DENİZLİ İngilizce Kursu

DENİZLİ İngilizce Kursu Programı

DENİZLİ İngilizce Kursu Programı İçeriği

1 –  DENİZLİ İngilizce Kursu ( Özel-Bireysel İngilizce Kursu )
2 -DENİZLİ   İngilizce Kursu ( 4-Kişi Grup İngilizce kursu )

1 – DENİZLİ  İngilizce Kursu ( Özel-Bireysel İngilizce Kursu ):  

İngilizce Kursu verilen merkezlerdeki  İngilizce Kursu birimlerimizde düzenlenen  İngilizce Kursu panellerinde, kuruluş ve düzenleniş felsefesi sadece tek bir öğrenci olan, birebir kursta öğrencinin bu dili öğrenmesi için en çağdaş öğretim tekniklerini İngilizce Kursu bünyesinde barındıran ve öğrenme aşamasında öğrenciye bunları uygulayan  İngilizce Kursu programlarının eşliğinde İngilizce Kursu verilen merkezlerdeki  İngilizce Kursu birimlerimizde düzenlenen  İngilizce Kursu panellerinde,birebir kurs alarak bu dili öğrenmek artık mümkün.

2 – DENİZLİ  İngilizce Kursu ( 4-Kişi Grup İngilizce kursu ):

İngilizce Kursu hizmeti verilen temel birimlerimizdeki  İngilizce Kursu departmanlarında hazırlanan ve uygulanan   İngilizce Kursu öğretilerinde,toplu yapılan İngilizce Kursunda kursun kalitesini sağlamak ve ödün vermemek adına sayıda bir azalma yapılarak öğrenci sayısı İngilizce Kursu verilen merkezlerdeki  İngilizce Kursu birimlerimizde düzenlenen  İngilizce Kursu panellerinde 4 kişiye indirildi. Bu gruplara, her öğrenciye direk ulaşabilen, öğrencinin sınavda başarılı olabilmesi için her türlü bilgi, veri ve öğretim sistemlerini içinde bulunduran  özel   İngilizce Kursu programları hazırlandı. Böylece, İngilizce Kursu verilen merkezlerde az sayıda gruplarla yapılan İngilizce Kursu derslerinde de öğrencinin başarılı olabilmesi için İngilizce Kursu verilen merkezlerdeki  İngilizce Kursu birimlerimizde düzenlenen  İngilizce Kursu panellerinde,gereken önlemler alındı.

DENİZLİDE NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ ?

 • A) İngilizce Kursu verilen merkezlerdeki İngilizce kursu programlarında şimdiye kadar hiç kimsenin akıl edip kullanmadığı daha doğrusu bu materyallerin kullanımına cesaret edemediği materyaller İngilizce Kursu verilen merkezlerdeki  İngilizce Kursu birimlerimizde düzenlenen  İngilizce Kursu panellerindeki İngilizce eğitiminde kullanılır.
  B)  İngilizce Kursu verilen merkezlerde kendimize ve verdiğimiz eğitime  olan güvenden ötürü öğrencilere İngilizce Kursu verilen merkezlerdeki İngilizce  kursu öğretileri ile  aldıkları  kurs  nedeniyle İngilizce Kursu verilen merkezlerdeki DENİZLİ  İngilizce Kursu birimlerimizde düzenlenen  İngilizce Kursu panellerinde senet imzalatılmaz.

  C) Kurs uygulamalarda öğretmenden fazla öğrencinin derse katılımını hedefleyen interaktif bir İngilizce Kursudur.
  D) İngilizce Kursu verilen merkezlerdeki konuşma hedefine yönelik İngilizce kurslarının yanında  akademik hedeflere yönelik kurslar da düzenlenir.
 • E)  Bu İngilizce  eğitimi insanı odak edinmiş yapıda bir eğitimdir.
 • F) İngilizce Kursu verilen merkezlerdeki İngilizce kurslar olabildiğince eşit seviyede öğrencilerden oluşmuş samimi bir ortamda gerçekleşir.
 • I)  İngilizce Kursu   yerimizde ve yerinizde düzenlenir.
 • L) Rakipsiz birebir  İngilizce Kursu 
  K)
  Standartların üstünde bir  İngilizce Kursu 
 • M) İngilizce Kursu verilen merkezlerdeki kurs   eğitiminde  ödemeler konusunda esneklik sağlanır.
 • N) İngilizce Kursu verilen merkezlerdeki İngilizce  kursu uygulamalarında  her yaştaki öğrenciye uyum sağlanır. İlköğretim İngilizcesinden başlanarak (4.sınıf kursları,5.sınıf kursları,6.sınıf  kursları,7.sınıf kursları,8.sınıf  kursları) akademik seviyedeki ielts, toefl, proficiency, üds, kpds sınavı hazırlık kursları  için İngilizce Kursu verilen merkezlerdeki  İngilizce Kursu birimlerimizde düzenlenen  İngilizce Kursu panellerinde her seviyede üniversite  kursu,
 • O) Dil  eğitiminde kalitesine  ulaşılmaya çalışılan bir kurs.
 • P) Denizli  ve çevresinde akla ilk gelen birebir  İngilizce  kursu
 • R) Denizlinin  her yerinde İngilizce  kursu  olarak varız. Son zamanlarda tüm üniversitelerin ilk yıllarına  hazırlık sınıfları açıldığı gerçeğinden hareketle üniversite hazırlık İngilizce Kursu  ve  uygulamasını  başlattık.