DENİZLİ 5 Farklı İngilizce dersi mevcuttur. İşte en yaygın İngilizce derslerinden 5 tanesi. Hangi tür sınıfa gidersiniz?

DENİZLİ 5 FARKLI İNGİLİZCE DERSİ PLATFORMU

DENİZLİ 5 FARKLI İNGİLİZCE DERSİ PLATFORMU VE İNGİLİZCE DERSİ PROGRAMI

1 – DENİZLİ 5 Farklı İngilizce Dersi – Birebir Özel İngilizce Dersi

2 – DENİZLİ 5 Farklı İngilizce Dersi – 4 Öğrenci ile  Grup İngilizce Dersi

DENİZLİ 5 Farklı İngilizce Dersi – peki sizin için hangi sınıf türü?

Bu günlerde, DENİZLİ 5 Farklı İngilizce dersi merkezinde gelişmekte olan DENİZLİ 5 Farklı İngilizce Dersi Programlarında İngilizce dil öğrencileri için her türlü 5 Farklı Genel  İngilizce dersi mevcuttur. İşte en yaygın İngilizce derslerinden 5 tanesi. Hangi tür sınıfa gidersiniz?

1. DENİZLİ Dil bilgisine dayalı İngilizce Ders

TEMEL 5 Farklı Genel İngilizce dersinden biri olan geleneksel İngilizce dil dersleri, çok sayıda kural açıklaması, çok sayıda yapı incelemesi ve çok sayıda İngilizce çeviri alıştırması içeren, büyük ölçüde İngilizce dilbilgisine dayalı öğretime dayanıyordu. Ancak 5 Farklı İngilizce Hazırlık dersi ile  dilbilgisi tek başına sizi çok ileriye götürmez . Kelime bilgisi daha kullanışlıdır. Kaynayan İngilizce konuşulan bir ülkede susuzluktan ölüyorsanız (gerçi bununla yüzleşelim, Birleşik Krallık’ta durum böyle değildir), İngilizcede zamirlerin genellikle olması gerektiğini bilmek size bir fayda sağlamaz. sayılamayan isimlerin artikel almadığını veya ‘want’ ve ‘water’ kelimelerini bilmiyorsanız nesnenin fiilden sonra geldiğini ifade etti.

5 Farklı Rutin İngilizce dersinde İngilizce dilbilgisi elbette önemlidir. Kelime dağarcığıyla birlikte iki temel dil sisteminden birini oluşturur ve bir dili iyi konuşmak için onu göz ardı edemezsiniz. Bununla birlikte, önemli olan sadece kuralları bilmek ve şimdiki mükemmel süreklinin güzelce inşa edilmiş örneklerini tek başına üretebilmek değil, aynı zamanda grameri kullanabilmektir – ve bu da ancak dili iletişimde 5 Farklı İngilizce Yüksek dilbilgisi dersi merkezinde pratik yaparak elde edilebilir. Sınıftaki etkinliklere dayalı etkinlikler ve dışarıda gerçek konuşma.

2. DENİZLİ Bire bir İngilizce Dersi

İngilizce öğrenirken 5 Farklı  Birebir İngilizce dersinden biri olarak çok özel hedefleriniz varsa, 5 Farklı Özel İngilizce dersinde öğretmenin dersi tam olarak ihtiyaçlarınıza göre düzenleyebileceği özel bir sınıf isteyebilirsiniz. Yoğun bire bir uygulama , yalnızca öğretmenle geçirdiğiniz zamanı en üst düzeye çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda öğretmenin sizin özel zorluk alanlarınıza odaklanmasına ve çok sayıda geri bildirim sağlamasına olanak tanır.

Bununla birlikte, bu tür 5 Farklı Grup İngilizce dersinden olan  bir derste, sınıfın bir tür tek yönlü değiş tokuşa dönüşmesine izin vermek, her iki taraf için de cazip olabilir; öğretmen çok sayıda soru sorar ve öğrenci sadece cevap verir. Özellikle İngilizce söz konusu olduğunda, bu öğrenci için çok zararlı olabilir ; Soru formlarında İngilizce‘de ustalaşmak zordur ve öğrencinin bunları pratik yapmak için birçok fırsatı olması önemlidir.

