DENİZLİ İngilizce dili ve kültür ilişkisi birbirine sıkı sıkıya bağlıdır. İngilizce İngilizce dili ve kültür ilişkisi açısından  normalde belirli bir grup insanla ilişkilidir.

DENİZLİ İNGİLİZCE  DİLİ ve KÜLTÜR İLİŞKİSİ  HAKKINDA TARTIŞMA  

DENİZLİ İngilizce  Dili ve Kültür İlişkisi Konusunda Açıklamalar

1 – DENİZLİ İngilizce  Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Dersleri)
2 – DENİZLİ İngilizce Dersleri  ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Dersleri )

DENİZLİ İngilizce dili ve kültür ilişkisi birbirine sıkı sıkıya bağlıdır. DENİZLİ İngilizce dili ve kültür ilişkisi açısından  normalde belirli bir grup insanla ilişkilidir. Genel İngilizce dili ve Kültür İlişkisini dışlayarak başka bir dille etkileşime girdiğinizde, o dille ilişkili kültürle girdiğiniz anlamına gelir. Diyelim ki Fransızca çalışıyorsunuz, bu Fransız kültürüyle etkileşime girdiğiniz anlamına geliyor. Normal İngilizce dili ve kültür ilişkisinin incelenmesi sadece dilbilgisi kurallarını, alfabesini vede  Akademik İngilizce dili ve kültür ilişkisinde kelimelerin düzenini öğrenmekle kalmaz, aynı zamanda Düz İngilizce dili ve kültür ilişkisi ile birbirine o toplumun gelenek ve davranışlarını da öğrenir. Başkalarının kültürüne ilgi duyuyor musunuz?   İngilizce Dünya dili ve Kültür İlişkisi Kendi dillerini öğrenmek ve kültürlerini öğrenmek için mükemmeldir. Tarih ve İngilizce dilini öğrenmek için, sadece bir çevrimiçi öğretmen bulmanız ve evinizin rahatlığında rahatça İngilizce öğrenmeniz gerekir. Başka bir dil öğrenirken, öğretmen her zaman  İngiliz İngilizce dili ve kültür ilişkisi konusunda dilin ait olduğu kültüre atıfta bulunacaktır çünkü dil kültürde derinlemesine yerleşmiştir.

İngilizce dili  ve kültürün aktarımı

İngilizce dili  kültürel olarak aktarılabilir. Tüm insanlar doğumda benzerdir. Çocuklar çevrelerine maruz kalıncaya kadar, içinde bulundukları ve kültürel grupta oldukları kişiler haline gelmezler. Çocukların yaşamları, düşünceleri ve dili çevreleri tarafından şekillendirilir. Tüm insanlar zihinsel ve fiziksel olarak aynıdır. Bununla birlikte, insanlar veya gruplar arasındaki etkileşimler yer yer farklıdır. Bir toplumda kabul edilebilir veya kabul edilemez davranış ve etkileşimlerden ortaya çıkan kalıplar vardır. Kabul edilebilir ve kabul edilemez olan şey bir yerden başka bir yere değişir. Farklı kültürlerin temeli budur.

Dil insanların düşünme biçimini etkiler

İnsanların görüşleri büyük ölçüde kültürlerine ve o kültürün şekillendirdiği dile bağlıdır. Bu nedenle bir dili bilmek, bir insanı ve kültürlerini anlamayı artırır. Bundan, yeni bir dil öğrenmenin yeni bir kültür öğrenmeyi içerdiği açıktır. Sonuç olarak, dil öğretmenleri aynı zamanda kültür öğretmenleridir.

Dil kültürdür ve kültür dildir

Dil ve kültürün homolog ve karmaşık bir ilişkisi vardır. Birlikte gelişir ve geliştikçe birbirlerini etkilerler. Kültür, konuşmanın yapıldığı andan başlar. Dildeki herhangi bir zenginleştirme sadece kültürün daha da gelişmesine yol açar veya bunun tersi de geçerlidir. Kültür, insanlar arasındaki etkileşimlerin bir sonucu olduğu için, iletişim eylemleri belirli bir toplum içindeki kültürel tezahürdür. Paralanguage bir topluma özgüdür. Peki, iki kültür arasında etkileşimler olduğunda ne olur? Yanlış anlaşılmalar olabilir. Diğer iletişim araçlarının yanı sıra ses tonunda, jestlerde ve bakışlarda küçük değişiklikler yapmak veya söylemek istediğiniz şeyi vurgulamak için gereklidir. Bu kritik iletişim ayrıntıları gözlemleyerek ve taklit ederek öğrenilir.

Dil ve kültür derinden iç içedir. Bu nedenle İngilizce dili  öğretmenleri öğrencilerine sadece İngilizce dilini değil, aynı zamanda kullanımının kültürel arka planını da öğretmelidir. Bir dilin faaliyet gösterdiği kültürün öğretilmemesi, öğrenciler anlamsız semboller öğrenir ve öğretildiklerine yanlış bağlam ekleyebilir. Bu nedenle dili uygunsuz veya yanlış kültürel bağlamda kullanabilirler.