DENİZLİ İngilizce Kursu ile IELTS, TOEFL, YDS, YÖK DİL, YKS DİL, SINAVLARINA HAZIRLANIN.

DENİZLİ GENÇLER İÇİN İNGİLİZCE KURSLARI PROGRAMI

DENİZLİ Gençler için İngilizce Kursları Hakkında Bilgi

1 – Gençler İçin İngilizce Kursları ( Bire Bir İngilizce Kursları )
2 – Gençler İçin İngilizce Kursları ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla  İngilizce Kursları )

DENİZLİ Gençler için İngilizce kursları eğitim merkezimizdeki DENİZLİ Gençler için İngilizce kursları eğitim birimlerimizde düzenlenen DENİZLİ Gençler için İngilizce kurslarımız güçlü ve uluslararası odaklıdır ayrıca  bu  şekilde düzenlenen  DENİZLİ Gençler İçin İngilizce Kursları programı DENİZLİ Gençler için İngilizce kursları eğitim merkezimizde  öğrencileri üniversitede ve ötesinde başarıya hazırlar. DENİZLİ Gençler için İngilizce kursları eğitim merkezimizde özel bir tarzda düzenlenen ve gençlere uygulanan DENİZLİ Gençler İçin İngilizce Kursları programı DENİZLİ Gençler için İngilizce kursları eğitim merkezimizde sürekli olarak geleceğe dönük amaçlar taşır.

DENİZLİ Gençler için İngilizce kursları eğitim merkezimizdeki gençlere yönelik DENİZLİ Gençler için İngilizce kursları, dört dil becerisine (konuşma, yazma, dinleme ve okuma) vurgu yaparak gerçek dünyadaki İngilizce konulara odaklanır. DENİZLİ Gençler için İngilizce kursları eğitim merkezimizdeki DENİZLİ Gençler için İngilizce kurslarımız öğretilerinde grup etkinlikleri işbirlikçi çalışmayı teşvik ederken, çalışma grupları üretken ve sosyal bir ortam yaratmaya yardımcı olur.

DENİZLİ Gençler için İngilizce kursları eğitim merkezimizdeki DENİZLİ Gençler için İngilizce kurslarımızda; İngilizce ders kitapları, dil için ek bağlamlar sağlamak için özgün metinlerle birlikte kullanılır. İngilizce Ders kitaplarının gerçek dünya örnekleriyle birleşimi DENİZLİ Gençler için İngilizce kursları eğitim merkezimizdeki DENİZLİ Gençler için İngilizce kursları eğitim birimlerimizde öğrencilerin bildiklerini genişletir. Daha kıdemli öğrencilere DENİZLİ Gençler için İngilizce kursları eğitim merkezimizdeki DENİZLİ Gençler için İngilizce kursları eğitim birimlerimizde düzenlenen DENİZLİ Gençler için İngilizce kurslarımızda  uluslararası standartlaştırılmış İngilizce sınavlarına ( IELTS gibi) girerken yardımcı olacak daha özgür yazmaya vurgu yapılmaktadır . DENİZLİ Gençler için İngilizce kursları eğitim merkezimizdeki DENİZLİ Gençler için İngilizce kursları eğitim birimlerimizde ki dereceli okuyucular (kurgusal ve kurgusal olmayan hikaye kitapları), öğrencileri DENİZLİ Gençler için İngilizce kursları eğitim merkezimizde daha fazla motive etmek ve diğer alanlarda İngilizce öğrenme oranlarını artırmak için kullanılır.

DENİZLİ Gençler için İngilizce kursları eğitim merkezimizdeki DENİZLİ Gençler için İngilizce kurslarında  ENTERPRISE ders kitapları serisi , sesli ve çalışma kitaplarıyla birlikte dört ders kitabından oluşur. 10 yaşından büyük çocuklar tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve öğrencilerimizin DENİZLİ Gençler için İngilizce kursları eğitim merkezimizdeki DENİZLİ Gençler için İngilizce kursları eğitim birimlerimizde düzenlenen DENİZLİ Gençler için İngilizce kurslarımızda ki   Gençlere yönelik İngilizce kurslarımız öğrenme deneyimlerine katılmalarına yardımcı olmak için yüksek ilgi çekici konular kullanırlar

SPEC düzeyinde (A1/A2/başlangıç) öğrenciler tipik olarak:

Tanıdık bir bağlamda basit görüşleri veya gereksinimleri ifade edin.
Ürünler ve işaretler ve basit ders kitapları veya bilindik konulardaki raporlar gibi bilinen bir alandaki basit bilgileri anlayın.
Formları doldurun ve kişisel bilgilerle ilgili kısa basit mektuplar veya kartpostallar yazın.

Enterprise (B1/B1+/ orta) düzeyinde öğrenciler tipik olarak:

DENİZLİ Gençler için İngilizce kursları eğitim merkezimizdeki DENİZLİ Gençler için İngilizce kursları eğitim birimlerimizde düzenlenen DENİZLİ Gençler için İngilizce kurslarımızda Soyut/kültürel konularda sınırlı bir şekilde görüşlerini ifade etme veya bilinen bir alanda tavsiye verme ve talimatları veya kamu duyurularını anlama öğretilir.
Rutin bilgileri ve makaleleri ve tanıdık bir alandaki rutin olmayan bilgilerin genel anlamını anlar.
Bilinen veya tahmin edilebilir konularda mektuplar yazın .

İlerlemeyi Teşvik Etmek

DENİZLİ Gençler için İngilizce kursları eğitim merkezimizdeki DENİZLİ Gençler için İngilizce kursları eğitim birimlerimizde düzenlenen DENİZLİ Gençler için İngilizce kurslarımızda Öğrencilerin başlangıç ​​seviyesinden orta seviyeye ilerlemelerini sağlamak için Enterprise serisi, öğrencileri başlangıç ​​seviyesinden öğrendiklerini kullanmaya ve yeni bağlamlara ve yeni konulara uygulamaya DENİZLİ Gençler için İngilizce kursları eğitim merkezimizdeki DENİZLİ Gençler için İngilizce kurslarımız öğretisinde teşvik eder. Bu genellikle öğrencilerin daha uzun ve daha karmaşık metinleri dinlemesini veya okumasını içerir. Bu aynı zamanda öğrencilerin, daha genç öğrencilerin konuşmalarını karakterize eden basit soru-cevap kalıplarının ötesine geçmelerinin beklendiği daha uzun, daha yetişkin benzeri konuşmalar yapmaları anlamına gelecektir.

Giderek karmaşıklaşan etkileşimler, öğrencilere bilinen dillerini uygulama fırsatı sağlamanın yanı sıra, öğrencilerin sıra alma veya tekrarlama veya açıklama isteme gibi daha gelişmiş konuşma becerilerini kullanmasını zorunlu kılmaktadır.