Yds Hazırlık

Yds HazırlıkYDS HAZIRLIK PROGRAMLARI 

Yds Hazırlık Programları İçeriği

1 - Yds  Hazırlık ( Birebir Özel Yds Hazırlık )
2 -Yds Hazırlık ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Yds Hazırlık )

Hazırlık programları Akademik Eğitimde birebir ya da  gruplar şeklinde uygulanır. Bireysel hazırlık programları ile, grup hazırlık programları arasında kalite ve eğitim farkı yoktur.

1 - YDS HAZIRLIK (BİREBİR ÖZEL YDS HAZIRLIK): Bazı eğitimli insanlarda bir tutkudur birebir özel ders almak. geçmişlerinde yaşadıkları bir takım kötü durumlardan özel ders alarak kurtuldukları için onlarda bir alışkanlık haline gelmiştir sıkışık bir durumda bu yönteme baş vurmak. İşte bu tür insanlar veya sınavdan mutlaka yüksek bir not alması gerekenler bire bir özel ders programlarına katılmayı bir özel zevk kabul ederler. Bireysel olarak  özel ders almak isteyen bu aday öğrenciler, katılmak istedikleri programın uygulama gün ve saatlerini kendi belirler. Yapılan İngilizce seviye sınavından sonra aday öğrenciye verilmesi gereken ders sayısı belirlenir ve eğitim belirlenen ders sayısına göre başlar.

2 - YDS HAZIRLIK ( 4 KİŞİDEN OLUŞTURULAN GRUPLARLA YDS HAZIRLIK ): Kalabalık gruplarla ders alarak bir türlü sınavda başarılı olamayan ve ucuz olduğu da sanılan bu küçük gruplar için hazırlanan özel ders programlarına katılmak isteyenler  seviyeleri olabildiğince birbirine denk ya da çok yakın olan öğrencilerden oluşturulan 4 kişilik gruplara  dahil olmak sureti ile  birebir özel ders kalitesinde ve oldukça aynı özellikte  eğitim alabilmeleri mümkündür. Öğrenci mevcudunun az tutulması  küçük gruplarda sağlanması gereken eğitim kalitesinden kaynaklanır.Bu tür eğitimle kaliteyi yakalamak adına gruplar 4 kişi gibi az sayıda öğrenciden oluşturulur.

YDS HAZIRLIK için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • Hazırlık programında eğitim veren hocalar, konularında uzmanlaşmış ve her şeyden öte öğretmeyi bilen eğitmenlerden oluşur..
  • Bu  sınavda bilinene kelime sayısı sınavın başarılmasında önemli rol oynar. Bu nedenle, aday öğrenciler için özel hazırlanmış akademik kelime çalışmaları kendilerine verilerek, kelime haznelerinin geliştirilmesi ve kelime sayısını arttırıcı destek sağlanır.
  • Eğitimler sırasında, aday öğrencilere sadece İngilizce ile ilgili bilgi verilmez, yanında " sınav teknikleri ve taktikleri eğitimi de " verilir.
  • Programlara katılarak eğitim alan aday öğrencilere eğitim anlayışımıza ters düştüğü ve öğrencide de can sıkıntısı yaratan bu bağlayıcı nitelikte ki  “ senet “ yapılmaz. Ödemeler, öğrencilerle anlaşarak taksitler halinde alınır. Ödeme günlerini öğrenci belirler.

NEDEN YDS ÖZEL DERS

  • Özellikle, yasal sınır olan 50-55 üzerinde not almak isteyen adaylara özel ders almaları önemle tavsiye edilir. Çünkü, sınavda 60-65 almak çok zordur. Sınavın teknik yapısını, cümle karakterlerini  ve özellikle de okuma parçalarının nasıl yanıtlanması gerektiğini iyi bilmek gerekir. İngilizce bilmek bu durumda pek işe yaramaz. Okuma parçalarında, sorulan soruların türüne göre, parçanın neresine bakılması gerektiğini ve yanıtın nerede ve nasıl aranacağını bilmek gerekir.

 

web tasarim