BİREBİR İNGİLİZCE  ÖZEL DERSÖZEL İNGİLİZCE DERS PROGRAMI

Birebir İngilizce Özel Ders , Özel İngilizce Ders Programı İçeriği


1 –  Birebir İngilizce Özel Ders ( Bireysel – İngilizce Özel Ders  )
2 –  Birebir İngilizce Özel Ders ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Özel Ders )

A –  Yabancı Dil Eğitiminizi Birebir İngilizce Özel Ders , Özel İngilizce Dersin kurs ortamında almak size uygun değilse, B –  Kursa gidip gelmek sizin için zaman kaybı yaratıyorsa, C –  Ya da kalabalık kurs ortamı yerine birebir İngilizce özel  ders almak istiyorsanız,

 Çok doğru bir yerdesiniz !

Her seviyede ve alanda Birebir  İngilizce Özel Ders

 

NEDEN BİREBİR  İNGİLİZCE ÖZEL DERS ?

Birebir İngilizce Özel Ders‘in merkezimizde düzenlenen Birebir İngilizce Özel Ders programları ile Birebir İngilizce Özel Ders ünitelerimizde ki başarısı öğretmenin konuyu çok iyi bilmesinin yanında, sağduyu ve sorumluluk sahibi olmasıyla doğrudan ilişkilidir.

 Öğrenciyle iyi iletişim kurabilmek ve dersi öğrencinin seviyesine uygun bir şekilde anlatabilmek derslerin başarısını Birebir İngilizce Özel Ders‘in merkezimizde düzenlenen Birebir İngilizce Özel Ders programları ile Birebir İngilizce Özel Ders ünitelerimizde pozitif etkilemektedir.

Birebir İngilizce Özel ders, öğrencinin soru çözerken veya konuyu anlamaya çalışırken nasıl bir mantık kurduğunu analiz etmeye imkan tanır.

Birebir İngilizce Özel Ders‘in merkezimizde düzenlenen Birebir İngilizce Özel Ders programları ile Birebir İngilizce Özel Ders ünitelerimizde ki  İngilizce derslerinin birebir olması, öğrencinin önceki konularda eksikleri olduğunda, doğrudan o eksikliklerin giderilerek; öğrencinin yeni konuyu öğrenmesinin önündeki engeller kaldırılmış olur.


BİREBİR  ÖZEL DERS
ve ETKİLEŞİM:

Birebir İngilizce özel ders programlarının en yararlı özelliklerinden biri öğrencinin Birebir İngilizce Özel Ders‘in merkezimizde düzenlenen Birebir İngilizce Özel Ders programları ile Birebir İngilizce Özel Ders ünitelerimizde aktif olarak derse katıldığı sürenin okul veya dershane ortamındakinden çok daha fazla olmasıdır. Öğrenci sayısı her ne kadar az tutulmaya çalışılsa da, Birebir İngilizce Özel Ders‘in merkezimizde düzenlenen Birebir İngilizce Özel Ders programları ile Birebir İngilizce Özel Ders ünitelerimizde sınıf ortamında öğrencinin derse katılım süresi bire bir özel ders in aksine oldukça azdır. Birebir İngilizce Özel Ders sürecinde, öğretmen gerek konu anlatırken gerekse soru çözerken öğrencinin derse sürekli olarak katılmasını sağlayabilir. Birebir İngilizce özel ders  sadece konu anlatımı olarak düşünülmemelidir. Daha çok Birebir İngilizce Özel Ders‘in merkezimizde düzenlenen Birebir İngilizce Özel Ders programları ile Birebir İngilizce Özel Ders ünitelerimizde öğrencinin gereksinimlerine  göre biçimlendirilecek özel bir eğitimdir.


BİREBİR ÖZEL DERSİN AMACI:

Birebir eğitim, Özel Amaca Yönelik  (Yabancı Dil Eğitimi) içerisinde en başarılı uygulanan eğitim şeklidir ve yabancı bir dili öğrenmenin veya geliştirmenin en hızlı yoludur. Tek bir öğrencinin olduğu ortamda eğitmen, öğrencinin gereksinimlerine hedeflerine ve becerilerine göre Birebir İngilizce Özel Ders‘in merkezimizde düzenlenen Birebir İngilizce Özel Ders programları ile Birebir İngilizce Özel Ders birimlerimizde  ders programını şekillendirebilir. Birebir İngilizce Özel Ders‘in merkezimizde organize edilen  Birebir İngilizce Özel Ders programları ile Birebir İngilizce Özel Ders ünitelerimizde öğrenme sürecini sınıf değil öğrenci belirler ve en önemlisi, öğrenci bir sınıf ortamında mümkün olabilecek süreden çok daha fazla * konuşma süresine* sahip olur.

Birebir İngilizce eğitimin başarılı olması tamamen Birebir İngilizce Özel Ders‘in merkezimizde düzenlenen Birebir İngilizce Özel Ders programları ile Birebir İngilizce Özel Ders ünitelerimizde ki eğitmenle öğrencisi arasındaki ilişkiye ve uyuma bağlıdır. Belli düzeyde bir yakınlık ve arkadaşlık olmadan başarılı olma şansı neredeyse hiç yoktur. Bu nedenle, Birebir İngilizce özel ders için uygun eğitmeni veya eğitmenleri seçerken çok özenli davranılır ve öğrencinin dil gelişimi yakından takip edilir.

İngilizce Öğrenmek + Birebir İngilizce Özel Ders = Başarı