DENİZLİ İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri eğitim merkezimizdeki İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri...

DENİZLİ İNGİLİZCE IELTS SINAVI HAZIRLIK DERSLERİ PROGRAMI 

DENİZLİ İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri Programının Ayrıntıları

1 – DENİZLİ İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri ( Birebir Özel İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri )
2 – DENİZLİ İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri ( 4 Öğrenci ile İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri )

DENİZLİ İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri eğitim merkezimizdeki DENİZLİ İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri birimlerimizde uygulanan  Özel İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri programında öğretmenler haftalık konuşma sunumlarıyla birlikte öğrencilerin günlüklerinde tamamlamaları için Birebir Yazma İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Derslerinde İngilizce yazma görevleri belirleyebilirler. Öğretmenler Bireysel İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri programında bunları Özel İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Derslerinde kontrol edecek ve neyin iyi yapıldığı ve nelerin geliştirilebileceği konusunda Master İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri eğitim merkezimizdeki İleri İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri birimlerimizde uygulanan  Birebir İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri programında tavsiyelerde bulunacaklar. Bu şekilde, Temel İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri eğitim merkezimizdeki Yoğun İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri birimlerimizde uygulanan    Bireysel İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri programında öğrenciler Bireysel Özel İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Derslerinde öğretmenleriyle kişisel  İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Derslerinde iletişim kurabilirler.

DENİZLİ Haftalık konuşma görevleri ve geri bildirim

Temel İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri eğitim merkezimizdeki Uygulama İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri birimlerimizde uygulanan    ÖZEL İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri programında Her hafta, Birlikte Uygulama İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Derslerinde öğrencilerin sınıflarının önünde veya küçük gruplarda bir konuşma görevi tamamlamaları gerekir. Öğrenciler Beraber İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Deneme Dersleri eğitim merkezimizdeki Temel İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri birimlerimizde uygulanan    Birebir İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri programında arkadaşlarının önünde konuşarak konuşma konusunda Ortak Konuşma İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri ile güven kazanırlar, ayrıca Müşterek İngilizce IELTS Sınavı Bireysel Hazırlık Dersleri  ile İngilizce telaffuzlarını ve akıcılıklarını geliştirirler. Kişisel İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri öğretmenlerimiz konuşma sunumlarından sonra her öğrenciye konuşma becerileri  hakkında ANA İngilizce IELTS Sınavı Özel Hazırlık Dersleri eğitim merkezimizdeki Kişiye Özel İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri birimlerimizde uygulanan  Başa Baş İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri programında bireysel geri bildirim verir.

 

Haftalık test ve devam eden gözlem

Hafta boyunca öğrenciler Okuma İngilizce IELTS Sınavı  Hazırlık Derslerinde okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini değerlendirir. Yazma İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Derslerinde yapılan  dilbilgisi ve kelime bilgisi testleri öğrencilerin ve öğretmenlerinin Dinleme İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Derslerinde ilerlemeyi izlemelerini ve bir sonraki seviyeye hazır olup olmadıklarını değerlendirir.

Yalnızca İngilizce politikası

Konuşma İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri eğitim merkezimizdeki Mini İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri birimlerimizde uygulanan    İletişim Kurma İngilizce IELTS Sınavı   Hazırlık Dersleri programında   İngilizcenizi geliştirmenin en iyi yolunun onu her zaman Birebir İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Derslerinde iletişim kurmak için kullanmak olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle,  Temel İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Derslerin‘deki öğrencilerin okuldayken sadece İngilizce kullandırılır. Bu, Master İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri ile daha hızlı bir şekilde gelişmenize yardımcı olmanın yanı sıra, yeni insanlarla tanışmanıza  yardımcı olur.

Akademik Danışmanlık

İNGİLİZCE AKADEMİK EĞİTİM, kişiselleştirilmiş akademik yardım almanızın  daha kolay olduğu anlamına gelen küçük  İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri okuludur. Öğrencilerin iş, göç, sınavlar veya sadece kişisel gelişim ile ilgili olup olmadıklarına bakılmaksızın İş Hazırlık İngilizce IELTS Sınavı  Dersleri ile çeşitli hedeflere ulaşmalarına yardımcı olmak için Göç İçin İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri eğitim merkezimizdeki Kişisel Gelişim İngilizce IELTS Sınavı  Hazırlık Dersleri birimlerimizde uygulanan    İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri programında, Akademik İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Derslerinde bireysel rehberlik sunabilmekten büyük gurur duyuyoruz. Herhangi bir noktada tavsiyeye ihtiyacınız varsa, Genel İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri öğretmeninizle konuşabilirsiniz.

Nitelikli ve Deneyimli Öğretmenler

İleri İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri merkez binadaki DENİZLİ AKADEMİK EĞİTİM’de Üst Düzey İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri öğretmenleri çeşitli geçmişlere sahiptir ve hepsi uluslararası öğrencilere İngilizce öğretmek için tamamen yeterlidir. Yani İngilizceyi yetişkin olarak öğrenmenin  zorluklarını Akademi İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Derslerinde anlarlar.

Mesleki Gelişim Eğitimi

Her hafta, Geliştirme İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Derslerinin tüm İNGİLİZCE öğretmenleri mesleki gelişim oturumlarına katılırlar. Oturumlar, öğretmenlere yeni fikirler ve teknikler ekleyerek Gelişim İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Derslerinin standartlarını geliştirmelerine Yüksek İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri eğitim merkezimizdeki İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri birimlerimizde yardımcı olur.