DENİZLİ Genel İngilizce Kursu – Konuşma – Yazma – Dinleme – Okuma

DENİZLİ Genel İngilizce Kursu merkezimizdeki Genel İngilizce Kursu birimlerimizde hazırlanan Genel İngilizce Kursu programlarında İngilizce dersleri kitabı yok – İngilizce dilini keşfedin.n.

DENİZLİ GENEL İNGİLİZCE  KURSU PROGRAMI 2021/22

DENİZLİ GENEL İNGİLİZCE  KURSU PROGRAMI İÇERİĞİ 2021/22

1 – DENİZLİ Genel İngilizce Kursu ( Bire bir Özel Genel İngilizce Kursu )
2 – DENİZLİ Genel İngilizce Kursu ( 4 Öğrenciden Kurulan gruplarla  Özel Genel İngilizce Kursu )

DENİZLİ Genel İngilizce  kursumuzun özel özellikleri şunları içerir:

DENİZLİ Genel İngilizce Kursu merkezimizdeki DENİZLİ Genel İngilizce Kursu birimlerimizde hazırlanan Genel İngilizce Kursu programlarında İngilizce dersleri kitabı yok – İngilizce dilini keşfetmek için Özel Genel İngilizce Kursu merkezimizdeki Birebir Genel İngilizce Kursu birimlerimizde hazırlanan Genel İngilizce Kursu programlarında İngilizce makaleleri ve güncel konuları kullanın.
Yerel bölgedeki ve çevresindeki ilginç yerleri ziyaret ederek Genel Bireysel İngilizce Kursu ile öğrendiklerinizi uygulayın.
Birebir Genel İngilizce Kursu merkezimizdeki Bireysel Genel İngilizce Kursu birimlerimizde hazırlanan Genel İngilizce Kursu programlarında dil öğretimine yönelik araştırmalara Genel İngilizce Kursu birimlerimizde katkıda bulunan üniversite akademisyenleri tarafından İngilizce eğitim alacaksınız.
Üç ile 40 hafta boyunca Kurumsal Genel İngilizce Kursu merkezimizdeki Genel İngilizce Kursu birimlerimizde hazırlanan Genel İngilizce Kursu programlarında tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışın.
Profesyonel Genel İngilizce Kursu merkezimizdeki Öğrencilere Genel İngilizce Kursu birimlerimizde hazırlanan Genel İngilizce Kursu programlarında yıl boyunca başlangıç ​​tarihleri ​​vardır, böylece Liselere Genel İngilizce Kursunda size uygun olduğunda çalışabilirsiniz.

Becerilerinizi geliştirin

Birebir Özel Genel İngilizce Kursu merkezimizdeki Genel İngilizce Hazırlık Kursu birimlerimizde hazırlanan Genel İngilizce Kursu programlarımızda daha iyi iletişim kurmayı öğrenin ve Kurumsal Genel İngilizce Kursu merkezimizdeki Üniversitelere Genel İngilizce Kursu birimlerimizde hazırlanan Orijinal Genel İngilizce Kursu programlarında İngiliz kültürünü anlayın. İngilizceyi haber makaleleri, bloglar, sosyal medya ve videolar aracılığıyla Genel İngilizce Kursunda keşfedecek, Genel İngilizce Kursu merkezimizdeki Genel İngilizce Kursu birimlerimizde hazırlanan Genel İngilizce Kursu programlarında sınıf tartışmalarına katılacak ve topluluktaki insanlarla İngilizce röportajlar yapacaksınız.

Genel İngilizce Kursu merkezimizdeki Genel İngilizce Kursu birimlerimizde hazırlanan Genel İngilizce Kursu programlarını bitirdiğinizde öğrenmeye devam edebilmeniz için Denizli Yoğun Genel İngilizce Kursu ana birimlerimizdeki Genel İngilizce Kursu ünitelerimizde ayarlanan  Genel İngilizce Kursu programlarında Genel İngilizce Kursu ile becerilerinizi geliştireceksiniz.

