DENİZLİ Genel İngilizce Kursu

DENİZLİ GENEL İNGİLİZCE KURSU PROGRAMI 

DENİZLİ GENEL İNGİLİZCE KURSU PROGRAMININ AYRINTILARI 

1 – DENİZLİ Genel İngilizce Kursu ( Birebir Özel İngilizce Kursu )
2 – DENİZLİ Genel İngilizce Kursu ( 4 Öğrenciden Oluşturulan Gruplarla  Özel İngilizce Kursu )

DENİZLİ Genel İngilizce kursumuzun özel özellikleri şunlardır:

Ders kitabı Var – Hiç DENİZLİ genel İngilizce kursu deneyiminiz var mı .DENİZLİ Genel İngilizce Kursu merkezinde hazırlanan Özel Genel İngilizce Kursu birimlerimizdeki Birebir Genel İngilizce Kursunun  programlarında İngilizce dilini keşfetmek için makaleleri ve güncel konuları kullanın.
Yerel bölgedeki ve çevresindeki ilginç yerleri ziyaret ederek Temel Genel İngilizce Kursunda öğrendiklerinizi uygulayın.
 Ferdi Özel  Genel İngilizce Kursunda Dil öğretimine yönelik araştırmalara Master Genel İngilizce Kursunda katkıda bulunan üniversite akademisyenleri tarafından  İngilizce eğitim alacaksınız.
Üç ila 40 hafta boyunca tam zamanlı veya yarı zamanlı ANA Genel İngilizce Kursunda eğitim alın.
Aktif Genel İngilizce Kursunda Yıl boyunca başlangıç ​​tarihleri ​​vardır, böylece size uygun olduğunda çalışabilirsiniz.

DENİZLİ Genel İngilizce Kursunda Becerilerinizi geliştirin

 Genel İngilizce hazırlık Kursu ana birimlerde  hazırlanan hazırlık atlama Genel İngilizce Kursu platformundaki İLERİ  Genel İngilizce Kursunda Daha iyi iletişim kurmayı öğrenin ve İngiliz kültürünü anlayın. İngilizceyi haber makaleleri, bloglar, sosyal medya ve videolar aracılığıyla keşfedecek, Birebir Genel İngilizce Kursunda sınıf tartışmalarına katılacak ve topluluktaki insanlarla Üst Seviye Genel İngilizce Kursunda röportajlar yapacaksınız.

 Aktif Genel İngilizce Kursunu  bitirdiğinizde öğrenmeye devam edebilmeniz için Etkin Genel İngilizce Kursunda becerilerinizi geliştireceksiniz.

Aşağıdaki alanlarda beceriler kazanacaksınız:

Dil bilgisi ve becerileri
İngilizce kelime bilgisini, dil bilgisini ve telaffuzu doğru ve akıcı bir şekilde kullanma konusunda kendinize olan güveninizi Temel Genel İngilizce Kursunda geliştirin.

Kültürlerarası farkındalık

Diğer İngilizce konuşanlarla etkili bir şekilde iletişim kurabilmek için İngiliz ve diğer İngilizce konuşulan kültürler hakkında  Merkez Genel İngilizce Kursunda bilgi edinin.

İletişim stratejileri

Bireysel Genel İngilizce Kursunda Farklı günlük durumlarda etkili bir şekilde okumayı, konuşmayı ve dinlemeyi öğrenin. geçirdiğiniz zamandan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için Birebir Özel Genel İngilizce Kursu ile kendinize olan güveninizi artırın.

Bağımsız öğrenme stratejileri

Master Genel  İngilizce Kursundaki sınıftan ayrıldığınızda öğreniminize devam etmenin yollarını geliştirmenize İleri Genel İngilizce Kursuyla yardımcı olacağız.

