DENİZLİ İngilizce Dilinde Yazma Korkunuzun Üstesinden Nasıl Gelebilirsiniz? sorusunun ve İngilizce Dilinde Yazma Korkunuzun Üstesinden Nasıl Gelebilirsiniz? sorusunun yanıtı.

DENİZLİ İNGİLİZCE DİLİNDE  YAZMA KORKUNUZUN ÜSTESİNDEN  NASIL GELEBİLİRSİNİZ ve NE YAPABİLİRSİNİZ ?

DENİZLİ İngilizce Dilinde Yazma Korkunuzun Üstesinden Nasıl Gelebilirsiniz ve nasıl bu korkuyu yenebilirsiniz

1 – DENİZLİ İngilizce  Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Dersleri)
2 – DENİZLİ İngilizce Dersleri  ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Dersleri )

DENİZLİ İngilizce Dilinde Yazma Korkusunun Üstesinden Nasıl Gelebilirsiniz? sorusunun ve DENİZLİ İngilizce Dilinde Yazma Korkusunun  Üstesinden Nasıl Gelebilirsiniz? sorusunun yanıtı bundan sonraki cümlede yatıyor. İngilizce  dilini biliyorsanız, konuşmaktan ve konuşmaktan çekinmeyin. Yabancı bir dilde yazmak istiyorsanız, Genel İngilizce Dilinde Yazma Korkunuzun Üstesinden Nasıl Gelebilmek için aklınızdaki korkuları bırakın ve İngilizce Dilinde Yazma Korkunuzun Üstesinden Nasıl Gelerek yazma becerilerinizi geliştirirsiniz..  İngilizce Dilinde Yazma Korkunuzun Üstesinden Nasıl Gelebilirsiniz? sorusunun yanıtı olarak
DENİZLİ İngilizce Dilinde Yazma Korkusunun Üstesinden Nasıl Gelebilirsiniz? Çünkü Yazmak faydalı bir alışkanlıktır. Beyninizi uyarır ve size fikirlerinizi ve görüşlerinizi ifade etme özgürlüğü verir. Yazarken, mantıklı düşünmeye ve farklı düşüncelerin birbirine nasıl bağlı olduğunu anlamaya başlıyorsunuz. Bu, iletişim becerilerinizi de geliştirmenize yardımcı olur.

DENİZLİ,İngilizce Dilinde Yazma Korkusunun Üstesinden Acele Olarak Nasıl Gelebilirsiniz? gibi bir soru ile baş etmenin en etkin yolu bir şeyler yazıp açıklamak ve , karşılaşabileceğiniz sorunlara bile çözümler bulmak olur. Yine de ya bancı bir dilde yazmak söz konusu olduğunda, İngilizce Dilinde Yazma Korkunuzun Üstesinden Nasıl Gelebilirsiniz? sorusu akla geldiğinde bunu yapma fikri bile göz korkutucu olabilir. DENİZLİ İngilizce Dilinde Yazma Korkunuzun Üstesinden Gelebilmeniz  için size bazı ipuçları vermek isteriz.

1. Sonuca değil, Sürece Odaklanın

DENİZLİ İngilizce Dilinde Yazma Korkusunun Üstesinden Hızla Nasıl Gelebilirsiniz? Bir şey bilmediğinizde korku hissedersiniz ve tatmin edici sonuçlar almaktan korkarsınız. Bu yüzden kendini yazmaya ve içeriğinizi nasıl kaliteli ve profesyonel hale getirmeye odaklanmanız gerekir. Ne hakkında yazmak istediğinizi tanımlayın. Sadece düşüncelerin senden çıksın. Diğer ek bilgi kaynakları hakkında araştırma yapın. Bu, konuyla ilgili bilginizi genişletmenize ve konuyu farklı açılardan görmenize yardımcı olacaktır.

2. Dürüst Olun

Dürüstlük en iyi politikadır. Dürüst ve açık olduğunuzda, insanları çeker. Kalbinizden konuştuğunuzda ve deneyimlerinizi ve duygularınızı aktardığınızda hoşlanırlar. Bu yüzden DENİZLİDE birçok insanla iletişim kurmalı, yeni şeyler keşfetmeli ve yeni iyi alışkanlıklara alışmalısınız.

3. Yabancı Dilde Düşün

Her yabancı dil öğrendiğinizde, cümleleri ana dilinize çevirmeye çalışırsınız. Bu bir tuzak. DENİZLİ İngilizce Dilinde Yazma Korkusunun Üstesinden Kolaylıkla Nasıl Gelebilirsiniz? İlk olarak, bağlamı ve kelimeleri doğru bir şekilde nasıl kullanmanız gerektiğini öğrenin. Kelimelerin anlamlarını ve yorumlarını bulabileceğiniz açıklayıcı bir sözlük kullanın. İngilizce sözcük sırasını öğrenin ve izleyin.
Kelimelerin daha iyi anlaşılmasını sağlamak için kelimelerin eş anlamlılarını ve zıt anlamlılarını bulun.
Deyimlerle bilginizi derinleştirin. Anadili İngilizce olan kişilerle iletişim kurun ve okuyun.
Okumak, İngilizce sesinizi mantıklı bir şekilde uyumlu hale getirmenin yanı sıra dilin bazı özellikleri hakkında bilgi edinmenizi sağlayacaktır.

4. Düşüncelerinizi Basitleştirin

DENİZLİ İngilizce Dilinde Yazma Korkusunun Üstesinden Gelebilmeniz için karmaşık cümleler kullanmaktan kaçının. Sadece okuyucularınızı karıştırırlar ve aşırı gösterişli bir stil onları yazınızı tamamen terk edebilir. Cümleleriniz kısa ama bilgilendirici olmalıdır. Pasif sesi olabildiğince kullanmaktan kaçının çünkü yazınızı zayıflatır. Okuyucularınıza emin görünmemenizi sağlar. Fikrinizi anlamak için engel olacak belirsiz kelimeleri kullanmayın. Dilbilgisine dikkat edin. Tırnak işaretleri kullanmaktan çekinmeyin, ancak kredinin kullanıldığı yerlerde kredi verin.

5. Mükemmeliyetçiliği Unutun

Mükemmeliyetçi olmak bir hatadır. Her cümlenin kesinlikle mükemmel olması konusunda ısrar ederseniz, asla İngilizce Dilinde Yazma Korkusunun  Üstesinden Gelemeyecek ve istediğiniz şeyi konuşmayacak veya yazamayacaksınız. Mükemmel içerik yazmak imkansızdır, bu yüzden yapmaya çalışarak kendinizi sakın tutmayın. Mükemmelliğe odaklanmak yerine, benzersiz olmaya odaklanın. Yazılarınız kendi stilinizi ve görüşlerinizi yansıtmalıdır. Bunu yapın ve okuyucularınız bir sonraki yazı parçanızı isteyecektir.