Birebir İngilizce Eğitimi merkezinde düzenlenen Birebir İngilizce Eğitimi isimli seminerler

BİREBİR İNGİLİZCE EĞİTİMİ
( YDS, IELTS, İNGİLİZCE HAZIRLIK, PROFICIENCY, LYS 5 )

Bire Bir İngilizce Eğitimi Program İçeriği

1 – Birebir İngilizce Eğitimi ( Özel Birebir İngilizce Eğitimi )
2 – Birebir İngilizce Eğitimi ( 4 Kişilik Gruplarla İngilizce Eğitimi )

Bire Bir İngilizce Eğitimi” , boş vakti pek olmayan yada kısıtlı olan ya da çalışma saatleri düzensiz olan çalışanlara, Birebir İngilizce Eğitimi merkezinde düzenlenen Birebir İngilizce Eğitimi isimli seminerler aracılığı ile İbrahim Şahin İngilizce Akademik Eğitim  tarafından İngilizce derslerinde sunulur. Bu hususi  İngilizce ders programlarında Birebir İngilizce Eğitimi alacak kişinin seviyesine, ihtiyacına ve boş vaktine göre Birebir İngilizce Eğitimi merkezinde düzenlenen Birebir İngilizce Eğitimi isimli İngilizce seminerlerinde tasarlanır.

Birebir İngilizce eğitimi, her yaş grubuna ve İngilizce alanında her hedefe  yönelik sunulan Bire bir  İngilizce eğitimi isimli hususi Bire Bir İngilizce Eğitimi ders programıdır. Birebir İngilizce eğitimi, en etkili İngilizce öğretim programı olma özelliği taşır. Sebebi ise, İngilizce  öğrenirken Bire bir  İngilizce eğitimi verilen ortamda sadece siz ve öğretmen bulunur. Birebir İngilizce Eğitimi merkezinde düzenlenen Birebir İngilizce Eğitimi isimli seminerlerde öğretmenin bütün dikkati Birebir İngilizce Eğitiminde tek bir öğrencide odaklanır. Ve sizde Birebir İngilizce Eğitimi yapılan bu tür bir  ortamda olduğunuzdan, Birebir İngilizce Eğitimi merkezinde düzenlenen Birebir İngilizce Eğitimi isimli seminerler aracılığı ile Bire Bir İngilizce Eğitiminde başkalarının anlamasını beklemek mecburiyetinde olmaksızın hızlı bir biçimde İngilizce dersleri ile “Bire Bir İngilizce Eğitiminde yol alırsınız.

Birebir İngilizce Eğitimi merkezinde düzenlenen Birebir İngilizce Eğitimi isimli seminerlerde ki Birebir İngilizce eğitim  programının en mühim başka bir tarafı ise, kalabalık sınıf ortamlarında bir dil bilgisi (dil bilgisi) konusu size olabilecek en uzun sürede verilirken , Birebir İngilizce eğitimin de bunun tam aksi  uygulanır. “Bire Bir İngilizce Eğitimine Mantıklı bakıldığı takdirde, Birebir İngilizce Eğitimi merkezinde düzenlenen Birebir İngilizce Eğitimi isimli seminerlerinde kısa vakitte daha çok yol almış, çok daha az para ödemiş olarak Birebir İngilizce  eğitiminizi bitirirsiniz.

GENEL İNGİLİZCE & İŞ İNGİLİZCESİ

Genel İngilizce ve İş İngilizcesi alanındaki Birebir İngilizce eğitimleri  bu alanda uzman yabancı eğitmenler tarafından verileceğinden  bütün Birebir İngilizce eğitimi  boyunca konuşma dili yalnız İngilizce olacak ve Birebir İngilizce Eğitimi merkezinde düzenlenen Birebir İngilizce Eğitimi isimli seminerlerde kısa bir süre  geçince aday öğrenci  esas gereksinimlerini  tamamen İngilizce ifade edebilecek seviyeye gelecektir. Ayrıca Birebir İngilizce Eğitimi merkezinde düzenlenen Birebir İngilizce Eğitimi isimli seminerlerde bu Bire bir  İngilizce eğitiminde aday öğrencilere çalıştığı sektöre yönelik alansal çalışma da yaptırılmaktadır. Bire Bir İngilizce Eğitimi ile Bu sayede katılımcı, Birebir İngilizce Eğitimi merkezinde düzenlenen Birebir İngilizce Eğitimi isimli seminerler aracılığı ile fuarlarda ve hususiyetle ikili iş görüşmelerinde daha rahat bir biçimde İngilizce konuşacak ve anlayacaktır.

Birebir İngilizce eğitimlerinin  en büyük hususiyeti

Birebir İngilizce Eğitimi merkezinde düzenlenen Birebir İngilizce Eğitimi isimli seminerlerde Birebir İngilizce eğitimini  alacak kişinin öğrenme becerisi tespit edildikten sonra kişinin ihtiyacına ve seviyesine göre hususi bir Birebir İngilizce eğitim programı uygulanmasıdır.Bu Birebir İngilizce eğitimi programı sayesinde Bire Bir İngilizce Eğitimi alan kişi hem eğitimden keyif almakta hem de Birebir İngilizce Eğitimi merkezinde öğrenme süreci kısalmaktadır.Bire bir  İngilizce eğitimi programları isteğe bağlı olarak 2–3 kişilik gruplar olarak da Birebir İngilizce Eğitimi merkezinde düzenlenen Birebir İngilizce Eğitimi isimli seminerlerde düzenlenmektedir.

OKUL TAKVİYE İNGİLİZCESİ

İngilizce sorunu olan ilköğretim ve lise öğrencileri, imtihandan bir süre önce ya da okula devam ettikleri dönem boyunca takviye amaçlı  Bire bir  İngilizce eğitimi alabilirler. Bu “Bire Bir İngilizce Eğitiminde  öğrencinin seviyesine göre değişik Birebir İngilizce eğitimi programları  önerilmektedir. Sınavlara uyumlu olarak  kısa süreler yada uzun süreler için planlamalar önerilmekte, ancak öğrencinin Bire Bir İngilizce Eğitimi ile esastan doğan bir  sorunu varsa Birebir İngilizce Eğitiminde uzun dönem  bir çözüm önerisi sunulmaktadır. Öğrencinin okuldaki İngilizce notu  ve seviyesi dikkate alınarak Birebir İngilizce Eğitimi merkezinde düzenlenen Birebir İngilizce Eğitimi isimli seminerlerde hazırlanan Bire bir  İngilizce eğitimi  programı İngilizce Zümresi tarafından da takip edilmektedir.