Özel İngilizce Dersleri için Neden Bizi Seçmelisiniz

ÖZEL İNGİLİZCE DERSLERİ için NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

Özel İngilizce Dersleri için Neden Bizi Seçmelisiniz

İngilizce eğitim merkezimizdeki özel İngilizce dersleri  programlarında İngilizce dersleri kampüslerindeki özel İngilizce dersleri için yapılan seminerlerde ve İngilizce  derslerinin  bünyesinde, öğrenciler hangi İngilizce dersleri  programına katılırsa katılsınlar kesinlikle kendilerine onları bize bağlayan ve istemediklerinde ayrılmalarına yasal bir mani  teşkil eden "  SENET "  imzalama gibi bir sorunla karşılaşmazlar. Dilerse öğrenci, İngilizce dersleri  programlarında haber vermek kaydı  ile, ödeme günlerini kendi belirleyerek ödemelerini taksitle de yapabilir.

Ülkemizde İngilizce dersleri  verilen kurumlardaki İngilizce dersleri ile ilgili eğitimlerde İngilizce derslerde ( vocabulary ) denilen kelime haznesi  isteyerek veya istemeden de olsa sürekli göz ardı edilir ve adeta üvey evlat muamelesi yapılır. Halbuki, kelime haznesi  ne kadar geniş olursa konuşma konusu da o kadar  yayılır  ve her konuda konuşma özgürlüğü ortaya çıkar. Bu gerçek yüzünden , İngilizce Dersleri Okulunda İngilizce dersleri ile alakalı eğitimlerde tertip edilen  İngilizce dersleri ve öğretim alanlarında,  gerek genel gerekse akademik seviyedeki sınav hazırlık derslerinde bu konu üzerinde çok durulur.  Özel olarak hazırlanmış kelime alıştırmaları İngilizce dersleri  programlarında öğrencilere verilerek, kelime haznelerinin  gelişmesi ve bildikleri kelime sayısının çoğalması için tüm tedbirler alınır ve çalışmalar yapılır.

İngilizce dersleri müfredatımız ile ahenkli  İngilizce dersleri  ana merkezindeki İngilizce dersleri  bölümlerimizde gerçekleştirilen  İngilizce dersleri hakkında ki öğretilerde, öğrencileri akademik sınavlara hazırlamak amacı ile yapılan ve verilen  İngilizce derslerinde, öğrencilere eksik ve yetersiz bilgilerini  yok edici ve seviyelerini yükseltici derslerin yanı sıra  İngilizce dersleri merkezinde sınavda başarılı olmalarına % 100 faydalı olacak  ve soruları doğru ve hızlı cevaplamalarına yardım edecek " sınav çözüm teknikleri ve taktikleri " ile alakalı İngilizce dersleri  de verilir.

ÖĞRENCİLERE GEREKLİ ÖĞÜT VE ÖNERİLER

Oysa, gerçek hiçte sanıldığı gibi değil. Kalabalık gruplarla yapılan İngilizce dersler   uzun zaman alır. Özel dersin diğerine oranla daha kısa zamanda bitmesi , pahalı olmasını önler. Bu nedenle özellikle kesin ve mutlak   başarı isteniyorsa İngilizce dersleri merkezinde İngilizce özel ders alınmalı.

İngilizce öğrenmek isteyenlerin olayın dışına taşmaması ve  sürekli konu içinde kalarak beyinsel bağını sürdürmesi İngilizce öğrenmek için olmazsa olmaz bir koşuldur. Bu sebepten ötürü, İngilizce dersleri merkezinde eğitim alanların olayın içinde kalmak gibi bir çaba göstermesi sürekli İngilizce ile ilgilenmesi çok faydalıdır.

Hiç bilinmeyen bir şeyin öğrenilmesi, çok büyük çaba, cesaret, sabır, gayret ve para gerektirir. Yola çıkarken tüm bunlar düşünülmeli ve öyle işe başlanmalı. Yoksa, yarıda kesilen derslerde verilen tüm emekler ve harcanan paralar  heba olur gider.

Comments are closed.

web tasarim