DENİZLİ en iyi İngilizce Kursu ile IELTS, TOEFL, YDS, YÖK DİL, YKS DİL, SINAVLARINA HAZIRLANIN.

DENİZLİ GENÇLER İÇİN İNGİLİZCE KURSLARI PROGRAMI

DENİZLİ Gençler için İngilizce Kursları Hakkında Bilgi

1 – DENİZLİ Gençler İçin İngilizce Kursları ( Bire Bir Gençler için İngilizce Kursları )
2 – DENİZLİ Gençler İçin İngilizce Kursları ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla  Gençler için İngilizce Kursları )

DENİZLİ Gençler için İngilizce kursları eğitim merkezimizdeki DENİZLİ Gençler için İngilizce kursları eğitim birimlerimizde düzenlenen DENİZLİ Gençler için İngilizce kurslarımız güçlü ve uluslararası odaklıdır ayrıca  bu  şekilde düzenlenen  DENİZLİ Gençler İçin İngilizce Kursları programı DENİZLİ Gençler için İngilizce kursları eğitim merkezimizde  öğrencileri üniversitede ve ötesinde başarıya hazırlar. DENİZLİ Gençler için İngilizce kursları eğitim merkezimizde özel bir tarzda düzenlenen ve gençlere uygulanan DENİZLİ Gençler İçin İngilizce Kursları programı DENİZLİ Gençler için İngilizce kursları eğitim merkezimizde sürekli olarak geleceğe dönük amaçlar taşır.

DENİZLİ Gençler için İngilizce kursları eğitim merkezimizdeki gençlere yönelik DENİZLİ Gençler için İngilizce kursları, dört dil becerisine (konuşma, yazma, dinleme ve okuma) vurgu yaparak gerçek dünyadaki İngilizce konulara odaklanır. DENİZLİ Gençler için İngilizce kursları eğitim merkezimizdeki DENİZLİ Gençler için İngilizce kurslarımız öğretilerinde grup etkinlikleri işbirlikçi çalışmayı teşvik ederken, çalışma grupları üretken ve DENİZLİ Gençler İçin İngilizce Kurslarında sosyal bir ortam yaratmaya yardımcı olur.

DENİZLİ Gençler için İngilizce kursları eğitim merkezimizdeki DENİZLİ Gençler için İngilizce kurslarımızda; İngilizce ders kitapları, dil için ek bağlamlar sağlamak için özgün metinlerle birlikte kullanılır. İngilizce Ders kitaplarının gerçek dünya örnekleriyle birleşimi DENİZLİ Gençler için İngilizce kursları eğitim merkezimizdeki DENİZLİ Gençler için İngilizce kursları eğitim birimlerimizde öğrencilerin bildiklerini genişletir. Daha kıdemli öğrencilere DENİZLİ Gençler için İngilizce kursları eğitim merkezimizdeki DENİZLİ Gençler için İngilizce kursları eğitim birimlerimizde düzenlenen DENİZLİ Gençler için İngilizce kurslarımızda  uluslararası standartlaştırılmış İngilizce sınavlarına ( IELTS gibi) girerken yardımcı olacak daha özgür yazmaya vurgu yapılmaktadır .

SPEC düzeyinde (A1/A2/başlangıç) öğrenciler tipik olarak:

Tanıdık bir bağlamda basit görüşleri veya gereksinimleri ifade edin.
Ürünler ve işaretler ve basit ders kitapları veya bilindik konulardaki raporlar gibi bilinen bir alandaki basit bilgileri anlayın.
Formları doldurun ve kişisel bilgilerle ilgili kısa basit mektuplar veya kartpostallar yazın.

Enterprise (B1/B1+/ orta) düzeyinde öğrenciler tipik olarak:

DENİZLİ Gençler için İngilizce kursları eğitim merkezimizdeki DENİZLİ Gençler için İngilizce kursları eğitim birimlerimizde düzenlenen DENİZLİ Gençler için İngilizce kurslarımızda Soyut/kültürel konularda sınırlı bir şekilde görüşlerini ifade etme veya bilinen bir alanda tavsiye verme ve talimatları veya kamu duyurularını anlama öğretilir.
DENİZLİ Gençler İçin İngilizce Kurslarında rutin bilgileri ve makaleleri ve tanıdık bir alandaki rutin olmayan bilgilerin genel anlamını anlar.
Bilinen veya tahmin edilebilir konularda mektuplar yazın .

İlerlemeyi Teşvik Etmek

DENİZLİ Gençler için İngilizce kursları eğitim merkezimizdeki DENİZLİ Gençler için İngilizce kursları eğitim birimlerimizde düzenlenen DENİZLİ Gençler için İngilizce kurslarımızda Öğrencilerin başlangıç ​​seviyesinden orta seviyeye ilerlemelerini sağlamak için Enterprise serisi, DENİZLİ Gençler için İngilizce kurslarında öğrencileri başlangıç ​​seviyesinden öğrendiklerini kullanmaya ve yeni bağlamlara ve yeni konulara uygulamaya DENİZLİ Gençler için İngilizce kursları eğitim merkezimizdeki DENİZLİ Gençler için İngilizce kurslarımız öğretisinde teşvik eder. Bu genellikle öğrencilerin DENİZLİ Gençler İçin İngilizce Kurslarında daha uzun ve daha karmaşık metinleri dinlemesini veya okumasını içerir. Bu aynı zamanda öğrencilerin, daha genç öğrencilerin konuşmalarını karakterize eden basit soru-cevap kalıplarının ötesine geçmelerinin beklendiği daha uzun, daha yetişkin benzeri konuşmalar yapmaları anlamına gelecektir.

.