Akıcı İngilizce Konuşmak ne kadar zaman gerektirir konusu

Akıcı İngilizce Konuşmak ne kadar zaman gerektirir hakkında yazı.AKICI  İNGİLİZCE KONUŞMAK NE KADAR ZAMAN GEREKTİRİR ACABA ?

Akıcı İngilizce Konuşmak ne kadar zaman gerektirir Konusunda açıklamalar

Akıcı İngilizce Konuşmak ne kadar zaman gerektirir? Bu soruyu öğretmene sorduğunuzda çoğu Akıcı İngilizce Konuşmanın ne kadar zaman gerektirdiği konusunun size bağlı olduğunu söyleyecektir , ki bu tamamen doğru bir yaklaşım! Ama bugün, biz Akıcı İngilizce Konuşmak ne kadar zaman gerektirdiğinin  neden ve neye bağlı olduğunu anlamak için bu cevabı daha da derinlemesine inceleyeceğiz. Akıcı İngilizce konuşmanın ne kadar zaman gerektirdiğini bilmek  bilinçli bir karar vermenize yardım  eder ve bizimle  akıcı İngilizce  öğrenmeye karar verdiğinizde ne  kazanacağınızı tam olarak bilirsiniz.

Akıcı İngilizce Konuşmanın ne kadar zaman gerektireceğini nasıl bilebilirsiniz? Öncelikle, hangi akıcılık seviyesine ulaşmak istediğinizi bilmeniz gerekir! Sonra, SİZCE akıcılık nedir? Neden akıcı İngilizce konuşmak istiyorsunuz? Bu soruların cevapları kişiseldir ve Akıcı İngilizce Konuşmanın ne kadar zaman gerektirdiği konusundaki  eğitiminizin temelini oluşturur. Akıcı İngilizce Konuşmak ne kadar zaman gerektirdiğini  kendiniz yanıtlamak için bir dakikanızı ayırın ve akıcılık hedeflerinize ulaşmaya hazır olun.

DEĞİŞİR…

Öğrenmeye başlamak için çok istekli olduğunuzda, ancak sürecin taahhüdünden veya uzunluğundan emin değilseniz, duymak istediğiniz son şey Akıcı İngilizce konuşmanın ne kadar zaman gerektirdiği “SİZE bağlı” cümlesidir. Muhtemelen şimdiye kadarki en sinir bozucu cevaptır, ancak umarım bunu daha kolay hale getirebiliriz.

Tam olarak akıcı konuşma  neye bağlı ? Öncelikle hepsini üç bölüme ayırmalıyız: sorunun gerçekten anlamı, Akıcı İngilizce Konuşmak ne kadar zaman gerektirir ve ne zaman biter.

BU SORU GERÇEKTEN NE DEMEKTİR?

Akıcı İngilizce Konuşmak ne kadar zaman gerektirir sorusunu sorduğumuzda, bir dili Akıcı İngilizce Konuşmak ne kadar zaman gerektirir gerçekten sormuyoruz. Gerçekten sorduğumuz şey: “ Buna değer mi? ”

İngilizce  öğrenmeye başladığında, bundan elde edeceğine değer mi? Bizi yanlış anlamayın; kesinlikle ne kadar zaman alacağını soruyor olabilirsiniz ama akıcılık hedeflerimiz bunun ötesine geçiyor.

Zamanınızı verimli şekilde kullanmayı öğrenirseniz, öğrenmeniz için geçen süreyi düşünme şekliniz değişir. Bu faktörleri dikkate aldığınızda Akıcı İngilizce konuşmanın ne kadar zaman gerektirdiği  konusunu sizin için buna değip değmeyeceğini ölçmeniz kolaydır:

İngilizce, seyahat ederken, araştırırken, yeni şeyler öğrendiğinizde, diğer ülkelerden insanlarla tanıştığınızda size yardımcı olacak küresel bir dildir.

İngilizce, mevcut işinizde veya genel kariyerinizde kullanabileceğiniz bir dildir. İster mevcut pozisyonunuzu iyileştirmek isteyin, isterse işleri tamamen ilerletmeyi veya değiştirmeyi umun, İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşabilmek sizi hedefinize  daha hızlı götürecektir.

Akıcı İngilizce konuşmanın ne kadar zaman gerektirdiği  bir süreçtir ve sadece bir gecede olan bir şey değildir.