Özel İngilizce Dersi

Özel İngilizce Dersi Programı

Özel İngilizce Dersi Programı İçeriği

1 - Özel İngilizce Dersi ( Bireysel - Özel İngilizce Dersi )
2 - Özel İngilizce Dersi (  4 kişilik gruplarla - Özel İngilizce Dersi )

Özel İngilizce Dersi programları ile İngilizce konuşmak ve yazmak mı istiyorsunuz? Öyleyse kendinize Özel İngilizce Dersi merkezlerinde Özel İngilizce Dersi programları ile ders veren ve İngilizce konuşan bir öğretmen bulun.

Ne Yapıyoruz?

Özel İngilizce Dersi merkezimizde AKADEMİK EĞİTİM  bire bir Özel İngilizce Dersi sunar, böylece kendi evinizdeki gibi, kendi temponuzda İngilizce öğrenirsiniz.

Özel İngilizce Dersi merkezimizdeki Özel İngilizce Dersi programları ile size yardımcı olabiliriz:

- Dilbilgisi
- Telaffuz
- Genel İngilizce dil becerileri
- İş İngilizcesi
- Sınav Hazırlığı

İzlenecek standart bir kursa tıkılıp kalmayacaksınız. Özel İngilizce Dersi merkezimizde ki  öğretmenlerimiz Özel İngilizce Dersi programlarında amaçlarınızı dinler, ihtiyaçlarınızı değerlendirir, sonra derslerinizi ve ödevlerinizi düzenler (kaşlarınızı çatmayın, tabii ki ödev var) hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için. Ve Özel İngilizce Dersi bire bir olarak verildiği için, öğretmenin ders süresince bölünmemiş dikkatine sahip olacaksınız.

Neden bize müthiş derler

Özel İngilizce Dersi merkezimizde kişisel gereksinimlerinize göre uyarlanmış Özel İngilizce Dersi , ders saatleri de öyle. Özel İngilizce Derslerimiz  haftanın 7 günü mevcuttur, bu yüzden sizin için uygun olan zamanı seçebilirsiniz.

Özel İngilizce Dersi merkezimizde bizim Özel İngilizce Dersi programları ile yapılan öğretimin kalitesi de oldukça harika. En son teknolojiye sahip canlı ve neşeli sınıfımız etkileşimli öğrenme için beyaz tahta araçlarını içerir ve tüm öğretmenlerimiz anadili olan İngilizce konuşur.

Gelişme kaydetme

Sizi motive etmek için düzenli ilerleme raporları hazırlıyoruz, ancak öğretmeninize eylem planınızı genişletme fırsatı vererek, derslerinizin hem gelecekteki hedeflerinizle hem de şu andaki yeteneğinizle özenle eşleştirilmesini sağlayın.
.

1 –  Özel İngilizce Dersi ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersi  ) : Özel İngilizce dersi için Özel İngilizce dersi merkezinde uygulanan ve Özel İngilizce dersi alanında Özel İngilizce dersi platformundaki özel İngilizce dersi seminerlerinde organize edilen birebir özel İngilizce dersleri kapsamında İngilizce öğrenmek ve  İngilizce öğrenirken öğrendiklerinden mutlu olanlar, en kısa süre içinde İngilizce  öğrenerek kendilerine meslek seçmek ve kariyer edinmek isteyenler, hazırlandıkları yurt içi ve yurt dışında geçerli olan akademik sınavlara güvenilir bir biçimde özenle ve dikkatle hazırlanmak ve sınavlardan olabildiğince doyurucu ve olumlu sonuçlar ederek hayatını kurtarmak isteyenler, üniversitede mesleki kariyer edinerek akademik bir ünvan kazanmak isteyenler bire bir özel İngilizce dersi alarak İngilizce  öğrenmenin keyfini yaşayın.