Ne çalışacaksın
Tam zamanlı ve yarı zamanlı kurs içeriği
Tam zamanlı kursta ek faaliyetler

Değerlendirme

Her Genel İngilizce ünitesinin sonunda, öğrendiklerinizi kullanmanız için sizi cesaretlendirmek, ilerlemenizi takip etmek ve geliştirmeniz gereken alanları belirlemek için Etkin Genel İngilizce Kursunda değerlendirileceksinizi

Değerlendirmeler Temel Genel İngilizce Kursu merkezinde düzenlenen Gruplara Genel İngilizce Kursu bölümlerimizde ki  Bölüm Genel İngilizce Kursunun  programlarına göre değişir; blog oluşturma, tartışmalara katılma, vlog (video blog), haber makalelerini değerlendirme, sunum yapma ve yaratıcı yazılar üretme  Birebir Genel İngilizce Kursunda önceki değerlendirmelere örnek olarak verilebilir.

Çalışmanız için notlar, ayrıntılı geri bildirim ve Avrupa Ortak Dil Referans Çerçevesi (CEFR) düzeyi alacaksınız. CEFR, dil yeteneğinizi ölçmek için uluslararası kabul görmüş bir derecelendirme sistemidir.

DENİZLİ Genel İngilizce Kursu kimler içindir?

Bu   Özel Genel İngilizce Kursu, genel İngilizcelerini geliştirmek isteyen öğrenciler içindir. Sizinle benzer dil seviyesindeki insanlarla bir sınıfa yerleştirileceksiniz.  Bu   Toplu Genel İngilizce Kursu, sınıf tabanlı bir Özel İngilizce kursu ve çevrimiçi bir İngilizce kurs olarak mevcuttur.

DENİZLİ Genel İngilizce Kursu için Anahtar bilgi

 • Özel Türkiye’de iş arayan veya arkadaş edinmek isteyen öğrenciler için mükemmel
 • İngilizcelerinde daha fazla güven ve doğruluk isteyen öğrenciler için ideal

 • Konuşma, dil bilgisi, telaffuz ve kelime bilgisi bu sınıfın odak noktasıdır (yazma, dinleme ve okuma da dahildir)

 • Merkez Genel İngilizce Kursu merkezinde organize edilen  YASAL Genel İngilizce Kursu kampüslerinde ki  ÜST Seviye Genel İngilizce Kursunu  tamamlayan tüm öğrenciler için sertifika

DENİZLİ Genel İngilizce Kursunda Hedefler

 • Gelişmiş konuşma akıcılığı ve kendine güven

 • Hata yapmadan e-posta ve belge yazabilme

 • İngilizce olarak dünyanın her yerinden çok çeşitli aksanları anlayın

 • Resmi ve doğru bir şekilde yazmak ve konuşmak için gelişmiş bir kelime hazinesi seviyesi

  DENİZLİ Genel İngilizce Kursunda Ne bekleyebileceğiniz

 • Dilin tüm bölümlerini kapsamak ve daha öz güvenli İngilizce konuşmak

 • Sahte iş görüşmeleri ve İngilizcesi gibi ekstra konular bu derslere dahil edilmiştir.

 • Dilbilgisini ve dilin yapısını öğrenmek. Kuralları öğrendiğinde, söylediğin veya yazdığın şeyin doğru olduğundan daha emin olacaksın.

 • Dinleme becerileri, farklı aksanları, konuşmaları, dersleri ve konuşmaları anlamanıza yardımcı olarak uygulanmaktadır.

 • Çağdaş Genel İngilizce Kursu temel öğretimlerinde  Modern Genel İngilizce Kursu kampüsündeki İleri Genel İngilizce Kursunda yapılan uygulamalarında sınıfta bir dizi ders kitabı ve birçok proje tabanlı ders kullanılmaktadır.

 • Doğru konuşmanıza ve yazmanıza yardımcı olmak için Temel Genel İngilizce Kursu temel eğitimlerinde yapılan   Grup Genel İngilizce Kursu platformundaki Gruplara Genel İngilizce Kursunda  dilbilgisi ve kelime dağarcığınızı artırın

 • Dijital kaynaklar ve ders kitapları dahil olmak üzere çok çeşitli motive edici materyaller

 • Çevrimiçi öğrenme platformumuza ve bir dizi kendi kendine çalışma materyaline erişim

 • Öğretmeniniz düzenli olarak hedeflenen destek ve öğrenme hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur

   

  Sınıfın tadını çıkarın! Oyunlar, tartışmalar ve en önemlisi, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için Toplu Genel İngilizce Kursunda harika öğretmenler sağlanır.