Denizli İngilizce Kursu eğitim merkezimizdeki DENİZLİ İngilizce Kursu kampüslerimizde hazırlanan ve öğrencilere uygulanan DENİZLİ İngilizce Kursu programları ile bire bir özel DENİZLİ İngilizce Kursu eğitimi.

DENİZLİ İNGİLİZCE KURSU PROGRAMI 

Ayrıntılarla Denizli İngilizce  Kursu  verilecek olan Denizli İngilizce Kursu Sitemize hoş geldiniz. Umarız beğenirsiniz ve faydalı bulursunuz. Şu anda yedi Birebir ve Toplu İngilizce kursumuz ve çeşitli özellik öğelerimiz mevcut. Önümüzdeki birkaç yıl içinde İngilizcenin her seviyesinde ek tam ve kısa İngilizce  Kursu oluşturmayı planlıyoruz

Tüm İngilizce kurslarımız cep telefonlarında, tabletlerde ve masaüstü bilgisayarlarda çalışacak şekilde tasarlanmıştır; dolayısıyla nerede olursanız olun, BBC Learning English ekibiyle İngilizce çalışmanın keyfini çıkarabileceksiniz. Masaüstü kullanıyorsanız ses mp3 dosyalarını ve pdf transkriptlerini indirebilirsiniz.

Önümüzdeki birkaç ay içinde web sitemizdeki  Temel İngilizce  Kursuna yeni türde materyaller ve yeni işlevler eklemeyi planlıyoruz.

İhtiyacınız Olan İngilizce Bu Eğitime Dönük  İngilizce kursu, İngilizceyi günlük yaşamda göründüğü şekliyle anlama ve kullanma yeteneğinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. 1. Oturum Kurumsal  İngilizce Kursunda size İngilizce çalışmak ve sınavlara girmek için en iyi ipuçlarını verirken, 2. Oturumda ANA İngilizce Kursu  Haber İncelemesi size haber başlıklarındaki dili günlük İngilizcenizde nasıl kullanacağınızı gösterir.  3. Oturumda Akademik İngilizce Kursunda Öğrencilerin İngilizce hakkındaki Bireysel Sorularını yanıtlıyoruz ve 4. Oturumdaki  Birebir İngilizce Kursu Programında  öğretmenler Odası’ndan en iyi ipuçlarını sunuyoruz. Ve her üniteyi tamamlamak için haberlerden bir anahtar kelime alıyoruz ve Telaffuz bölümünde bunu nasıl doğru şekilde söyleyeceğinizi gösteriyoruz. 5. Oturumda Haberlerde .

İhtiyacınız Olan İngilizceye Başlayın

İleri Seviyeye Doğru
Bu, nispeten yüksek düzeyde eğitim gören İngilizce öğrenenlere yönelik bir İngilizce Akademik kursudur. Daha da iyi bir konuşmacı olmanıza ve anadilinize yakın bir İngilizce seviyesine ilerlemenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. İngilizce Masterclass’ta , İngilizceyi gerçekte konuşulduğu şekliyle anlamak için ipuçları bulabilir ve News Review’da kelimelerin ve cümlelerin özgün haber öykülerinde ve manşetlerde nasıl kullanıldığını görebilirsiniz . Hikaye programlarımızdaki temel kelime öbeklerinin birden fazla kullanımını size  Esas İngilizce Kursunda sunuyoruz.

İleri Seviyeye Doğru Başlayın
Üst Orta Kursu
İngilizce seviyeniz C1 civarındaysa, bu video tabanlı 30 ünitelik Birebir İngilizce kurs, İngilizcenizi daha ileri taşımak için ihtiyacınız olan araçları size sunar. Dan ve Finn, İngilizce Dersinde 90 saniyelik pek çok değerli bilgi külçesine sahipken , Söylemeyi Durdur’da Tim ve Helen, İngilizcenizin kulağa daha doğal gelmesini engelleyen küçük hataları düzeltmenize yardımcı oluyor. News Review’da haber yapan kelimelere iyice bakıyoruz – ve haftanın büyük hikayeleri LingoHack’te ortaya çıkıyor . Ve tüm bu heyecanın ardından drama dizimiz The White Elephant’ın menüsünde fonksiyonel Düz İngilizce var .

