İngilizce Özel Ders , İngilizce Ders

İngilizce Özel Ders , İngilizce Ders Programı

İngilizce Özel Ders, İngilizce Ders  Program içeriği

1 -  İngilizce Özel Ders  ( Bireysel İngilizce Özel Ders )
2 -  İngilizce Özel Ders  (  4 kişi - Grup İngilizce Özel Ders )

1 - İngilizce Özel Ders ( Bireysel İngilizce Özel Ders ) : İngilizce özel ders, İngilizce ders platformunda öğrenciye kattığı enerji, istek, güven, sinerji ve kalite  ile uygulanan İngilizce özel ders, İngilizce ders programlarının bireysel uygulamalarında ders saatleri esnektir ve öğrencinin isteklerine uygun bir biçimde özel ders düzenlenir. Seviyesi sıfır olanlardan başlayarak , belli bir seviyeye sahip olanlarda dahil olmak üzere herkes için birebir İngilizce özel ders, İngilizce ders programlarımız mevcuttur.

İngilizce özel ders,İngilizce ders platformunda uygulanan bu İngilizce özel ders, İngilizce ders programları katılan öğrencinin tüm eksik ve yetersiz yanlarını içeren ve onaran bir yapıda olup, tüm ayrıntı, incelik ve özellikleri ile uygulanarak öğrenciyi amacına ve hedefine ulaştırır.

2 - İngilizce Özel Ders (4 kişi - Grup İngilizce Özel Ders ) : İngilizce özel ders, İngilizce ders platformunda küçük grup şeklinde uygulanan, öğrencinin amaçladığı ve hedefine koyduğu her noktaya onu rahatça ulaştırabilecek özellik ve niteliklere sahip, yüzde yüz sonuç alıcı, yüksek skor ve başarı odaklı İngilizce özel ders, İngilizce ders programlarında grubu teşkil eden öğrenciler denk  seviyede olanlardan oluşturularak homojen bir grup yaratılır . Bu şekilde İngilizce özel ders, İngilizce ders platformlarındaki   İngilizce özel ders, İngilizce ders programları anlaşılır , sür'atli , etkili ve özel ders havasında gerçekleştirilir.

NEDEN BİZ

A. Eğitimde en önemli unsur öğretmeyi bilmektir. İngilizce özel ders, İngilizce ders programlarında öğretmeyi bilen İngilizce öğretmenleri görev alır ve öğretir.
B. İngilizce özel ders, İngilizce ders uygulamalarında tek kitapla değil 4 kitapla dersler işlenir. Bu kitapların hepsi birbirlerine uyumlu olarak hazırlandıkları için, öğrenci bir kitapta kaçırdığı yada anlamadığı konuyu diğer kitapların birinde anlayabilir ve dersten kopmaz.
C. İngilizce özel ders, İngilizce ders uygulamalarındaki İngilizce özel ders, İngilizce ders uygulamaları interaktiftir. Derslerde öğretmenden çok öğrenci konuşur.
D.Genel İngilizce olarak İngilizce özel ders, İngilizce ders programlarımızın yanında, akademik seviyede sınavlara hazırlananlar içinde ( Üds, Kpds, Ielts, Toefl, Proficiency, Lys 5, Kpss, Tıpdil, Yökdil ) İngilizce özel ders, İngilizce ders programlarımız mevcuttur. İstek halinde bulunduğunuz yerlere özel öğretmen gönderilir.
E. Sosyal bir ortam aramayan gerçekten İngilizce öğrenmek isteyenlere İngilizce özel ders, İngilizce ders programları ile  garantili öğretilir.
F. İngilizce özel ders, İngilizce ders uygulamalarında konuşma ağırlıklı İngilizce özel ders, İngilizce ders programlarımızın yanında akademik ağırlıklı özel ders programları da mevcuttur.

