Akademik İngilizce Hazırlık Dersleri Programı

Akademik İngilizce Hazırlık Dersleri Programı İçeriği

1 – Akademik İngilizce Hazırlık Dersleri ( Bireysel – Özel İngilizce Hazırlık Dersleri )
2 – Akademik İngilizce Hazırlık Dersleri ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Hazırlık Dersleri)

1 – Akademik İngilizce Hazırlık Dersleri ( Bireysel – Özel İngilizce Hazırlık Dersleri ): Akademik İngilizce hazırlık dersleri yapılan merkezlerdeki Akademik İngilizce hazırlık dersleri faaliyetleri içinde yer  alan bireysel özel akademik İngilizce hazırlık dersleri kapsamında tüm akademik sınavlar için yeke tek hocadan  akademik İngilizce hazırlık dersleri almak isteyen öğrenciler, çağın en yeni ve en son sistemleri ile yüklü,  öğrencinin seviyesini kısa bir zaman içinde geliştiren , uygulaması tam olarak  bittiğinde öğrenciyi girmek istediği sınava % 100  hazır hale getiren akademik İngilizce hazırlık dersleri programlarının akademik İngilizce hazırlık dersleri kampüsümüzde uygulanması ile sınavda başarılı olur.

2 – Akademik İngilizce Hazırlık Dersleri ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Hazırlık Dersleri): Akademik İngilizce hazırlık dersleri kapsamında verilen Akademik İngilizce hazırlık dersleri etkinlikleri çerçevesinde 4 veya daha az öğrencinin bir  araya gelerek akademik bir sınava hazırlanmak amacı ile akademik İngilizce hazırlık dersleri almak istediklerinde, her birini birebir ders alırmış gibi doğrudan etkileyen ve  her açıdan geliştirerek sınava hazır hale getiren öğrencinin en yakın dostu olan Akademik İngilizce hazırlık dersleri programlarının eşliğinde onları akademik İngilizce hazırlık dersleri ile akademik İngilizce hazırlık sınavına hazırlarız.

Akademik İngilizce Hazırlık Dersleri Programı

IELTS

1 –  Ielts Dersleri ( Bireysel – Özel  Ielts Dersleri ) : Bireysel özel IELTS ders programına katılan adaylar, özel ders aldıkları için, kendi yaşam düzenlerine uygun ve bu düzeni bozmayan gün ve saatlerde  özel ders alabilirler. 

2 –  Ielts Dersleri ( 4 kişi ile yapılan grup Ielts Dersleri  ) : Yapılan bilimsel araştırmalara göre,grup şeklinde yapılan eğitim çalışmalarında , ideal grup sayısı 4 ( dört ) olarak belirlenmiştir.Bu şekilde IELTS grup eğitimine katılan adaylar istedikleri gibi anlamadıkları konular hakkında soru sorabilirler ayrıca grup 4 kişi gibi az bir sayıdan oluştuğu için hocalar her bir aday ile teker teker ilgilenebilir. 

 

YDS


1 – Bireysel Yds Özel Ders :
Bireysel YDS özel ders programına katılan adaylar, özel ders aldıkları için, kendi yaşam düzenlerine uygun ve bu düzeni bozmayan saatlerde özel ders alabilirler. Bu konuda öncelik öğrencilere aittir.

2 – Dört ( 4 ) kişilik Gruplar oluşturularak  yds özel ders : Yapılan bilimsel çalışmalara göre, grup şeklinde yapılan eğitim programlarında  , en uygun grup sayısı 4 ( dört ) olarak belirlenmiştir. Bu şekilde grup  eğitimine katılan  adaylar gönül rahatlığı ile  anlamadıkları konular hakkında soru sorabilirler ayrıca grup 4 kişi gibi az bir sayıdan oluştuğu için  hocalar her bir aday ile bire bir alakadar olabilir.