Üst Orta kursuna başlayın
Orta Düzey Kurs
Eğer orta seviyede veya civarında İngilizce öğreniyorsanız bu Orta Düzey İngilizce kursu tam size göre. Kursta  6 Dakikalık Dilbilgisi , 6 Dakikalık Kelime Bilgisi ve  Drama olmak üzere her Ünitede 5 oturum olmak üzere toplam 30 ünite bulunmaktadır . Ayrıca şirket içi dil uzmanlarından oluşan ekibimiz tarafından sizin için özel olarak oluşturulan materyallerin yanı sıra çok sayıda makale, ses ve video klip de getireceğiz, böylece birim ünite, oturum oturum dil bilginizi, kelime bilginizi, kelime bilginizi geliştirebileceksiniz. yazılı ve sözlü İngilizcenin telaffuzu ve anlaşılması.

Orta seviye kursuna başlayın
Alt Orta Kursu
İngilizce seviyeniz alt orta civarındaysa bu Orta Altı İngilizce kursu  tam size göre. Alt Düzey İngilizce Kursta 30 ünite bulunmaktadır. Her ünite belirli bir konuyu temel alır ve o konuyla ilgili gramer ve kelimeleri incelemenin yanı sıra becerilerinizi ve telaffuzunuzu geliştirmenize yardımcı olur. 6 Dakikalık Dilbilgisi ,  6 Dakikalık Kelime Bilgisi ve Haber Raporu gibi en popüler özelliklerin tamamının yanı sıra, şirket içi dil uzmanlarından oluşan ekibimiz tarafından sizin için özel olarak oluşturulan, orijinal BBC ses ve videolarına dayanan çok sayıda etkileşimli materyali bulabilirsiniz .

Alt Orta kursuna başlayın

Shakespeare Konuşuyor

Shakespeare Speaks, BBC Learning English’in The Open University ortaklığıyla ürettiği 20 animasyonlu, sesli kısa filmden oluşan yepyeni bir seridir.

William Shakespeare tarafından ortaya atılan ancak bugün hala çok kullanılan popüler İngilizce ifadeler ve ifadeler, Shakespeare’in hayatından ve zamanından hayali karakterlerin yardımıyla bizzat The Bard tarafından hayata geçiriliyor, açıklanıyor ve uygulanıyor.

Her bölüm, orijinal olarak Shakespeare’in eserinde yer alan, iyi bilinen bir modern İngilizce ifadenin anlamını ve kullanımını açıklamaktadır:

o Dünyanın maden istiridyesi
o Bir güç kulesi
o Turşu içinde
o Parıldayan her şey altın değil
o Kapı çivisi kadar ölü

Özellikler

Web sitesinin bu bölümü esas olarak üst seviyedeki öğrencilerimiz içindir. Burada en popüler programlarımızı bulacaksınız. Haftalık güncel sohbetimiz  6 Dakika Kısa İngilizce Kursu ile bir sürü yeni kelime öğrenin . Her zaman sözlüğe girmeyen gerçek İngilizce ifadelerin anlamını  .Ve versiyonlarını bulabilirler  .

Özellikler alanında, seviyeniz ne olursa olsun telaffuzunuzu geliştirmenize yardımcı olacak birçok video ve etkinlik sunan Telaffuz bölümümüzü de bulabilirsiniz !

Öğrenme Çevreleri, ailenizin ve arkadaşlarınızın İngilizce öğrenmesine yardımcı olmanız için bir şanstır. Grup lideri sizsiniz. Farklı materyalleri indirmek için her oturumdaki bağlantıları izleyin. Grubunuza Birleşik Krallık’ta hayatta kalabilmek için ihtiyaç duydukları günlük İngilizce kursu ile  öğretecekler.

Size bir Öğrenme Çemberini ve on iki eğlenceli oturumu nasıl yöneteceğinizi anlatan bir Eğitmen Kılavuzu bulunmaktadır . Her biriyle bilgi kartlarıyla yeni kelimeler öğrenebilir, günlük yaşamla ilgili videolar izleyip tartışabilir, sorunların nasıl çözüleceğini tartışabilir, bazı yararlı günlük ifadeler öğrenebilir ve öğrendiklerinizi uygulamak için bazı oyunlar oynayabilirsiniz. Harika vakit geçirin!

İlk oturumda grup liderleri için bir Öğrenme Çemberinin nasıl yürütüleceğine ilişkin bir video kılavuzu bulacaksınız . Bu, Lider Oturum Planının her aşamasında ne yapılması gerektiğini açıklayacaktır.

Her Seviyede İngilizce Kursu için Daha fazla bilgi edinmek veya bir arkadaşınıza önermekte özgürsünüz