Özel İngilizce Dersleri (Yds, Ielts, Toefl, Proficiency, Genel İngilizce)

Özel İngilizce Dersleri (Yds, Ielts, Toefl, Proficiency, Genel İngilizce)

ÖZEL İNGİLİZCE DERSLERİ (Yds, Ielts, Toefl, Proficiency, Genel İngilizce) PROGRAMI...

1 -  Özel İngilizce Dersleri ( Yds,Ielts,Toefl,Proficiency,Genel İngilizce ) Özel İngilizce Dersleri
2 -  Özel İngilizce Dersleri ( Yds,Ielts,Toefl,Proficiency,Genel İngilizce ) 4 kişilik Grup - Özel İngilizce Dersleri

1 -  Özel İngilizce Dersleri ( Yds,Ielts,Toefl,Proficiency,Genel İngilizce ) Özel İngilizce Dersleri: Özel İngilizce dersleri Yds,Ielts,Toefl,Proficiency,Genel İngilizce platformunda uygulanan birebir İngilizce akademik sınavlara hazırlık veya sıfırdan İngilizce öğrenmek isteyenlere özgü programlara katılabilir ve her alanda özel İngilizce dersleri Yds,Ielts,Toefl,Proficiency,Genel İngilizce alabilirsiniz.

2 -  Özel İngilizce Dersleri ( Yds,Ielts,Toefl,Proficiency,Genel İngilizce ) 4 kişilik Grup - Özel İngilizce Dersleri:
 Özel İngilizce dersleri Yds,Ielts,Toefl,Proficiency,Genel İngilizce  departmanlarında toplu olarak mini gruplara tatbik edilen   İngilizce akademik sınavlara hazırlık veya sıfırdan İngilizce öğrenmek isteyenlere özgü programlara katılabilir ve her alanda hiç çekinmeden güvenle özel İngilizce dersleri Yds,Ielts,Toefl,Proficiency,Genel İngilizce  alabilirsiniz.

Özel İngilizce Dersleri (Yds, Ielts, Toefl, Proficiency, Genel İngilizce)

YDS : Daha önce yapılan üds ve kpds sınavlarının yerine konulan YDS sınavı hazırlık programlarımız birebir özel ders biçiminde olduğu gibi ,  seviyeleri birbirlerine denk olan öğrencilerden oluşturulan vede sadece 4 kişiden ibaret olan grup YDS dersleri de mevcuttur. Grup dersleri birebir özel verilen derslerin kalitesine ulaşabilsin ve aynı şekilde nitelikli ve kaliteli olabilsin amacıyla 4 kişiyle sınırlandırılmıştır. Özellikle  sınavdan 50 - 55 almak zorunda olan vede  seviyeleri en az intermediate olanlar için grup dersleri bulunmaz bir eğitim şeklidir.
Sınavdan 65 ve üzeri not almayı hedefleyenlerinse Bireysel YDS  özel  ders alması daha akıllı vede mantıklı bir davranıştır.

IELTS :  IELTS general training yada IELTS academic  ders programları ; konusunda uzmanlaşmış gerçek ielts hocaları tarafından gerçekleştirilir. Dört temel unsurdan ( Writing , Listening , Reading , Speaking ) oluşan  sınav için hazırlık programları adaylara bir bütün halinde uygulanabildiği gibi arzu edenlere her bir IELTS  temel dersi ayrı ayrı da verilir.
Essay yazımları kalıp şeklinde , reading ( Okuma Parçaları ) ise her soru türünün cevaplama teknikleriyle birlikte öğretilir. Speaking dersleri birebir IELTS sınavlarındaki ortam şeklinde verilir. Listening sınavı hazırlık için, dinleme anında konuşmacıların hangisinin dinlenilmesi vede nasıl dinlenilmesi gerektiği öğretilir.

TOEFL : Gerek TOEFL ibt gerekse TOEFL pbt sınavlarına hazırlık programları toefl adaylarına , TOEFL  sınavında kullanılması gereken TOEFL sınav teknikleri ve taktikleriyle birlikte öğretilir ve bu şekilde TOEFL sınavında başarıya ulaşmanın anahtarı elde edilebilir.

 

Özel İngilizce Dersleri (Yds, Ielts, Toefl, Proficiency, Genel İngilizce)PROFICIENCY : Türkiye de üniversite hazırlık sınıflarının bitim ( Final ) sınavı olarak yada  muafiyet sınavı olarak uyguladıkları proficiency sınavları birbirlerinden farklılıklar içerir . Bu nedenle Marmara üniversitesi  sınavı için hazırlanan bir öğrencinin bu çalışmaları Yeditepe üniversitesinin hazırladığı  PROFICIENCY sınavı için geçerli değildir. İşte tüm bu kurumları  ve yaptıkları sınavların farklılıklarını düşünerek hazırlanmış ve her bir sınav konusunda uzmanlaşmış  hocalar aracılığı ile gerçekleştirilen programlar sınava girecek adayları bekliyor.

GENEL İNGİLİZCE : İngilizce öğrenmek isteyenlerin yada akademik seviyede bir sınava girecek olanların temelini ve temel bilgilerini oluşturan genel İngilizce  dersleri ile ilgili programlar , hiç bilmeyenlerden başlayarak belli bir seviyeye ulaşmış ama bulunduğu seviye ile ilgili sorunları olan yada bulunduğu seviye ile yetinmeyenlerin seviyelerini yükseltmek için almak istedikleri İngilizce eğitimine hazırdır.

 

Comments are closed.

web tasarim