Yds Hazırlık

YDS HAZIRLIK PROGRAMLARI HAKKINDA

Yds Hazırlık (Özel-Grup) Dersi

1 - Yds  Hazırlık ( Birebir Özel Yds Hazırlık )
2 -Yds Hazırlık ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla Yds Hazırlık )

Hazırlık programları İngilizce Akademik Eğitimde birebir ya da  gruplar şeklinde uygulanır. Bireysel hazırlık programları ile, grup hazırlık programları arasında kalite ve eğitim farkı yoktur.

yds-hazirlik/1 - YDS HAZIRLIK (BİREBİR ÖZEL YDS HAZIRLIK): Bireysel olarak  özel ders almak isteyen aday öğrenciler, katılmak istedikleri programın uygulama gün ve saatlerini kendi belirler. Yapılan İngilizce seviye sınavından sonra aday öğrenciye verilmesi gereken ders sayısı belirlenir ve eğitim belirlenen ders sayısına göre başlar.

2 - YDS HAZIRLIK ( 4 KİŞİDEN OLUŞTURULAN GRUPLARLA YDS HAZIRLIK ): Seviyeleri olabildiğince birbirine denk ya da çok yakın olan öğrencilerden oluşturulan 4 kişilik gruplara katılarak birebir özel ders kalitesinde ve oldukça aynı özellikte  eğitim alabilmek mümkün. eğitiminde, Bu tür eğitimle kaliteyi yakalamak adına gruplar 4 kişi gibi az sayıda öğrenciden oluşturulmuştur.

YDS HAZIRLIK için NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • Hazırlık programında eğitim veren hocalar, konularında uzmanlaşmış ve her şeyden öte öğretmeyi bilen eğitmenlerden oluşur..
  • Bu  sınavda bilinene kelime sayısı sınavın başarılmasında önemli rol oynar. Bu nedenle, aday öğrenciler için özel hazırlanmış akademik kelime çalışmaları kendilerine verilerek, kelime haznelerinin geliştirilmesi ve kelime sayısını arttırıcı destek sağlanır.
  • Eğitimler sırasında, aday öğrencilere sadece İngilizce ile ilgili bilgi verilmez, yanında " sınav teknikleri ve taktikleri eğitimi de " verilir.
  • Programlara katılarak eğitim alan aday öğrencilere “ senet “ yapılmaz. Ödemeler, öğrencilerle anlaşarak taksitler halinde alınır. Ödeme günlerini öğrenci belirler.

NEDEN YDS ÖZEL DERS

  • Özellikle, yasal sınır olan 50-55 üzerinde not almak isteyen adaylara özel ders almaları tavsiye edilir. Çünkü, sınavda 60-65 almak çok zordur. Sınavın teknik yapısını ve özellikle de okuma parçalarının nasıl yanıtlanması gerektiğini iyi bilmek gerekir. İngilizce bilmek bu durumda pek işe yaramaz. Okuma parçalarında, sorulan soruların türüne göre, parçanın neresine bakılması gerektiğini ve yanıtın nerede ve nasıl aranacağını bilmek gerekir.

 

web tasarim