2012 TOEFL SINAV TARİHLERİ LİSTESİ

2012 Toefl Sınav Tarihleri Liste Hali

2012 TOEFL Sınav Tarihleri
———5 Mayıs—————–12 Mayıs—————–20 Mayıs———

——–25 Mayıs———-

——–26 Mayıs———


 Turkey / İstanbul TOEFL IBT 2012 Sınav Tarihleri :

• Fri., Jan 13, 2012
• Sat., Jan 21, 2012
• Sat., Jan 28, 2012
• Fri., Feb 03, 2012
• Sat., Feb 11, 2012
• Sat., Feb 18, 2012
• Sat., Mar 03, 2012
• Fri., Mar 09, 2012
• Fri., Mar 23, 2012

Toefl Sınav Tarihi 2011 Toefl Sınav Tarihleri 2011 (sonuçlar)

Sunday, November 21, 2010 Friday, December 3, 2010
Saturday, November 27, 2010 Friday, December 10, 2010
Sunday, November 28, 2010 Friday, December 10, 2010
Friday, December 3, 2010 Thursday, December 16, 2010
Friday, December 10, 2010 Friday, December 24, 2010
Saturday, December 11, 2010 Friday, December 24, 2010
Sunday, December 12, 2010 Friday, December 24, 2010
Saturday, December 18, 2010 Monday, January 3, 2011
Sunday, December 19, 2010 Monday, January 3, 2011
Saturday, January 8, 2011 Friday, January 21, 2011
Saturday, January 15, 2011 Friday, January 28, 2011
Friday, January 21, 2011 Thursday, February 3, 2011
Saturday, January 22, 2011 Thursday, February 3, 2011
Saturday, January 29, 2011 Friday, February 11, 2011
Sunday, January 30, 2011 Friday, February 11, 2011
Saturday, February 5, 2011 Friday, February 18, 2011
Friday, February 11, 2011 Thursday, February 24, 2011
Saturday, February 12, 2011 Thursday, February 24, 2011
Sunday, February 20, 2011 Friday, March 4, 2011
Saturday, February 26, 2011 Friday, March 11, 2011
Friday, March 4, 2011 Thursday, March 17, 2011
Friday, March 11, 2011 Thursday, March 24, 2011
Saturday, March 12, 2011 Thursday, March 24, 2011
Sunday, March 13, 2011 Thursday, March 24, 2011
Saturday, March 19, 2011 Friday, April 1, 2011
Sunday, March 20, 2011 Friday, April 1, 2011
Saturday, March 26, 2011 Friday, April 8, 2011
Saturday, April 2, 2011 Friday, April 15, 2011
Saturday, April 9, 2011 Friday, April 22, 2011
Friday, April 15, 2011 Thursday, April 28, 2011
Saturday, April 23, 2011 Friday, May 6, 2011
Saturday, April 30, 2011 Friday, May 13, 2011
Friday, May 13, 2011 Thursday, May 26, 2011
Saturday, May 14, 2011 Thursday, May 26, 2011
Saturday, May 28, 2011 Friday, June 10, 2011
Sunday, May 29, 2011 Friday, June 10, 2011
Friday, June 10, 2011 Thursday, June 23, 2011
Saturday, June 11, 2011 Thursday, June 23, 2011
Friday, June 17, 2011 Thursday, June 30, 2011
Sunday, June 19, 2011 Thursday, June 30, 2011
Saturday, June 25, 2011 Friday, July 8, 2011


TOEFL PBT Sınav Tarihleri 2011
Toefl Sınav Tarihi
Toefl Sınav Tarihi (sonuçlar)

14 August 2010 15 September 2010
16 October 2010 17 November 2010
13 November 2010 15 December 2010
15 January 2011 16 February 2011
4 March 2011 6 April 2011
7 May 2011 8 June 2011

TOEFL Sınavı 2012 yılı takvimi Ocak, Şubat ve Mart ayları için açıklanmıştır. Sınav başvurunuzu ETS resmi internet sitesine üye olduktan sonra TOEFL sınav kaydınızı online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Başvurular için www.ets.org sitesini ziyaret etmeniz yeterli.

OCAK 13 21 28
ŞUBAT 03 11 18
MART 03 09 23