İngilizce , İngilizce Dil Dersleri

İngilizce , İngilizce Dil Dersleri Hakkında Bilgi

İNGİLİZCE DİL  DERSLERİ HAKKINDA BİLGİLER

1 -  İngilizce Dil Dersleri ( Bireysel - Özel İngilizce Dil Dersleri )
2 -   İngilizce Dil Dersleri ( 4 kişi - Grup İngilizce Dil Dersleri )

Tüm İngilizce Dil Derslerine Özel İngilizce Öğretmeni Gönderilir.

İngilizce dil dersleri vermek amacı ile kurulan merkezimizdeki İngilizce dil dersleri programı, anadili olmayan İngilizce konuşanlara uluslararası bir topluluğa katılmak için gerekli dil becerilerini edinme konusunda yardımcı olma misyonu ile ayırt edilir ve kültürler arası farkındalığı artırmak için çalışır. Öğrenme, kalifiye ve deneyimli öğretmenler, yenilikçi öğretim materyalleri ve son teknoloji eğitim teknolojisi ile kolaylaştırılmaktadır.

İngilizce dil dersleri vermek amacı ile kurulan merkezimizdeki yetişkinler için İngilizce dil dersleri

Her seviye için çeşitli kurslar.
( Dil Kursları , Sınava Hazırlık Kursları , Konuşma Becerileri Kursları ).

Genç öğrenciler ve gençler için İngilizce kursları

Her seviye için okul öncesi ve okul çağındaki çocuklar ve gençler için çeşitli kurslar.
( Ön Anaokulu Dersler , Anaokulu Dersler, Young Learners Dersler ,  Çocuk ve Ergenler için dil kursları ,  Çocuklar ve Ergenler için Yaz Konuşma Kursları ,  Sınav Hazırlık Kursları ).

Öğrenciler için faydalı bilgiler

Yetişkinler için İngilizce Yerleştirme Testi , Küçük Öğrenciler ve Ergenler için İngilizce Yerleştirme Testi , Tescil , Ücretler , Önemli Tarihler , öğrenciler için ipuçları ve kaynaklar , Uluslararası Sertifikalar Tanınan , Sıkça Sorulan Sorular

İngilizce Dil Öğrenme Kaynakları

Öğrencilerimiz için kaynakları öğrenme. .

Programın Misyonu

İngiliz Dili Programının değerleri ve hedefleri.

 1 - İngilizce Dil Dersleri Bireysel - Özel İngilizce Dil Dersleri ) : İngilizce , İngilizce Dil Dersleri platformunda hemen bir an önce çok  çabuk öğrenmek isteyenler için özel olarak hazırlanmış bu programlara katılan öğrencilere özel  İngilizce, İngilizce dil dersleri teke tek uygulanır. Özel  İngilizce, İngilizce dil dersleri programlarının uygulamalarında öğrenci sıfırsa, hiç İngilizce bilmiyorsa sıfırdan başlayarak , yada belli seviyede bir dil bilgisine sahipse bulunduğu seviyeden başlayarak  İngilizce, İngilizce Dil dersleri eğitimi verilir.

2 - İngilizce Dil Dersleri (4 kişi - Grup İngilizce Dil Dersleri ): İngilizce dil dersleri vermek amacı ile kurulan merkezimizde grup şeklinde verilen İngilizce, İngilizce dil dersleri derslerin akıcı , sür'atli ve etkili bir şekilde işlenmesi için iki unsur uygulanır . İngilizce dil dersleri vermek amacı ile kurulan merkezimizdeki dersler.

A. Grup 4 kişiyle sınırlandırılır.
B.Grubu oluşturan öğrencilerin seviyelerinin denk olmasına özel önem verilir.

NEDEN BİZ

A. Özel İngilizce, İngilizce dil dersleri sadece İngilizcesi hiç olmayan yada belli bir seviyeye sahip olanlara değil aynı zamanda üds, kpds, lys 5, ielts, toefl, proficiency ve İngilizce kpss gibi akademik sınavlara hazırlananlar içinde mevcuttur.
B.Özel  İngilizce, İngilizce dil dersleri yada grup  İngilizce, İngilizce dil dersleri programlarında görev alan öğretmenler dallarında uzman, seçkin  ve deneyimli hocalardan oluşturulur.
C. İngilizce, İngilizce Dil dersleri birimlerindeki İngilizce, İngilizce Dil dersleri programları öğrencilerin isteklerine göre konuşma ağırlıklı gerçekleştirebilineceği gibi akademik ağırlıklı olarak ta oluşturulabilir.

D.İngilizce, İngilizce dil dersleri sadece gramerden oluşmaz . Bu nedenle İngilizce, İngilizce Dil dersleri programlarının uygulamalarında kelime haznesi ( vocabulary ) konusunda çok duyarlı davranılır ve normal İngilizce, İngilizce dil derslerinin olduğu günlerin dışındaki günlerde, öğrencilerin zamanlarından çalmadan, özel kelime  ( vocabulary) testleri yapılarak öğrenciler bu açıdan izlenir. Bu şekilde İngilizce dil derslerinde aynı zamanda öğrenciler kelime bilgilerini geliştirici çalışmalar yapmaya itilir.

 

Grup İngilizce Dersi + Dört ( 4 ) kişi = İngilizce Eğitiminde Başarı

 

Comments are closed.

web tasarim