DENİZLİ Aşağıdaki alanlarda beceriler kazanacaksınız:

Genel İngilizce Kursu programlarında Dil bilgisi ve becerileri

İngilizce kelime bilgisini, dil bilgisini ve telaffuzu doğru ve akıcı bir şekilde kullanma konusunda kendinize olan güveninizi Genel İngilizce Kursu merkezimizdeki Genel İngilizce Kursu birimlerimizde hazırlanan Genel İngilizce Kursu programlarında geliştirin.

Kültürlerarası farkındalık

Diğer İngilizce konuşanlarla etkili bir şekilde iletişim kurabilmek için Genel İngilizce Kursunda İngiliz ve diğer İngilizce konuşulan kültürler hakkında Genel İngilizce Kursu merkezimizdeki Genel İngilizce Kursu birimlerimizde hazırlanan Genel İngilizce Kursu programlarında bilgi edinin.

Genel İngilizce Kursu programlarında İletişim stratejileri

Farklı günlük durumlarda Özel Genel İngilizce Kursunda etkili bir şekilde okumayı, konuşmayı ve dinlemeyi öğrenin.  Merkezefendi de  geçirdiğiniz zamandan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için Gruplara Genel İngilizce Kursu ile kendinize olan güveninizi artırın.

Genel İngilizce Kursu programlarında Bağımsız öğrenme stratejileri

Sınıftan ayrıldığınızda öğreniminize devam etmenin yollarını Toplu Genel İngilizce Kursu ile geliştirmenize yardımcı olacağız.

DENİZLİ Genel İngilizce Kursunda Ne çalışacaksın

Tam zamanlı ve yarı zamanlı Genel İngilizce Kursu  içeriği
Tam zamanlı kursta ek faaliyetler
Değerlendirme
Her Genel İngilizce ünitesinin sonunda, öğrendiklerinizi kullanmaya, ilerlemenizi takip etmeye ve geliştirmeniz gereken alanları belirlemeye teşvik etmek için değerlendirileceksiniz.

Değerlendirmeler Genel İngilizce Kursu birimlerimizde birimlere göre değişir; blog oluşturmak, tartışmalara katılmak, vlog (video blog) yapmak, haber makalelerini değerlendirmek, sunum yapmak ve Genel İngilizce Kursu birimlerimizde yaratıcı yazılar üretmek önceki değerlendirmelere örnek olarak verilebilir.

Çalışmanız için Genel İngilizce Kursunda notlar, ayrıntılı geri bildirim ve Avrupa Ortak Dil Referans Çerçevesi (CEFR) düzeyi alacaksınız. CEFR, dil yeteneğinizi ölçmek için uluslararası kabul görmüş bir derecelendirme sistemidir.

Kendi Genel İngilizce Kursunuzu Oluşturun

Genel İngilizce Öğrenme Kursu ile İhtiyaçlarınıza uygun modülleri seçin. PAÜ Genel İngilizce Hazırlık Kursunda Size uygun olan saatleri seçin.

Genel İngilizce**

 • İngilizce becerileri: okuma, yazma, dinleme, konuşma
 • fazladan yazma
 • ekstra konuşma
 • Dil bilgisi ve kelime hazinesi

Yaşam için İngilizce

 • iş için İngilizce
 • doktorlar için İngilizce
 • mühendisler için İngilizce
 • Üniversite yolu

Sınav hazırlığı

Haftada 5 ila 35 saat arası kurslar.

Fiyat:% s

 • Genel İngilizce dersleri: Saati 10 £
 • Yaşam için İngilizce dersleri: saatte 15 £
 • Sınava hazırlık sınıfları: Saati 10 £
 • Bire bir dersler: fiyatlar için lütfen e-posta gönderin

Saat

Pazartesiden Cumaya 09:00 – 21:00
Cumartesi 09:00 – 13:00

** DENİZLİ Genel İngilizce Geliştirme Kursları sadece en az iki öğrenci ile verilmektedir.