Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy Programı

Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy Program İçeriği

1 – Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy ( Bireysel-Özel İngilizce kursları )
2 – Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy ( 4 kişi-Grup İngilizce kursları )

1 – Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy ( Bireysel-Özel İngilizce kursları ): 

Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy platformundaki Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy birimlerimizde, öğrenci dostu, kısa zamanda sonuç verici, etkin, öğrenciye güven aşılayan, yarattığı sinerji ile Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy platformundaki Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy birimlerimizde öğrenciyi daha ciddi ve disiplinli çalışmaya iten  bu yöntemle kurs almayı seçen öğrencilere Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy programı  birebir uygulanır. Uygulanması gereken ders sayısı bizim tarafımızdan özel olarak hazırlanmış  İngilizce seviye tespit sınavı uygulandıktan sonra öğrencinin seviyesine  göre tayin edilir.

2 – Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy ( 4 kişi-Grup İngilizce Kursları ) : 

Çağ değişti. Artık toplu kurslarda çok sayıda öğrenci aranmıyor ve istenmiyor. Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy eğitim merkezlerindeki Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy toplu kurslarında kaliteli bir eğitimin sağlanması amacı ile Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy platformundaki Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy birimlerimizde grubu oluşturan öğrenci sayısında bir azalmaya gidildi ve gruplar en çok 4 öğrenciden oluşturulmaya başlandı. Ayrıca bu sayıdaki küçük gruplar Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy platformundaki Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy birimlerimizde tamamen öğrenci odaklı ve içeriğinde bulunan tüm özellikleri ile öğrenci yanlısı programlarla destekleniyor. Grup halinde gerçekleşen Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy programlarında yer almak isteyen öğrencilerin grubun homojen bir grup olabilmesi ve seviyelerinin eşit yada olabildiğince uyumlu olması gerekir. Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy programlarında gruplarda uygulanan kurslarda bu özellik sağlandığında kurslar daha anlaşılır ve daha etkili olur.

. Hiç düşündünüz mü ?

Bakırköy de kurslar acaba neden  eğitimde başarılı olamıyorlar 

Bakırköy kursları konusunun irdelenmesi gerekir.. Bakırköy  kursları her şeyden önce tüm Türkiye de bulunan kursların hatasını tekrarlıyor. Eğitimde  kurs verilen yerlerin uyması gereken bir kaç kural var. 1 – İngilizce kursu sınıfları çok sayıda öğrenciden oluşmamalı . Dört ( 4 ) kişiyi geçen sınıflarda yapılan  eğitiminden yarar beklemek boş ve hoş bir hayaldir. 2 – Kursa giren  öğretmenlerin kesinlikle bu işi bilen deneyimli ,konusunda uzman ve gerçekten  öğretmeyi bilen kişiler olması gerekir . Stajyer öğretmenlerle yapılan  kurslar başarılı olamaz. 3 – Kayıtlarda gerçekten İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler seçilmeli . Kursları sadece sosyal bir çevre edinmek için gelen ve kurslara sosyal bir aktivite olarak bakan  öğrenciler ayıklanmalı. 4 – Kayıt ücretleri ; yapılan eğitimin kalitesine bağlı olarak yükseltilmeli ve dersler çok ciddi bir şekilde işlenmeli . 5 – Yapılan ara sınavlarda ciddiyet ön planda olmalı . Öğrenci kaçmasın diye hatır gönül tanınmamalı. 6 – Bu şekilde yapılan  kurslar bir kere ciddiyet kazandı mı bu hemen yayılır ve bu yayılma sonucu elde edilen şöhret harcanmamalı, Eğitim aynı ciddiyetle ve kararlılıkla  sürdürülmeli. 7 – Başarısız öğrenciler için ders tekrarı ceza olarak konulmalı.