Birebir Özel İngilizce dersleri ile hızlı gelişin

BİRE BİR ÖZEL İNGİLİZCE DERSLERİNİN AVANTAJLARI

Birebir Özel İngilizce dersleri ile Hızlı Gelişim

1 )  Özel İngilizce dersleri ( Birebir Özel İngilizce dersleri )
2 )  Özel İngilizce dersleri ( 4 öğrenci ile Özel İngilizce dersleri)

Bire bir özel İngilizce dersleri konusunda toplum içerisinde tartışılan bire bir özel İngilizce dersleri konusundaki  fikriniz ne. Dil becerilerinizi geliştirmek için hangisi daha iyi – bire bir özel İngilizce dersleri mi yoksa 4 öğrenci ile Özel İngilizce dersleri mi? Bire bir özel İngilizce dersleri  dil edinimi için daha mı hızlı? Bu, bir İngilizce dil okulunda size sorulan çok yaygın bir sorudur.

Tabii ki, her öğrenci farklıdır, bu nedenle 1-2-1’in diğer öğrencilerle bir sınıftan daha iyi olduğunu %100 kesin olarak söylemek imkansızdır. Bununla birlikte, yıllar boyunca bizimle İstanbul’da  bire bir Özel İngilizce dersleri almış birçok öğrencinin deneyimlerine dayanarak çıkarılabilecek bazı genel sonuçlar var.

Özel bir öğretmenle bire bir özel İngilizce derslerinin  kesin bir avantajı, bire bir özel İngilizce derslerinin  size özel olarak hazırlanmış olmasıdır. İngilizce Akademik Eğitim İstanbul’da, bir öğrenci  bire bir özel İngilizce dersleri    eğitimine başlamadan önce, Çalışma Direktörümüz her zaman bir ‘ihtiyaç analizi’ gerçekleştirir. Burada, normal yabancı dil kullanımınız sorulur, böylece öğretmenleriniz İngilizce gereksinimlerinize uygun olarak tasarlanmış materyaller hazırlayabilir.

Örneğin, bir sunumu mükemmelleştirmek, konferans görüşmelerinizi güven ve e-posta yazma becerilerinizi geliştirmek için çalışmak istediğinizi bize bildirirseniz, o zaman bire bir özel İngilizce öğretmenlerimizle üzerinde çalışacağınız şey budur .

Akademik Eğitim İstanbul’da,bireysel öğretmenleri olan öğrencilerin çoğunluğunun İş İngilizcesi okuyan iş adamları olduğunu söylemek muhtemelen doğrudur  . Ancak,  sabahları Genel İngilizce  ve  IELTS derslerinden birçok kişi  , öğrenmelerini artırmak için öğleden sonraları da bire bir özel İngilizce dersleri  alır. Zaman zaman bu süreç dışında bire bir özel İngilizce dersleri aldıkları da vardır.

Avantajları açıktır – IELTS okuyorsanız ve IELTS testinin dinleme kısmıyla mücadele ediyorsanız, kendi öğretmeninizin dinleme sonucunuzu hızla iyileştirecek tekniklere odaklanmanıza yardımcı olması tam da ihtiyacınız olan şeydir – odaklanmış öğrenme etkili öğrenmedir .

 

ÖZEL 1-2-1 İNGİLİZCE DERSLERİNİN AVANTAJLARI

  •  Birebir İngilizce Dersler, kendi dil gereksinimleriniz için özel olarak oluşturulur
  • Öğretmeninizden bire bir özel İngilizce derslerinde tamamen kişisel ilgi görüyorsunuz – her zaman öğreniyorsunuz
  • Sınıftaki diğer öğrenciler hakkında endişelenmeden istediğiniz kadar hata düzeltme, açıklama ve geri bildirim isteyebilirsiniz.
  • Hızınızda ders çalışabilirsiniz. Daha hızlı git veya yavaşla gibi seçenekler var.
  • Bire bir özel İngilizce dersleri saatinin çoğunu konuşuyorsunuz, bu yüzden gerçekten yoğun bir öğrenme oluyor. Aynı süre boyunca konuşmak için bir grup sınıfında çok daha uzun süre çalışmanız gerekir.
  • Diğer öğrencilerle paylaşmak istemeyeceğiniz, işle ilgili gizli veya hassas materyaller üzerinde çalışabilirsiniz.
  • Bire bir özel İngilizce dersleri  programında  sürekli olarak yeni kelime ve dil bilgisi alıştırması yapar, gözden geçirir ve yeniden kullanırsınız.
  • Diğer öğrencilerden herhangi bir kesinti veya dikkat dağıtıcı bir şey yok
  • İngilizce öğrenen ve hata yapabilen diğer öğrencilerle çiftler veya gruplar halinde değil, yalnızca bir öğretmenle konuşursunuz.