Proficiency Hazırlık

PROFICIENCY HAZIRLIK PROGRAMI

Proficiency Hazırlık Hakkında

1  - Proficiency Hazırlık ( Birebir Özel Proficiency Hazırlık )
2 - Proficiency Hazırlık ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Proficiency Hazırlık )

Proficieny hazırlık programlarında, öğrenciyi sınava hazırlamak için 2 yöntem kullanılır. Kullanılan bu yöntemler her açıdan ciddi ve güvenilir uygulamalardır.

Proficiency Hazırlık1 - PROFICIENCY HAZIRLIK ( BİREBİR  ÖZEL PROFICIENCY HAZIRLIK ): Bireysel olarak Proficiency hazırlık eğitimi almak isteyen öğrenciler, programın uygulama gün ve saatlerini bizzat kendi belirler. Kaç ders verilmesi gerektiği, aday öğrencinin sınavına gireceği üniversitenin adına ve sınavın özelliklerine bağlı olarak, ayrıca, aday öğrencinin seviyesine göre belirlenir.

2 - PROFICIENCY HAZIRLIK  ( 4 KİŞİDEN OLUŞTURULAN GRUPLARLA PROFICIENCY HAZIRLIK ): İngilizce seviyeleri bir birine denk olan ve 4 kişiden oluşturulan gruplarda yer alarak, birebir özel ders kalite ve özelliğinde de eğitim alınabilir. Eğitim kalitesinden ödün vermemek amacı ile , öğrenci lehine ve yararına gruplar 4 kişi gibi çok az sayıda öğrenciden oluşturulur. Böylece, aday öğrencilerin çok kalabalık gruplarla yapılan eğitimlere oranla daha iyi bir eğitim almasına katkı sağlanır.

PROFICIENCY HAZIRLIK için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • Proficiency hazırlık eğitimi veren eğitimciler, konularında çok deneyimli ve uzmanlaşmış hocalardır. Hangi üniversitenin sınavına girilecekse, o konuda yılarını harcamış eğitimciler eğitim verir.
  • Sınav hazırlık programlarının uygulama sürecinde, aday öğrencilerin sınav sorularını doğru yanıtlamalarına  % 100 katkı ve hız sağlayan sınav teknikleri konusunda bilgilendirilmeleri de verilen eğitimin konuları arasındadır.
  • Akademik sınavlarda öğrencinin kelime haznesi ve bildiği akademik kelime sayısı başarı sağlamada çok önemlidir. Özel hazırlanmış akademik kelime çalışmaları ile aday öğrencilerin kelime bilgisinin çoğaltılması ve geliştirilmesi temin edilir. Bu şekilde kelime dağarcığı genişleyen ve artan öğrenci sınavda daha başarılı olur.
  • Programda yer alan aday öğrencilere “  SENET “  yapılmaz. Ödemeler eğitim alan aday öğrencinin istekleri doğrultusunda taksitlendirilir.

ÖNERİ


Proficiency sınavına katılmak zorunda olan aday öğrencilere, daha başarılı olmaları için birebir özel ders almaları önerilir. Özel ders alarak, sınava hazırlanma süresini kısaltır ve her istediğiniz konuda ders sırasında soru sorma kolaylığını elde edersiniz. Bu şekilde ayrıntılı bilgi edinerek amaca daha kolay, daha rahat ve daha hızlı ulaşabilirsiniz.

web tasarim