DENİZLİ İngilizce Dil Kursu , İngilizce

DENİZLİ İngilizce Dil Kursu ,DENİZLİ İngilizce Programları

DENİZLİ İngilizce Dil Kursu Programları İçeriği 1- İngilizce Dil Kursu ( Bireysel – Özel İngilizce Dil Kursu )
2 –  İngilizce Dil Kursu ( 4 kişi – Grup İngilizce Dil Kursu )

 DENİZLİ İngilizce dil kursu etkinlikleri çerçevesinde  DENİZLİ İngilizce dil kursu  merkezlerinde gerçekleştirilen  İngilizce dil kursu  birimlerimizdeki İngilizce dil kursu öğretilerinde  verilen Üds , kpds , ielts , toefl , proficiency , lys 5 , kpss , genel İngilizce dil kursu için mekanınıza özel  öğretmen gönderilir .

1 – DENİZLİ İngilizce Dil Kursu ( Bireysel – Özel İngilizce m Dil Kursu ) :

DENİZLİ İngilizce dil kursu için yapılan kampanyalarda İngilizce dil kursu merkezindeki İngilizce dil kursu öğretilerinde, biran önce İngilizce öğrenmeyi hedef almış acelesi olanlar için düzenlenen bu İngilizce dil kursu programlarında yer alan öğrenciler istedikleri amaca DENİZLİ İngilizce dil kursu etkinlikleri çerçevesinde  İngilizce dil kursu  merkezlerinde gerçekleştirilen  İngilizce dil kursu  birimlerimizde en kısa yoldan ulaşabilir. İngilizce dil kursu eğitim merkezindeki özel DENİZLİ İngilizce dil kursu programlarımız İngilizce öğrenmek için İngilizce dil kursuna  katılan öğrencilerin belirlediği gün ve saatlerde gerçekleştirilir. Öğrenci belli bir  seviyeye  sahipse İngilizce Dil Kursunda içinde bulunduğu seviyeden başlayarak İngilizce dil kursu etkinlikleri çerçevesinde  İngilizce dil kursu  merkezlerinde gerçekleştirilen  İngilizce dil kursu  birimlerimizdeki İngilizce dil kursu öğretilerinde özel İngilizce dil kursu programı uygulanır.

2 -DENİZLİ İngilizce Dil Kursu ( 4 kişi – Grup İngilizce Dil Kursu ) :

DENİZLİ İngilizce dil kursu organizasyonlarında kurulan İngilizce dil kursu ana birimlerindeki İngilizce dil kursu departmanlarında, grup biçiminde gerçekleştirilen  İngilizce dil kursu programlarına İngilizce dil kursu etkinlikleri çerçevesinde  İngilizce dil kursu  merkezlerinde gerçekleştirilen  İngilizce dil kursu  birimlerimizdeki DENİZLİ İngilizce dil kursu öğretilerinde katılan öğrencilerin  seviyelerinin, İngilizce dil kursu programlarında ders kalitesinin bozulmaması , İngilizce dil kursunun hızlı ilerlemesi ve daha anlaşılabilir olması için, mümkün olduğu kadar eşit yada hiç olmazsa denk olmasına İngilizce dil kursu etkinlikleri çerçevesinde  İngilizce dil kursu  merkezlerinde gerçekleştirilen  İngilizce dil kursu  birimlerimizdeki İngilizce dil kursu öğretilerinde büyük önem verilir. Bunun için İngilizce dil kursu merkezinde 4 kişilik grup  şeklinde DENİZLİ İngilizce dil kursuna katılan öğrencilere İngilizce dil kursu etkinlikleri çerçevesinde  İngilizce dil kursu  merkezlerinde gerçekleştirilen  İngilizce dil kursu  birimlerimizdeki İngilizce dil kursu öğretilerinde seviye tespit sınavı yapılarak aralarında denklik sağlanır.

İngilizce Dil Kursu Aşamaları :

1 – Beginner : Hiç bilmeyenlere
2 – Elementary : Daha önce ilköğretim yada orta eğitim almış ve bu eğitimleri sırasında İngilizce dersleri görmüşlere
3 – Pre-intermediate : Belli bir aşamada dil bilgisi olanlara
4 – Intermediate : Dil eğitiminin alt yapısını bitirmiş olanlara
5 – Upper-intermediate : Dil eğitiminde üst seviyelere ulaşmış üds, kpds, ielts, toefl, proficiency gibi akademik seviyede  dil sınavına hazırlananlara
6 – Advance : Dil seviyesi en üst noktada olanlara sadece girecekleri dil sınavı için İngilizce dil kursu etkinlikleri çerçevesinde  İngilizce dil kursu  merkezlerinde gerçekleştirilen  İngilizce dil kursu  birimlerimizdeki İngilizce dil kursu öğretilerinde dil sınavı teknikleri kursu verilir.

NEDEN BİZ :

A. DENİZLİ İngilizce dil kursu eğitim merkezlerimizde ki İngilizce Dil Kursu programlarında vazifeli tüm hocalar İngilizce dil kursu etkinlikleri çerçevesinde  İngilizce dil kursu  merkezlerinde gerçekleştirilen  İngilizce dil kursu  birimlerimizde öğretmeyi bilen deneyimli  öğretmenlerdir.
B.Türkiye de İngilizce dil kursu etkinlikleri çerçevesinde  İngilizce dil kursu  merkezlerinde gerçekleştirilen  İngilizce dil kursu  birimlerimizdeki İngilizce dil kursu öğretilerinde  İngilizce dil kursu  programlarının uygulamalarında gramer çok ağırlıklı yer alır .DENİZLİ İngilizce dil kursu programlarındaki   İngilizce dil kursu eğitiminde gramerin yeri tartışılmaz ama İngilizce’nin  sadece gramerden ibaret olmadığı da bilinen en büyük gerçeklerden biridir . 

Bu nedenle DENİZLİ İngilizce dil kursu etkinlikleri çerçevesinde  İngilizce dil kursu  merkezlerinde gerçekleştirilen  İngilizce dil kursu  birimlerimizdeki İngilizce dil kursu öğretilerindeki uygulamalarımızda öğrencilere kelimeler ve bu kelimelerin akılda kalıcı olmasını sağlayan kelimelerle ilgili teknik çalışmalar verilir.