Birebir İngilizce Eğitimi
( YDS, IELTS, İNGİLİZCE HAZIRLIK, PROFICIENCY, LYS 5 )

Bire Bir İngilizce Eğitimi Program İçeriği

1 – Birebir İngilizce Eğitimi ( Özel Birebir İngilizce Eğitimi )
2 – Birebir İngilizce Eğitimi ( 4 Kişilik Gruplarla İngilizce Eğitimi )

Bire Bir İngilizce Eğitimi” , boş vakti pek olmayan yada kısıtlı olan ya da çalışma saatleri düzensiz olan çalışanlara, Birebir İngilizce Eğitimi merkezinde düzenlenen Birebir İngilizce Eğitimi isimli seminerler aracılığı ile İbrahim Şahin İngilizce Akademik Eğitim  tarafından sunulur. Bu hususi ders programlarında Birebir İngilizce Eğitimi alacak kişinin seviyesine, ihtiyacına ve boş vaktine göre tasarlanır.

Birebir İngilizce eğitimi, her yaş grubuna ve İngilizce alanında her hedefe  yönelik sunulan Bire bir  İngilizce eğitimi isimli hususi ders programıdır. Birebir İngilizce eğitimi, en etkili İngilizce öğretim programı olma özelliği taşır. Sebebi ise, İngilizce  öğrenirken Bire bir  İngilizce eğitimi verilen ortamda sadece siz ve öğretmen bulunur. Öğretmenin bütün dikkati tek bir öğrencide odaklanır. Ve sizde Birebir İngilizce Eğitimi yapılan bu tür bir  ortamda olduğunuzdan, başkalarının anlamasını beklemek mecburiyetinde olmaksızın hızlı bir biçimde yol alırsınız.

Birebir İngilizce eğitim  programının en mühim başka bir tarafı ise, kalabalık sınıf ortamlarında bir dil bilgisi (dil bilgisi) konusu size olabilecek en uzun sürede verilirken , Birebir İngilizce eğitimin de bunun tam aksi  uygulanır. Mantıklı bakıldığı takdirde, kısa vakitte daha çok yol almış, çok daha az para ödemiş olarak Birebir İngilizce  eğitiminizi bitirirsiniz.

GENEL İNGİLİZCE & İŞ İNGİLİZCESİ

Genel İngilizce ve İş İngilizcesi alanındaki Birebir İngilizce eğitimleri  bu alanda uzman yabancı eğitmenler tarafından verileceğinden  bütün Birebir İngilizce eğitimi  boyunca konuşma dili yalnız İngilizce olacak ve kısa bir süre  geçince aday öğrenci  esas gereksinimlerini  tamamen İngilizce ifade edebilecek seviyeye gelecektir. Ayrıca bu Bire bir  İngilizce eğitiminde adaya öğrencilere çalıştığı sektöre yönelik alansal çalışma da yaptırılmaktadır. Bu sayede katılımcı, fuarlarda ve hususiyetle ikili iş görüşmelerinde daha rahat bir biçimde İngilizce konuşacak ve anlayacaktır.

Birebir İngilizce eğitimlerinin  en büyük hususiyeti; Birebir İngilizce eğitimini  alacak kişinin öğrenme becerisi tespit edildikten sonra kişinin ihtiyacına ve seviyesine göre hususi bir Birebir İngilizce eğitim programı uygulanmasıdır. Bu Birebir İngilizce eğitimi programı sayesinde eğitim alan kişi hem eğitimden keyif almakta hem de öğrenme süreci kısalmaktadır.
Bire bir  İngilizce eğitimi programları isteğe bağlı olarak 2–3 kişilik gruplar olarak da düzenlenmektedir..
Birebir İngilizce eğitimi programları hafta içi ya da hafta sonunda istenen gün ve saatte şirketinizde ya da sizin belirleyeceğiniz Bire bir  İngilizce eğitimine uygun bir ortamda  yapılabilmektedir.

OKUL TAKVİYE İNGİLİZCESİ

İngilizce sorunu olan ilköğretim ve lise öğrencileri, imtihandan bir süre önce ya da okula devam ettikleri dönem boyunca takviye amaçlı  Bire bir  İngilizce eğitimi alabilirler. Bu derslerde öğrencinin seviyesine göre değişik Birebir İngilizce eğitimi programları  önerilmektedir. Sınavlara uyumlu olarak  kısa süreler yada uzun süreler için planlamalar önerilmekte, ancak öğrencinin esastan doğan bir  sorunu varsa uzun dönem  bir çözüm önerisi sunulmaktadır. Öğrencinin okuldaki İngilizce notu  ve seviyesi dikkate alınarak hazırlanan Bire bir  İngilizce eğitimi  programı İngilizce Zümresi tarafından da takip edilmektedir. Türk ya da yabancı eğitmenler öğrencinin eksiklerini Bire bir  İngilizce eğitimi ile çözümlemektedir.