DENİZLİ İngilizce Dersi

DENİZLİ İngilizce Dersi Hakkında Bilgi

DENİZLİ İNGİLİZCE DERSİ PROGRAMLARI


1 – DENİZLİ İngilizce Dersi ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersi )

2 – DENİZLİ İngilizce Dersi  ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Dersi  )

1 – DENİZLİ İngilizce Dersi ( Bireysel Özel İngilizce Dersi ) : DENİZLİ İngilizce dersi etkinlikleri kapsamında kurulan ve İNGİLİZCE dersi verilen merkezlerdeki İNGİLİZCE dersi panellerinde uygulanan bireysel özel İNGİLİZCE dersi programları öğrenciye teke tek uygulandığından İngilizce dersi etkinlikleri kapsamında kurulan ve İNGİLİZCE dersi verilen merkezlerdeki İNGİLİZCE dersi panellerinde uygulanan bireysel özel İNGİLİZCE dersi programlarındaki bu tür İNGİLİZCE dersi programlarında çok daha çabuk sonuç alınır. Hiç bilmeyenlere yada seviyesi çok düşük olanlara İNGİLİZCE dersi eğitim birimlerimizdeki özel İngilizce dersi programları olduğu gibi belli bir seviyede olanlara İngilizce Dersinde bulundukları seviyeden başlayarak uygulanan İngilizce dersi etkinlikleri kapsamında kurulan ve İNGİLİZCE dersi verilen merkezlerdeki İNGİLİZCE dersi panellerinde özel İNGİLİZCE dersi programları da mevcuttur.

 2 – DENİZLİ İngilizce Dersi  ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Dersi  ) :DENİZLİ İngilizce dersi  için yapılan kampanyalar sırasındaki İNGİLİZCE dersi  panellerinin toplu bir biçimde uygulandığı İNGİLİZCE dersi seminerlerinde,İngilizce dersi etkinlikleri kapsamında kurulan ve İNGİLİZCE dersi verilen merkezlerdeki İNGİLİZCE dersi panellerinde uygulanan bireysel özel İNGİLİZCE dersi programlarında grup şeklinde yapılan özel İngilizce dersi  programları, uygulamada   seviyeleri denk olan öğrencilerden İngilizce dersi etkinlikleri kapsamında kurulan ve İNGİLİZCE dersi verilen merkezlerdeki İNGİLİZCE dersi panellerinde oluşturulan gruplarla gerçekleştirilir . İNGİLİZCE dersi eğitim merkezindeki seviyelerin denk olması ve grubun 4 kişiden oluşması özel  İNGİLİZCE dersi programına hız , eğitim kalitesi katar ve grup dersinin İngilizce dersi etkinlikleri kapsamında kurulan ve İNGİLİZCE dersi verilen merkezlerdeki DENİZLİ İNGİLİZCE dersi panellerinde özel İNGİLİZCE dersi havasında gerçekleştirilmesi sağlanır.

NEDEN BİZ

A. DENİZLİ İngilizce dersi etkinlikleri kapsamında kurulan ve İNGİLİZCE dersi verilen merkezlerdeki DENİZLİ İNGİLİZCE dersi panellerinde uygulanan bireysel özel İNGİLİZCE dersi programları ile Özel İngilizce dersi ve özel İngilizce dersleri programlarının uygulamalarında İngilizceyi gerçekten İngilizce dersi etkinlikleri kapsamında kurulan ve İNGİLİZCE dersi verilen merkezlerdeki İNGİLİZCE dersi panellerinde öğretebilen kaliteli ve işinin uzmanı , tecrübeli hocalar İngilizce Dersi görev yapar.
B.İngilizce  derslerde kullanılan materyal inanılmaz derecede önemlidir. Özel  İngilizce özel ders, İngilizce ders uygulamalarında İNGİLİZCE dersi programları 4 kitap aracılığıyla işlenir.

Genel
İngilizce Dersi : İngilizce özel ders, İngilizce ders uygulamalarında İngilizce eğitimin temelini oluşturan genel özel İngilizce ders uygulaması ile iş adamlarından , bir şirkette çalışan ve seviyesini yükseltmek isteyen veya sıfırdan başlayarak İngilizce öğrenmek isteyen şirket çalışanlarına İngilizce dersi etkinlikleri kapsamında kurulan ve İNGİLİZCE dersi verilen merkezlerdeki İNGİLİZCE dersi panellerinde uygulanan bireysel özel İNGİLİZCE dersi programlarındaki   özel İNGİLİZCE dersi programları bireysel yada 4 kişilik gruplara  uygulanır.

Kpds  
 Dersi : Senede iki kere yapılan akademik seviyedeki  sınav için katılımcılara özel ders programları ile gereken bilgiler  kpds  eğitmenleri aracılığıyla verilir.

Çocuklara İngilizce  Dersi : DENİZLİ İngilizce özel ders, DENİZLİ İngilizce ders uygulamalarında çocuklara özel  İngilizce dersi konusunda uzman  özel öğretmenlerle hizmetinize hazır olan Akademik Eğitim merkezi 7-12 yaş grubuna giren çocuklara İngilizce dersi etkinlikleri kapsamında kurulan ve İNGİLİZCE dersi verilen merkezlerdeki İNGİLİZCE dersi panellerinde özel İngilizce ders sistemi ile İngilizce öğretmeye hazırdır.

Ielts  Dersi : Ielts  dersi uygulamalarında ielts gt ve ielts academic programlarında sınav konusunda uzmanlaşmış   hocalar görev alır.

Üds dersi : Özel ders bireysel olarak birebir uygulandığı gibi istenildiğinde İngilizce dersi etkinlikleri kapsamında kurulan ve İNGİLİZCE dersi verilen merkezlerdeki İNGİLİZCE dersi panellerinde uygulanan bireysel özel İNGİLİZCE dersi programlarında 4 kişilik gruplar şeklinde de  özel  ders verilebilir.

Yds   dersi : YDS Özel ders programları bireysel olarak verildiği gibi arzu edildiğinde İngilizce dersi etkinlikleri kapsamında kurulan ve İNGİLİZCE dersi verilen merkezlerdeki İNGİLİZCE dersi panellerinde uygulanan bireysel özel İNGİLİZCE dersi programlarında 4 kişiden oluşan gruplara da  ders programları uygulanabilir .

Toefl    dersi : Koç üniversitesi ve benzeri üniversitelerde geçerli olan toefl pbt sınavına özel ders programları ile adaylar hazırlanır.