İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri

İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri Programı

İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri Programının Ayrıntıları

1 - İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri ( Birebir Özel İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri )
2 - İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri ( 4 Öğrenci ile İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri )

ÇALIŞMANIZI NASIL DESTEKLİYORUZ

Akademik çalışma günlüğü

İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri programında öğretmenler haftalık konuşma sunumlarıyla birlikte öğrencilerin günlüklerinde tamamlamaları için yazma görevleri belirleyebilirler. Öğretmenler İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri programında bunları kontrol edecek ve neyin iyi yapıldığı ve nelerin geliştirilebileceği konusunda tavsiyelerde bulunacaklar. Bu şekilde, öğrenciler öğretmenleriyle kişisel olarak da iletişim kurabilirler.

Haftalık konuşma görevleri ve geri bildirim

Her hafta, İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Derslerinde öğrencilerin sınıflarının önünde veya küçük gruplarda bir konuşma görevi tamamlamaları gerekir. Öğrenciler sınıf arkadaşlarının önünde konuşarak konuşma konusunda güven kazanırlar, ayrıca telaffuzlarını ve akıcılıklarını geliştirirler. Öğretmenlerimiz konuşma sunumlarından sonra her öğrenciye konuşma becerileri (dilbilgisinin doğruluğu, kelime dağarcığı ve telaffuz özellikleri dahil) hakkında bireysel geri bildirim verir ve bu alanlarda nasıl iyileştirilecekleri konusunda tavsiyelerde bulunur.

Haftalık test ve devam eden gözlem

Hafta boyunca öğrenciler okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini değerlendirir. Buna ek olarak, haftalık dilbilgisi ve kelime bilgisi testleri öğrencilerin ve öğretmenlerinin ilerlemeyi izlemelerini ve bir sonraki seviyeye hazır olup olmadıklarını değerlendirmelerini sağlar.

Yalnızca İngilizce politikası

İngilizcenizi geliştirmenin en iyi yolunun onu her zaman iletişim kurmak için kullanmak olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle,  İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Derslerin'deki öğrencilerin okuldayken sadece İngilizce kullanmaları gerekmektedir. Bu, daha hızlı bir şekilde gelişmenize yardımcı olmanın yanı sıra, yeni insanlarla tanışmanıza ve diğer ülkelerden yeni arkadaşlar edinmenize de yardımcı olur.

Akademik Danışmanlık

İNGİLİZCE AKADEMİK EĞİTİM, kişiselleştirilmiş akademik yardım almanızın  daha kolay olduğu anlamına gelen küçük bir  İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri okuludur. Öğrencilerin iş, göç, sınavlar veya sadece kişisel gelişim ile ilgili olup olmadıklarına bakılmaksızın çeşitli hedeflere ulaşmalarına yardımcı olmak için bireysel rehberlik sunabilmekten büyük gurur duyuyoruz. Herhangi bir noktada seçenekleriniz ve ilerlemeniz hakkında tavsiyeye ihtiyacınız varsa, doğrudan öğretmeninizle konuşabilirsiniz.

Nitelikli ve Deneyimli Öğretmenler

İNGİLİZCE AKADEMİK EĞİTİM'deki öğretmenler çeşitli geçmişlere sahiptir ve hepsi uluslararası öğrencilere İngilizce öğretmek için tamamen yeterlidir. Yani bir dili yetişkin olarak öğrenmenin zorluklarını anlarlar ve yolculuğu kolaylaştırmak için teknikler geliştirmişlerdir. Çoğu  öğretim konusunda deneyime sahiptir.

Mesleki Gelişim Eğitimi

Her hafta, tüm İNGİLİZCE AKADEMİK EĞİTİM öğretmenleri mesleki gelişim oturumlarına katılırlar. Bunlar, öğretmenlere yeni fikirler ve teknikler ekleyerek derslerinin standartlarını geliştirmelerine yardımcı olur.

Comments are closed.

web tasarim