Özel İngilizce dersi etkinliklerinde bu  Özel İngilizce dersi branşlarındaki Özel İngilizce dersi öğretilerinde verilen özel İngilizce dersi sürecinde, öğrencilere verilen bireysel ve özel İngilizce dersleri kapsamında ki özel İngilizce ders programları tamamen sizin amaçlarınıza ve hedeflerinize uygun ve uyumlu bir şekilde sonuç alabileceğiniz tarzda hazırlandı. Size sadece çalışmak kaldı. Bu  özel İngilizce dersi programları özel ders bireysel kişiye özel olarak verildiği gibi , istendiği taktirde 4 kişilik gruplara dahil olarak , bireysel  özel İngilizce dersi kalitesinde, istediğiniz rahatlıkta,anlamadığınız yerleri sorarak ve 4 kişiden oluşan bu gruplarda öğretmenin, özel İngilizce dersinde grubu oluşturan aday öğrencilerle  bire bir ilgilenmesini yaşayarak dili öğrenebilirsiniz.

2 –  Özel İngilizce Dersi ( 4 kişi ile yapılan grup Özel İngilizce Dersi  ) : Özel İngilizce dersi İngilizce akademik sınavlara hazırlananlar, bu sınava hazırlanmak tek başına pek yapılacak bir eğitim çalışması değildir.  Bu nedenle, Özel İngilizce dersi hakkında özel İngilizce dersi verilen merkezlerdeki özel İngilizce dersleri faaliyetleri bünyesinde yer alan  özel İngilizce dersleri kapsamında bu tür sınavlar için özel olarak hazırlanmış, öğrencinin sınavda rahat yanıt vermesini ve sınavı daha kolay geçmesini de sağlayan akademik sınav çözüm teknikleri ve taktikleri dersleri ile  de takviye edilen  özel İngilizce dersi programlarına katılarak son hedefe ulaşmanız mümkün. Özel hazırlanan bu  özel İngilizce dersi programlarının içinde yer alarak Yds, Ielts, Proficiency, Tıp Dil Sınavı Hazırlık, e Yds, Lys 5, Yökdil gibi yaşamsal öneme sahip akademik sınavlar için de özel ders alabilir ve amaçlarınıza ulaşabilirsiniz. Kendinize boşu boşuna eziyet etmeyin.Kendinizi bize bırakın bizim denetimimizde İngilizcenin her dalında özel İngilizce ders programlarına yada kalabalık grup derslerinin tüm sıkıntı, sorun ve problemlerinden arındırılmış ve en fazla 4 öğrenciden oluşan küçük bir sınıf havasında ki toplu özel İngilizce dersine katılarak da arzuladığınız sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Her şeyin para olmadığı ve "  gözlerinde dolar  işareti olmayan " öğretmeyi bilen gerçek hocalarla Özel İngilizce dersi panellerindeki özel  İngilizce dersi programlarında hem görerek hem yaşayarak İngilizce eğitiminizi tamamlayarak yıllardır özlemini çektiğiniz hayallerinize ulaşın.

 NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK 

  • Özel İngilizce dersi faaliyetleri kapsamında Özel İngilizce dersi konusundaki Özel İngilizce dersi seminerlerinde hem bireysel hem de gruplara uygulanan  özel İngilizce dersleri ile ilgili öğretilerin bünyesinde bulunan eğitimlerle öğrenciler özenle yetiştirilir.  sınıfta düzenlenen Özel İngilizce dersi programlarına  zaman ve eğitim içeriği açısından katılmakta zorlukla karşılaşıyorsanız size özel ihtiyaç analizi ve seviye belirleme sınavlarında yer alarak , istediğiniz zaman ve içerik çerçevesinde  tecrübeli ve  eğitim konusunda uzmanlaşmış Türk ve yabancı eğitmenlerden birebir özel İngilizce dersi alabilirsiniz.
  • Özel İngilizce dersi verilen temel birimlerdeki  sınıf içi derse oranla daha hızlı ilerlemenizi sağlayan bu tür özel İngilizce dersi   programları, amaçladığınız düzeye  kısa zamanda ulaşmanızı sağlayacaktır.
  • Özel İngilizce dersi kategorisine giren Özel İngilizce dersleri  dershanesinde kurulmuş Özel İngilizce dersi hakkında ki özel eğitim departmanlarında, gerek birebir gerekse toplu dersler için düzenlenen ve öğrencilere titizlikle uygulanan   özel İngilizce dersleri etkinliklerinde, ayrıca sınav İngilizcesine de yönelik özel İngilizce ders programları deneyimli ve konusunda uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. 

Comments are closed.

web tasarim