): Çoğunlukla, aynı üniversitenin sınavına girecek olan 2-3 arkadaşın katıldığı ve daha ucuz olduğuna inandıkları programlardır. Yapıcı ve inandırıcı özellikleri ile daha hazırlık derslerinin ilk aşamasında öğrenci üzerinde olumlu etkiler yaratarak onları sınavı geçeceklerine inandıran ve bu inancın desteği ile daha çok, sıkı ve yoğun çalışmalarına neden olan, içindeki sınav geçme teknikleri ve taktikleri hakkında ki bilgilerle onları sınav konusunda rahatlatan, kelime haznelerini geliştirici özel çalışmalarla, özellikle sınavda kelimelerle ilgili soruların yanıtlanmasına kolaylık sağlayan   öğrencinin sınavla ilgili her sorununda yanında olan, asla başarısızlığı kabul etmeyen  bu sıra dışı programlar bu tür gruplar için onları kalabalık grupların herkes tarafından bilinen olağan aksama ve sorunlarından uzak tutarak özel şekilde hazırlanır. Bu öğrenciler içinden seçilen seviyeleri bir birine denk olan ve 4 kişiden oluşturulan gruplarda yer alarak, birebir özel ders kalite ve özelliğinde de ders  alınabilir. Eğitim kalitesinden ödün vermemek amacı ile , öğrenci lehine ve yararına gruplar 4 kişi gibi çok az sayıda öğrenciden oluşturulur. Böylece, aday öğrencilerin çok kalabalık gruplarla yapılan derslere oranla daha iyi bir eğitim almasına katkı sağlanır.

PROFICIENCY HAZIRLIK için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • Hazırlık dersi  veren eğitimciler, konularında çok deneyimli ve uzmanlaşmış hocalardır. Hangi üniversitenin sınavına girilecekse, o konuda yıllarını harcamış eğitimciler ders  verir.
  • Sınav hazırlık programlarının uygulama sürecinde, aday öğrencilerin sınav sorularını doğru yanıtlamalarına  % 100 katkı ve hız sağlayan " sınav teknikleri  ve taktikleri " konusunda bilgilendirilmeleri de verilen eğitimin konuları arasındadır.
  • Akademik sınavlarda öğrencinin kelime haznesi ve bildiği akademik kelime sayısı başarı sağlamada çok önemlidir. Özellikle okuma parçalarında çok sık çıkan eş anlamlı kelimeler için yeterince kelime bilgisine sahip olmak gerekir. Özel hazırlanmış akademik kelime çalışmaları ile aday öğrencilerin kelime bilgisinin çoğaltılması ve geliştirilmesi temin edilir. Bu şekilde kelime dağarcığı genişleyen ve artan öğrenci sınavda daha başarılı olur.
  • Programda yer alan aday öğrencilere onları zorda bırakan, ders almaya mecbur eden ve ayrılmalarını zorlaştıran “  SENET “  yapılmaz. Ödemeler eğitim alan aday öğrencinin istekleri doğrultusunda taksitlendirilir.

ÖNERİ

Bu sınava katılmak zorunda olan aday öğrencilere, daha başarılı olmaları için birebir özel ders almaları önerilir. Özel ders alarak, sınava hazırlanma süresini kısaltır ve her istediğiniz konuda ders sırasında soru sorma kolaylığını elde edersiniz. Bu şekilde ayrıntılı bilgi edinerek amaca daha kolay, daha rahat ve daha hızlı ulaşabilirsiniz.

web tasarim