İngilizce Dersleri eğitim merkezimizdeki DENİZLİDE İngilizce Dersleri  ...

DENİZLİ İngilizce Dersleri PROGRAMI

DENİZLİ İngilizce Dersleri Programının İçeriği 

1 – DENİZLİ İngilizce Dersleri ( Bire bir Özel İngilizce Dersleri )
1 – DENİZLİ İngilizce Dersleri ( 4 Öğrenciden Kurulan Gruplarla Özel İngilizce Dersleri )

DENİZLİ İngilizce Dersleri ile , DENİZLİ İngilizce Dersleri Sınıflarında  İngilizcenizi  rahat ve samimi bir ortamda geliştirmek istiyorsunuz ama okulda bir Eğitimsel İngilizce dersleri kitabını takip ederek ve bir sürü (sıkıcı alıştırmalar) yaparak eskisi gibi öğrenmek istemiyor musunuz? Pekala, doğru yere geldiniz. Temel İngilizce Dersleri eğitim merkezimizdeki Kişisel İngilizce YÖKDİL Dersleri  programları ile İngilizce öğrenmek için benzersiz bir yaklaşım sunuyoruz 2007’den beri  kaliteli İngilizce dersleri veriyoruz.  Bizim  İngilizce Derslerindeki Öğretmenlerimiz deneyimli anadili İngilizce olan konuşmacılardır ve yenilikçi konuşma ve düzeltmeye dayalıdır.

Konuş, Konuş, Konuş

Makul bir İngilizce seviyeniz var, ancak bir İngilizce konuşma sırasında kendinizi açık ve net bir şekilde ifade etmekte zorlanıyor musunuz? Konuşma İngilizce Dersleri ile İngilizce konuşma atölyelerimiz, konuşulan İngilizcenizi Şahsi İngilizce Speaking Derslerinde geliştirmeye odaklanmıştır.

Sadece Bir Saniye!

Sadece İngilizce sohbet etmek değil. Özel İngilizce Derslerindeki İngilizce konuşma atölyelerimiz, konuşma İngilizcesinde Birebir İngilizce Speaking Derslerinde akıcılığa ulaşmanıza yardımcı olmayı amaçlayan rehberli konuşmalardır. Yalnız İngilizce Kelime Geliştirme  Derslerinde dil bilgisi  ve kelime bilginizi de geliştireceksiniz. .

İngilizce Dersleri neyle ilgili.

İngilizce öğrenmenin (aslında tüm öğrenmelerin) ilginç olması gerektiğine ve dişçiye gitmek gibi acı verici bir gereklilik olmaması gerektiğine inanıyoruz. Hepsi bu kadar değil Kolay İngilizce Derslerindeki Yöntemimiz keyifli olsa da etkilidir Özel İngilizce Dersleri ile düzenli dersler almaya başlarsanız,  Etkili İngilizce Dersleri yöntemiyle hızla gelişeceksiniz.

Merak ediyor olabilirsiniz……

Günlük İngilizce Derslerinde Ne tartışıyoruz. İlginizi çeken konuşma konuları buluyoruz: Sohbet sırasında,Sosyal İngilizce Derslerinde tartışmada kullanabileceğiniz yeni kelimeler ve ifadeler buluyoruz.

Dilbilgisini sev!

Ayrıca dilbilgisi hatalarını düzeltir, dilbilgisini açıklar ve ifadenizin bir sonraki seviyeye ulaşmasına yardımcı olmak için  Uluslararası İngilizce Dilbilgisi Derslerinde yeni bir dilbilgisi noktası sunarız. Zamanlar İngilizce Derslerinde Yenilikçi ve yaratıcı bir şekilde öğretilirse dilbilgisi bile ilginç olabilir.

Küçük gruplar

Küçük Gruplarla İngilizce Derslerinde Hiç 10, 15, 20 öğrenciyle birlikte bir sınıfta bulundunuz mu? Bu sınıflar, çok sayıda yazılı alıştırma ile öğretmen egemen olma eğilimindedir. Pek bir şey öğrenmiyorsun değil mi? İngilizce Derslerindeki  sınıflarımız küçüktür. Ortalama 5 katılımcı ile 3 ila 7 kişi arasında zamanın% 90’ı. Böylece herkes Karşılıklı İngilizce Konuşma  Derslerinde konuşma fırsatı bulur. Ve Ana İngilizce Dersleri temel birimlerindeki  Pratik İngilizce Dersleri  öğretilerinde  aynı zamanda daha ilginç bir tartışmaya yol açar.

Yazılı Alıştırma Yok

Doğru duydunuz, Genel Merkezdeki İngilizce Dersleri eğitim merkezimizdeki  Advance İngilizce Dersleri  programlarında kitap yok, çalışma kağıdı yok, yazılı alıştırma yok ve…

 DENİZLİDE İngilizce Dersleri ile  %100 İngilizce

Direkt bir yöntem izlediğimiz sınıfta Fransızca yok. Genel Ve Özel İngilizce Dersleri eğitim merkezimizdeki  Master İngilizce IELTS Dersleri  programlarında derslerimiz sadece İngilizcedir. Bu Öğreten İngilizce Derslerinde sadece öğrenmenin en iyi yolu.

En İyi DENİZLİ İNGİLİZCE Öğretmenleri

İyi öğretmenler öğrencileri nasıl motive edeceğini bilir. İyi öğretmenler Temel İngilizce Dersleri eğitim merkezimizdeki Yüksek  İngilizce YDS Dersleri  seminerlerinde içeriği  bilir ve nasıl açıklayacağını bilir . Lise İngilizce Derslerindeki Tüm öğretmenlerimiz, en az iki yıllık deneyimli anadili konuşurlarıdır. Size başarıya rehberlik edecek bilgi birikimine sahip, Okul İngilizce Derslerinde kendini işine adamış küçük bir ekibe sahip küçük bir okuluz.

Ama dahası var…

Denizli‘de  insanlar yoğun bir hayat sürüyorlar. Bazen her Salı veya Perşembe akşamı veya ne zaman olursa olsun bir derste olmayı taahhüt etmek zordur. Bu nedenle İngilizce Akademik İngilizce ,Bireysel Özel İngilizce Derslerinde alakart rezervasyon sistemini geliştirmiştir.