Diğer kişinin söylediklerine doğal bir şekilde yanıt vererek ve tepki vererek söylem becerilerini uygulamak da önemlidir . Sadece bir dizi soruyu yanıtlamak bunu başarmaz; bu nedenle, İngilizce özel derslerin bire bir doğasına rağmen, ikili çalışma aktivitelerinden iyi yararlanan 5 Farklı Gruplara İngilizce dersinde grup dersleri, genellikle iyi konuşma pratiği sağlamada çok daha iyidir.

3. DENİZLİ Karma beceri grubu sınıfı

Bu tür bir sınıf genellikle çok dinamiktir; öğretmen , ikili ve grup çalışması etkinlikleri yoluyla öğrencinin İngilizce konuşma süresini en üst düzeye çıkarır ve alıcı beceriler uygulaması (dinleme ve okuma) ile üretken beceriler uygulaması (konuşma ve yazma) arasında iyi bir denge olmasını sağlar. 5 Farklı Bireysel İngilizce dersinde, Dilbilgisi, öğrenmeye iletişim temelli bir yaklaşımın parçası olarak tanıtılır, uygulanır ve gözden geçirilir.

Genellikle mevcut birçok mükemmel İngilizce ders kitabından birini takip etmelerine rağmen  , öğretmenler genellikle materyali belirli bir sınıfa uyacak şekilde uyarlar veya 5 Farklı Birebir İngilizce dersinde kendi kaynaklarını oluşturur. Herkesin İngilizce sohbet etmeye, fikirlerini ve hikayelerini paylaşmaya teşvik edildiği grup sınıflarının sosyal doğası , hem öğretmenle hem de sınıf arkadaşlarıyla gerçek İngilizce konuşma pratiği yapılmasını da sağlar.

4. DENİZLİ Sınava hazırlık sınıfları

5 Farklı Birebir İngilizce dersindeki Bu tür bir sınıf çok yoğun olabilir. Sadece sınavda test edilen dili anlatmakla kalmaz, aynı zamanda sınav becerilerini de öğretmek zorundadırlar . Genellikle çok çeşitli İngilizce etkinliklerin olduğu genel İngilizce sınıflarının aksine, bu tür sınıflar genellikle İngilizce sınav tarzı görevleri tekrar tekrar uygular, böylece öğrenciler görevlerin biçimine ve zamanlamasına aşina olurlar.

Bununla birlikte,  en iyi İngilizce sınavların gerçek hayattaki dil becerilerini – konuşma becerileri, dinleme becerileri, dilbilgisi ve kelime dağarcığını uygun şekilde kullanma becerisi vb. Bu nedenle, 5 Farklı Klasik İngilizce dersi merkezinde gerçekten iyi hazırlanmak için, hem sınıf içinde hem de sınıf dışında, sınava dayalı olmayan, iletişimsel durumlarda İngilizce kullanarak pratik yapmanız gerekir.

5. DENİZLİ Beceri sınıfları

Birçok akademi , belirli bir dil becerisinde veya belirli bir İngilizce türünde odaklanmış uygulama sağlayan İngilizce kurslar sunar . İngilizce Konuşma dersleri özellikle popülerdir, ancak akademik İngilizce ve iş İngilizcesi ile Havacılık İngilizcesi veya turizm İngilizcesi gibi belirli bir çalışma alanı için İngilizce de vardır.

Belirli bir amaç için İngilizce‘ye ihtiyacınız varsa veya belirli bir alana odaklanmak istiyorsanız, bu tür bir sınıf ideal olabilir, ancak yukarıdakilerin hepsinde olduğu gibi, ilerlemenin ve yetkinleşmenin yolu , 5 Farklı Özel Rutin İngilizce dersi merkezinde dili gerçekten mümkün olduğunca çok kullanmaktır.