Bire Bir İngilizce Kursları Programı

Bire Bir İngilizce Kursları Programı İçeriği

1 – Bire Bir İngilizce Kursları ( Özel Bire Bir İngilizce Kursları )
2 – Bire Bir İngilizce Kursları ( 4 öğrenci ile İngilizce Kursları

Bire Bir İngilizce Kursları eğitim merkezindeki Bire Bir İngilizce Kursları departmanlarında kişiselleştirilmiş Dil Öğrenme ve Öğretme Programları “Bire Bir”.
Belirli dil hedefleriyle meşgul insanlar için esnek Bire Bir İngilizce Kursları öğrenme programları.

1 – Bire Bir İngilizce Kursları ( Özel Bire Bir İngilizce Kursları ):Bire Bir İngilizce Kursları eğitim merkezimizdeki Bire Bir İngilizce Kursları  verilen temel birimlerimizde her seviyeden öğrenciye, her dalda, alanda ve konuda özel Bire Bir İngilizce Kursları özenle verilir.
2 – Bire Bir İngilizce Kursları ( 4 öğrenci ile İngilizce Kursları ):Bire Bir İngilizce Kursları eğitim merkezimizdeki Bire Bir İngilizce Kursları verilen temel birimlerimizde her seviyeden öğrenciye, her dalda, alanda ve konuda 4 öğrenciden oluşmuş gruplara toplu halde dersler verilir. Grupların 4 öğrenci gibi en az sayıda öğrenciden oluşturulması bu grupları Bire Bir İngilizce Kursları  niteliği kazandırır . Gruba katılan öğrenci sayısının az olması toplu denilen bu derslere bireysel Bire Bir İngilizce Kursları   havası kazandırır.

Neden bire bir?
Net bir dirilir.hedefiniz var ve bunu hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz gerekiyor.
Bir grup kursunda sunulmayacak çok özel dil veya dil becerilerine odaklanmanız gerekir.
Yoğun bir programınız var ve randevularınız ile  ilgili eğitim için tarih ve saatleri ayarlamanız gerekiyor.
Hızınızda ilerleyen bir rotayı takip etmek istiyorsunuz.
Performansınız hakkında bir eğitmenden doğrudan geri bildirim almak istiyorsunuz.
İhtiyaçlarınızı anlayan kişisel bir eğitmen ile çalışmak istiyorsunuz.

Neden İNGİLİZCE AKADEMİK EĞİTİM ?

Bire Bir İngilizce Kursları eğitim merkezindeki programlar için eğitmenler, üstün nitelikli anadil konuşmacılarından oluşan seçkin bir ekipten seçilir. Hepsi, öğrencileri motive eden ve sonuçlara ulaşan materyallerle zorlu öğrenme oturumları oluşturma konusunda mükemmel niteliklere ve geniş deneyime sahiptir.

“Birebir” programlarımız
Bire Bir İngilizce Kursları eğitim merkezindeki programlar, katılımcının kesin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir ve içerik, dil seviyeleri ve tarihlerde tam esneklik sunar.

“Bire bir” öğrenci
Bire Bir İngilizce Kursları eğitim merkezindeki programlarda öğrenenlerin çok bireysel profilleri ve ihtiyaçları vardır. İngilizce konuşulan bir ülkeyi ziyaret etmek, IELTS veya TOEFL gibi bir sınava girmek, telaffuzlarını yükseltmek veya daha iyi iletişim için çok yönlü İngilizce dil becerilerini geliştirmek için konuşmalarını geliştirmek isteyebilirler.

Uygulanan Prosedür
Herhangi bir kurs öncesinde BLTC seviyenizi test edecek, sizinle hedefleriniz hakkında konuşacak ve sizin için en iyi Bire Bir İngilizce Kursları  öğrenme programına karar verecektir. Kişisel bir eğitmen size ve gereksinimlerinize uygun olacaktır.