DENİZLİ İngilizce dersleri programlarında, İngilizce dersleri....

DENİZLİ İNGİLİZCE DERSLERİ ÇALIŞMALARI

DENİZLİ İngilizce Dersleri Hakkında Bilinmeyenler

1 – DENİZLİ İngilizce Dersleri ( Bire bir İngilizce Dersleri )
2 – DENİZLİ İngilizce Dersleri ( 4 Öğrenci ile Grup İngilizce Dersleri )

DENİZLİ İngilizce dersleri programlarındaki Denizli İngilizce Derslerinde Birinci veya yabancı dil olarak İngilizce , İngilizce’nin farklı ana dilleri olan konuşmacılar tarafından kullanılmasıdır . İngilizce öğrenen kişiler için Birebir İngilizce Dersleri ile dil eğitimi, ikinci dil olarak İngilizce ( ESL ), yabancı dil olarak İngilizce ( EFL ), ek dil olarak İngilizce ( EAL ), Yeni Dil olarak İngilizce ( ENL ) veya konuşmacılar için İngilizce olarak bilinebilir. diğer diller ( ESOL ). ESL’nin öğretildiği yön, İngilizce’yi yabancı dil olarak öğretmek olarak adlandırılır (TEFL ), ikinci dil olarak İngilizce öğretmek (TESL) veya diğer dilleri konuşanlara İngilizce öğretmek (TESOL). Teknik olarak TEFL, İngilizcenin resmi dil olmadığı bir ülkede Bireysel Özel İngilizce dersleri anlamına gelir; TESL, anadili İngilizce olmayanlara İngilizcenin anadili İngilizce olan bir ülkede Denizli Teke tek İngilizce dersleriyle öğretilmesi anlamına gelir ve TESOL her ikisini de kapsar. Ancak pratikte, bu terimlerin her biri, alanın tamamında daha genel olarak kullanılma eğilimindedir.

“ESL” terimi, bazıları tarafından İngilizce’nin ikincil öneme sahip olacağını belirtmek için görülmüştür; örneğin, İngilizce’nin çok dilli bir ülkede ortak lingua franca olarak kullanıldığı yer. Bu terim, İngilizce öğrenmeden önce birkaç dil öğrenmiş bazı öğrenciler için yanlış bir adlandırma olabilir. Bunun yerine “İngilizce öğrenenler” (ELL) ve daha yakın zamanda “İngilizce öğrenenler” (EL) terimleri kullanılmış ve öğrencilerin ana dilleri ve kültürleri önemli kabul edilmiştir. [2]

Özel Yüz Yüze İngilizce Dersleri ile İngilizce öğrenme yöntemleri, öğrencinin İngilizce yeterlilik düzeyine ve öğretilme şekline ve ortamına bağlı olarak ANA İngilizce dersleri birimlerindeki Ana İngilizce Derslerinde oldukça değişkendir; bu, okulda zorunlu Resmi İngilizce Derslerinden evde kendi kendine çalışmaya veya her ikisinin bir karışımına kadar değişebilir. Bazı Ferdi İngilizce IELTS Dersleri programlarında, eğitim materyalleri (sözlü dersler ve yazılı ödevler dahil) İngilizce ve öğrencinin ana dilinin bir karışımı olarak sağlanır. Diğer Kişiye Özgü  İngilizce dersleri programlarında, eğitim materyalleri her zaman İngilizce‘dir, ancak kelime bilgisi, İngilizce dil bilgisi ve bağlam ipuçları, Birebir İngilizce dersleri programlarındaki Birebir özel İngilizce Derslerinde farklı anlama düzeylerine sahip öğrenciler tarafından daha kolay anlaşılacak şekilde değiştirilebilir. Anlamayı uyarlamak, iç görü odaklı tekrarlar ve tekrarlar Sık Sık İngilizce dersleri eğitiminde kullanılan yöntemlerden bazılarıdır. Yine de,[2] Bir başka komplikasyon olarak, dilin söz dizimi Latince dilbilgisine dayanmaktadır, bu nedenle tutarsızlıklara maruz kalmaktadır.  Dili etkileyen başlıca motorlar Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık’tır ve her ikisi de dili farklı şekilde özümsemişlerdir, bu nedenle ifadeler ve kullanımları farklıdır. Bu, büyük ölçüde öncelikle İngilizce telaffuz ve İngilizce kelime dağarcığında bulunur.

İngiliz dilinin büyük bir erişimi ve etkisi vardır ve İngilizce tüm dünyada İngilizce Dersleri ile öğretilir. İngilizcenin genellikle ana dil olmadığı ülkelerde,Yurt Dışı İçin İngilizce Dersleri ile İngilizce öğretimi için iki farklı model vardır: İngilizce konuşulan ülkelere taşınmak isteyen öğrenciler için Üniversite Hazırlı Atlama İngilizce dersleri eğitim programları ve taşınmak istemeyen ama anlamak isteyen öğrenciler için diğer programlar. Eğitim, eğlence, istihdam veya uluslararası iş yapma amaçlarına yönelik İngilizce içerik. Bu iki İngilizce eğitim modeli arasındaki farklar zamanla büyümüş ve Hazırlık İngilizce YDS dersleri öğretim programlarında her bir modele odaklanan Özel İngilizce Akademi dersleri öğretmenleri farklı terminoloji kullanmış , farklı eğitim almış ve ayrı meslek birlikleri oluşturmuştur.. İngilizce ayrıca, İngilizce konuşulan ülkelere yeni göçmenler için ikinci bir dil olarak Pratik İngilizce Dersleri ile öğretilir; bu, bir sınıftaki öğrencilerin birçok farklı ana dili konuşabilmesi farklı zorluklardır.