NASIL ÖĞRENİLİR 

 Son zamanlarda İngilizce dil öğrenimi ve  eğitimi ile ilgili yöntem konusunda birçok tartışmalar yapılmakta ve görüşler ileri sürülmektedir. İngilizce en iyi bir biçimde nasıl öğrenilir ? Bu cevaplanması basit bir soru  Yabancı bir ülkeye dil  öğrenmeye gittiyseniz vede gittiğiniz ülkenin anadili İngilizce ise elbetteki kalabalık gruplar halinde olan gruplara katılıp bu dili  öğrenebilirsiniz. Zira eğitim saati bitip de dışarı çıktığınızda çevreniz native speaker denilen kişilerle dolu olacak ve kursta öğrendiklerinizi rahatlıkla gün boyu pratik yapma fırsatı bulacaksınız. Anadili İngilizce olmayan bir ülkede bu dilin  eğitimini almak isterseniz bunun kesinlikle İngilizce özel ders, İngilizce ders  şeklinde olması gerektiğine inananlardanım . Çok sayılı gruplarla İngilizce dili  öğrenildiğinde bireyler grubun programına uymak zorunda kalır oysa İngilizce özel ders, İngilizce ders şeklinde öğrenildiğinde bireye  özgü yöntemler kullanılır. İngilizce özel ders, İngilizce ders kişi odaklıdır. Bireyin algılama biçimine göre  özel ders programları uygulanır.
1 - İngilizce özel ders, İngilizce ders
sırasında tek başınıza olduğunuz için grup derslerinde 10 dakika  olan  İngilizce ile ilgili uygulama özel ders esnasında yaklaşık 30 dakikayı bulacaktır.
2 - Grup İngilizce özel ders, İngilizce  derslerinde adam başına düşen 1o dakikalık   uygulamada öğrendiklerinizi unutmanız elbetteki 30 dakikalık   özel ders uygulamasında öğrendiklerinizi unutmaktan daha kolaydır.
3 - İngilizce özel ders, İngilizce ders zamandan da  tasarruf yaptırır. Öğretmen İngilizce özel ders  için size geldiğinde yollarda kaybedeceğiniz zaman size kalacak  ve özel hayatınıza daha fazla vakit ayırabileceksiniz. Özellikle çalışanların bu tür   özel ders almaları  sağlıklı olmaktadır.
4 - .Şimdiye kadar kalabalık gruplarla dersler; yıllarca kurslar almış  ve sonunda  İngilizce öğrenmiş çevrenizde kaç kişi sayabilirsiniz ? Var mı ?
5 - Referanslarımızda gördüğünüz isimlerin tümü İngilizce özel ders  alarak İngilizce öğrendi.  Kalabalık  kurs kavramına değil bize inandılar ve kazandılar . Sorabilirsiniz .
6 - Çocuklarınızın İngilizcelerini geliştirmelerini istiyorsunuz. Belirli gün ve saatlerde derste olma zorunluluğunun sizin özel yaşamınızda yaratacağı sıkışıklığı düşünün. İngilizce özel ders  vermek üzere gelen bir özel  öğretmen sizi bu sıkıntılardan kurtarabilir.

NEDEN BİZ ?

  • Her aşamada eğitim veren öğretmenler, konusunda mesleklerinin zirvesine ulaşmış deneyimli ve öğretmeyi bilen uzman hocalardan oluşur.
  • Akademik sınavlara hazırlanmak amacı ile eğitim alan öğrencilere, İngilizce bilgisi dışında, sınavda soruların doğru ve çabuk yanıtlanmasına katkı sağlayan sınav teknikleri ve sınav taktikleri eğitimi de verilir.
  • İngilizce özel ders, İngilizce ders platformunda eğitimim her kademesine katılan aday öğrencilere " senet " yapılmaz. Ödemeler taksitlerle uygun tarihlerde alınır.
  • İngilizce özel ders, İngilizce ders platformunda eğitim alan aday öğrencilerin, kelime konusunda gelişmelerine katkı sağlayan özel hazırlanmış alıştırmalarla İngilizce özel ders alan öğrenciler desteklenir.

 


  

 

Comments are closed.

web tasarim