DENİZLİ Genel İngilizce Derslerim eğitim merkezindeki  Genel İngilizce Derslerim isimli departmanında hazırlanan Genel İngilizce Derslerim programları.

DENİZLİ GENEL İNGİLİZCE DERSLERİM PROGRAMLARI  

DENİZLİ Genel İngilizce Derslerim Programları İçeriği

1 – DENİZLİ Genel İngilizce Derslerim ( Birebir Özel Genel İngilizce Dersleri )
2 – DENİZLİ Genel İngilizce Derslerim ( 4 öğrenciden oluşturulan gruplarla Genel İngilizce Dersleri )

Akademik Eğitimin  DENİZLİ Genel İngilizce Derslerim eğitim merkezindeki  DENİZLİ Genel İngilizce Derslerim isimli departmanında hazırlanan DENİZLİ Genel İngilizce Derslerim programları, yazılı olarak uygun İngilizce dil bilgisi ve konuşma İngilizcenizde doğru kelime öbeğini nasıl uygulayacağınızı Genel İngilizce Derslerimde hızlı bir şekilde öğrenmeniz için Genel İngilizce Derslerimde bu yapılandırılmıştır. Her ders sınıfta ve elverişli konumdaki kampüsümüzde Genel İngilizce Derslerim eğitim merkezindeki  Genel İngilizce Derslerim isimli departmanında hazırlanan Genel İngilizce Derslerim programlarında küçük sınıf boyutlarıyla öğretilir, Genel İngilizce Derslerim eğitim merkezi Bakırköy metro istasyonuna 1 dakikalık yürüme mesafesindedir.

DENİZLİ Genel İngilizce Derslerim eğitim merkezindeki  DENİZLİ Genel İngilizce Derslerim isimli departmanında hazırlanan Genel İngilizce Derslerim programlarında Temel dilbilgisi ve basit konuşma modellerine giriş ile başlıyoruz. Ardından DENİZLİ Genel İngilizce Derslerimde dinleme alıştırmaları, okuma alıştırmaları ve rol yapma alıştırmaları yapıyoruz. Sonuç olarak, Akademik Eğitimin  Genel İngilizce Derslerim eğitim merkezindeki  Genel İngilizce Derslerim isimli departmanında hazırlanan Genel İngilizce Derslerim programları ile yararlı kelimeleri öğrenmenize yardımcı oluyoruz.

Genel İngilizce Derslerimde Aşağıdaki dersleri tamamladıktan sonra, daha derinlemesine İngilizce eğitimi sunan İngilizce Akademik Eğitimin  DENİZLİ özel İngilizce derslerim programına  devam  etme seçeneğiniz vardır.

DENİZLİ Genel İngilizce Derslerim programları aynı zamanda istenildiği taktirde Akademik Eğitimin  Genel İngilizce Derslerim eğitim merkezindeki  Genel İngilizce Derslerim isimli departmanında hazırlanan Genel İngilizce Derslerim programlarında 4 öğrenciden oluşmuş Genel İngilizce Derslerim gruplarına da aynı bireysel İngilizce özel derslerde olduğu gibi, o kalite ve nitelikte en etkin yanları ile uygulanır.

Genel İngilizce Derslerim programlarının bu türlü uygulamalarında Genel İngilizce Derslerim programlarında  ülkenin en iyi öğreticileri olan ve akademik geçmişi ile göz kamaştıran Genel İngilizce Derslerim eğitmenleri görev yapar.

DENİZLİ Genel İngilizce Derslerim programları gruplara uygulanırken ülkemizin hiç bir kurumunda görülmeyen bir yöntem kullanılır. Öğrencilerin her biri İngilizce eğitiminde bir otorite olan bir kitap evinin hazırlamış olduğu bir birine bilgi açısından paralel olarak bağlanmış olduğu 4  kitabı birden Akademik Eğitimin  Genel İngilizce Derslerim eğitim merkezindeki  Genel İngilizce Derslerim isimli departmanında hazırlanan Genel İngilizce Derslerim programlarında kullanmak zorunda kalır. Kitapların bu stilde kullanılması sonucu öğrenci Genel İngilizce Derslerim eğitim merkezindeki  Genel İngilizce Derslerim isimli departmanında hazırlanan Genel İngilizce Derslerim programları ile kesinlikle ve mutlaka İngilizce öğrenir

Denemek ister misiniz?   Genel İngilizce Derslerim eğitim merkezindeki  Genel İngilizce Derslerim isimli departmanında hazırlanan Genel İngilizce Derslerim programları ile bir sınıfta oturabileceğiniz ve İngilizcenizi bir sonraki seviyeye taşımanız için yaklaşımımızın doğru seçenek olup olmadığını görebileceğiniz örnek Genel İngilizce Derslerimi sunuyoruz! Buradan bilgi alın

Etkin Dil bilgisi

Genel İngilizce Derslerim eğitim merkezindeki  Genel İngilizce Derslerim isimli departmanında hazırlanan Genel İngilizce Derslerim programları , öğrencilerin yapılandırılmış ve bağlamsal derslerde temel dil bilgisini öğrendikleri iletişimsel bir müfredat sunar. Genel İngilizce Derslerim aynı zamanda öz, okuma ve dinleme için okuma / dinleme ve bağlam yoluyla kelime öğrenme gibi öğrenme becerilerini geliştirmeye odaklanmaktadır.

Aktif Konuşma

DENİZLİ Genel İngilizce Derslerim eğitim merkezindeki  DENİZLİ Genel İngilizce Derslerim isimli departmanında hazırlanan Genel İngilizce Derslerim programları ile beceri odaklı seviyelere sahip konu tabanlı bir müfredat sunan öğrencilere Genel İngilizce Derslerimde anlamlı ve bağlam temelli etkinlikler ve materyaller yardımıyla doğal olarak konuşulan İngilizce öğrenme fırsatı verilir. Öğrenciler, Akademik Eğitimin  Genel İngilizce Derslerim eğitim merkezindeki  Genel İngilizce Derslerim isimli departmanında yeni kelimeleri kolayca kullanma, fikir ve fikirleri açıklama ve iletişim boşluklarını köprüleme gibi pratik konuşma becerilerini öğrenme becerisine sahip olacaklardır.

Aktif Yazma

DENİZLİ Genel İngilizce Derslerim programları akademik yazının temellerini sağlar (cümle düzeyinden paragraf düzeyine makale düzeyine). Genel İngilizce Derslerim programları,beceri pratiği, deneme yapısı ve dil bilgisi doğruluğu ve öğrencilerin   DENİZLİ Genel İngilizce Derslerim eğitim merkezindeki  Genel İngilizce Derslerim isimli departmanında hazırlanan Genel İngilizce Derslerim programlarında öğrencilerin üniversite düzeyinde makaleler hazırlamalarına yardımcı olmak için akademik kelime dağarcığının doğru kullanımı üzerine odaklanmaktadır.