Birebir İngilizce Özel Dersler Programları

Birebir İngilizce Özel Dersler Programları İçeriği

1 – Birebir İngilizce Özel Dersler ( Bire Bir İngilizce Özel Dersler )
2 – Birebir İngilizce Özel Dersler  ( 4 Kişilik Gruplarla İngilizce Özel Dersler )

1 – Birebir İngilizce Özel Dersler ( Bire Bir İngilizce Özel Dersler ): Birebir İngilizce Özel Dersler her seviyede öğrenciye Birebir İngilizce Özel Dersler eğitim merkezimizdeki birimlerimizde Birebir İngilizce Özel Dersler için hazırlanan programlar eşliğinde verilir.

Birebir İngilizce Özel Dersler eğitim programları öğrenci ile hocanın karşılıklı Birebir İngilizce Özel Ders işlemesi şeklinde olur ve Birebir İngilizce Özel Dersler  bittiğinde öğrenci tam olarak hazır hale gelir.

Birebir İngilizce Özel Dersler programları eğitim merkezlerimizde İngilizce öğretmeyi çok iyi bilen eğitmenlerin  denetimi altında en çağdaş ve etkili yöntemlerle öğrenciye uygulanır.

2 – Birebir İngilizce Özel Dersler  ( 4 Kişilik Gruplarla İngilizce Özel Dersler ): Birebir İngilizce Özel Dersler her seviyede 4 öğrenciden  oluşturulan gruplara sanki bir öğrenciye Birebir İngilizce Özel Dersler eğitim merkezimizdeki birimlerimizde bireysel,  birebir özel ders niteliğinde verilir.

Birebir İngilizce Özel Dersler temel birimlerimizde gerçekleştirilen toplu derslerin bireysel bir nitelik taşıması grupların 4 öğrenciden oluşturulması nedeni  ile olur.

Toplu ders alan aday öğrenciler Birebir İngilizce Özel Dersler için hazırlanan programların taşıdığı nitelik ve özellikleri nedeni ile toplu ders almalarına rağmen   kendilerini bire bir Birebir İngilizce Özel Dersler alırmış gibi hisseder. 

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • Eğitim kampüslerimizde verilen  Birebir İngilizce Özel Dersler sürecinde aday öğrenci ister birebir isterse toplu ders alsın, kendilerine diğer kurumlarda yapılan ” SENET ” yapılmaz.
  • Aday öğrenci şayet akademik bir sınava hazırlanmak amacı ile Birebir İngilizce Özel Dersler alıyorsa onlara bu sınavda başarılı olmaları için en gerekli şey olan ” akademik kelime haznesi ” konusunda destek sağlanır. Birebir İngilizce Özel Derslerde Özel olarak akademik kelimelerle hazırlanan alıştırmalar aday öğrencilere verilerek onların bu konuda gelişmelerine ve öğrendikleri kelime sayısını arttırmalarına katkı sağlanır.
  • Birebir İngilizce Özel Dersler genelde merkezimizdeki sınıflarda verilir ama istek olursa aday öğrencinin belirlediği bir yerde de Birebir İngilizce Özel Dersler yapılabilir.
  • Birebir İngilizce Özel Dersler işlenirken görev yapan eğitmenler bu konuda uzmandır. Hepsinin geçmiş akademik bir kariyeri vardır.
  • YDS, YÖKDİL, YKS DİL, TIPDİL, IELTS, TOEFL Ibt, PROFICIENCY gibi akademik sınavlara hazırlanan aday öğrenciler hangi sınava katılacaklarsa o sınavın soru çözüm teknikleri hakkında da eğitim alırlar. Böylece bu sınavlara katılan aday öğrencilerin sınavlarda kesin olarak başarılı olabilmelerine yardım edilir.