Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy Programları

Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy Programları İçeriği


1 – Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy  ( Bireysel – Özel  İngilizce Kursları  )

2 – Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy ( 4 kişi-Grup  –   İngilizce Kursları )

 

 

Çağlar boyunca yapılan ticari faaliyetlerde insanlar iletişim kurabilmek için çeşitli dilleri aralarında kullandılar . Gelişmeler insanları farklı yönlere itti . yeni bir dil arandı . Bazı bilim adamları ticari faaliyetlerde yada sosyal ilişkilerde kullanılması için ortak bir dil yaratmaya uğraştı. Başarılamadı . Ülkeler arası ilişkiler zamanla öyle bir şekle dönüştü ki ,dünya ticaretine ve ekonomisine hakim olan ülkelerin yada ülkenin ana dili mecburiyetten evrende ortak bir dil şekline büründü. Bu dilde İngilizce oldu .
Bu durum bu dilin  eğitimine ağırlık veren gerek özel İngilizce kursları gerekse özel İngilizce birebir kurs  programları uygulayan kurumları ön plana çıkardı . Senelerdir dil öğrenmek için insanlar kurslara doluştu . Son yıllarda yapılan araştırmalar ve incelemeler kursların veya özel kurs veren kurumların İngilizce öğretmekte başarılı olamadıklarını ortaya çıkardı . Bunun çeşitli nedenleri var . Bu hataları yapmayan Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy ana eğitim merkezindeki , Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy  sınıflarında organize edilen Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy öğretilerindeki bizim gibi özel kurslar ve özel  kurs veren kurumlar uzun vadede ayakta kalma imkanına sahip olabilir .

İyi bir İngilizce kursu nasıl düzenlemeli :

1 – İngilizce kurslarda eğitim  verilen grupların sayısı Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy ana eğitim merkezindeki , Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy  sınıflarında organize edilen Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy öğretilerinde olabildiğince az olmalı ( En fazla 4 kişi )
2 – Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy ana eğitim merkezindeki kurslara ders için giren öğretmenler kesinlikle İngilizce‘yi bilen değil, öğretmeyi bilen kişiler olmalı .
3 – Kurs yapılan ortam öğrenci için uygun olmalı ( Havadar,yeterince ayarlanmış ısı vs…)
4 – Kursta İngilizce öğretmek için Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy ana eğitim merkezindeki , Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy  sınıflarında organize edilen Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy öğretilerinde kullanılan materyaller bu iş için uygun olmalı .
5 – Tek bir kitap defterle yapılan kurs hiç bir yarar sağlamaz. Kitaplar çok akıllıca seçilmeli.

Yukarıda sayılan kurallar bizde uygulanır

İngilizce öğrenmek için işe koyulan her kişinin bu konuda ilk karşılaştıkları yerler olan Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy ana eğitim merkezindeki , Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy  sınıflarında organize edilen Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy öğretilerindeki kurslar bu dili  öğretmek açısından temel işlevlerini tam olarak yerine getirebiliyor mu acaba ? Bu sorunun cevabını verebilirmisiniz . Cevaplarınızı bekliyorum.
Türkiye de birçok  kursu denedikten sonra dili öğrenememiş insanların topluma yaydıkları genel kanı Türkiye de İngilizce öğrenilmez , öğrenmek için yurt dışına gitmek gerekir şeklinde. Oysa Türkiye de İngilizce öğrenilir ama doğru  İngilizce kursu ve doğru öğretmeni seçmek kaydıyla. Bunu başarmak için diğer bir etkende özel  kursa gidip birebir özel kurs almak gerekir. Nedeni : Çok sayıda oluşan gruplarla  kurs almak  eğitimde başarıyı engeller. Çünkü öğretmen gruplarda olan tüm öğrencilerle ilgilenmek zorundadır. Oysa birebir kurs alındığında 45 dakika olan ders süresinin tamamı bir öğrenciye ait olduğundan ders öğrenci için daha yoğun ve daha etkili olur.Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy ana eğitim merkezindeki , Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy  sınıflarında organize edilen Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy öğretilerinde bu yöntem
  uygulanıyor.

 

Dil eğitimi denince her insanın kafasında farklı farklı fikirler oluşur . Her bireyin kendine göre bir  eğitim anlayışı var. Kimileri İngilizce  eğitimi yurt dışında olur . Burada eğitim olmaz ve dil  öğrenilmez şeklinde fikir yürütürken kimileri de burada ülkemizde  öğrenmek için büyük çaba harcar , başarılı olanda başarılı olamayan da çıkar.
Gerçekte İngilizce Türkiye de öğrenilmez sözünün yaygınlaşması Türkiye de eğitim verdiğini sanan ama aslında çeşitli nedenlerle veremeyen  kursların başarısızlığı üzerine oluşmuştur.

Peki,Türkiye de gerçekten İngilizce öğrenmek isterseniz ne yapmalısınız?

Bu sorunun cevabı çok basit. Elbette öğrenilir ama Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy ana eğitim merkezindeki gerçek eğitim veren gerçek öğretmene  ulaşmanız gerekir. Merak ederseniz bize danışın . Size bu konuda yardım edelim.

Bireysel Eğitim: Bireysel  eğitim diğer tür eğitimlere göre daha etkili ve daha kalıcıdır. Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy programında bireysel  eğitim alacaklara önce belli bir seviyelerinin olup olmadığı sorulur varsa hangi seviyede olduğu tespit edilir. seviyesi sıfır olanlara veya  seviyesi olanlara bireysel eğitim almak isteyenin karakterine, yapısına ve bireysel eğitimi nerede istediğine bakılarak kişiye özel bir İngilizce programı hazırlanır ve Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy ana eğitim merkezindeki , Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy  sınıflarında organize edilen Bakırköy İngilizce Kursları Bakırköy öğretilerinde program  eğitim sırasında bireysel  eğitimi alan kişinin algılama farklılıklarına uyum sağlayarak küçük değişiklerle uygulanır.