Çocuklara İngilizce Dersleri Programı

Çocuklara İngilizce Dersleri Programı İçeriği

1 –  Çocuklara İngilizce Dersleri ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersleri  )
2 –  Çocuklara İngilizce Dersleri ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Dersleri  )

Çocuklara İngilizce dersleri verilen merkezde kurulan Çocuklara İngilizce derslerinin hazırlandığı birimlerdeki Çocuklara İngilizce dersleri programları ile geleceğimiz çocukları İngilizce ile donatalım. . İyi eğitilmeleri gereken, bilgi ile donatılan, modern çağın tüm olanakların, bilgilerini kullanmayı ve İngilizce bilen çocuklar gerek bize. Geleceğimizin güvence altında olması için bu şart.
Peki İngilizce bilen çocukları  nasıl sağlayabiliriz  ? Cevabı gayet basit. Onların dünyanın en yaygın ve en geçerli dili olan İngilizce öğrenmesini sağlayarak bunu başarabiliriz. Çünkü sayılan tüm bu yenilikleri elde etmek için dünya dili sayılan ve tüm dünyanın ortak olarak kullandığı İngilizce diline gereksinmemiz var. Bugünün dünyasında yenilikleri içeren gerek bilgisayarla gerekse teknoloji ile gerekse tıp ile ilgili tüm bilgiler İngilizce.


Çocuklara İngilizce Dersleri
verilen merkezimizde Çocuklara İngilizce Derslerini bilinçli anne ve babalar daha çocuk küçük yaşlardayken başlatıyorlar.  İngilizce’nin önemini ve bununla ilgili  gerçekleri bilen anne ve babalar daha küçük yaşlardan itibaren çocuklarının İngilizce öğrenebilmesi ve çağı yakalayabilmesi için onlara çok kısa bir sürede geliştiren ve sonuç aldıran Çocuklara İngilizce derslerini özel olarak aldırıyorlar. Çocuklar bir yandan normal eğitimlerini alarak okullara gidiyorlar bir taraftan da yabancı dil dersleri ile küçük yaştan itibaren iç içe girip bunu yaşıyorlar.


Çocuklara İngilizce dersleri konusunda parası ve geliri iyi olan aileler bu şekilde davranırken geliri iyi, olmayan alt gelir grubu aileler bu gerçeği alt yapısı yetersiz, fiziki koşulları uygun olmayan, iyi bir İngilizce eğitiminin verilmediği okullarda verilen Çocuklara İngilizce derslerinde yakalamaya çalışıyorlar. Yakalayabiliyorlar mı ? Sanmıyorum. Bugün Türkiye de lise  bitiren ve bu yıllar içinde sayısız İngilizce derslerine katılan öğrencilerin hiç biri lise mezunu olduktan sonra İngilizce konuşamıyor. Bırakın konuşmayı bu  dilin ne olduğu hakkında hiç bir şey bilmiyorlar. Şayet 2-3 tense 400-500 kelime öğrenmişlerse bunu İngilizce biliyorum şeklinde yorumluyorlar ve üniversitelerin ilk sınıflarında yani bitiminde onları çok yüksek seviyede dönem sonu İngilizce sınavlarının beklediği hazırlık sınıflarında ne kadar yanlış olduğunu hazırlık atlama sınavlarında acı acı yaşıyorlar.

Çocuklarımıza bu acıyı yaşatmamak için daha küçük yaşlarda onları sağlam bir temel İngilizce bilgisi ile donatalım